ההבדל בין מערכות של זוגיות

Ellis Murphy

Well-known member
גם אני די בונקר. נראה לי שהייתי אובר אלמונימית בעבר ויש גברים שהתלוננו שזה לא הוגן. מה שנכון, כי זה לא סימטרי לפעמים. עם הזמן, לכל היותר מוסרת שם פרטי, מקום מגורים או מקום עבודה. יש לזה מחיר כי זה מעקר קצת את הקשר. בזמן האחרון הקללתי קצת. זה גם תלוי גבר. יש כאלה, מעוררי אמון ומרגיעים, שגורמים לי למסור ישר פרטים.
לי אישית חשוב לראות שהמיועדת מנסה להכיר אותו כאדם ולא רק ביכולותי האחרות.
ואם אני קולט שעומדת מולי אישה אמיתית עם כוונות אמיתיות והיא מוצאת חן בעיני אני בעד שנכיר יותר לעומק.
קרה כבר שכדי שמישהי תירגע הצעתי שלפני שניסע למקום יותר מוצנע שתצלם אותי ותשלח את התמונה שחברה שלה שבסוד העניין..

אישון34

Well-known member
מרחיק לכת מצידך.
זה מלמד על שני דברים.

א. רצון להיות איתו - חזק מאוד.
ב. פחד להיות איתו משתק.

הרי הנושא פה הוא לא החשיפה, כי תמונת הפנים שלו לא תיתן לה כלום. אבל באם תעלם, זה ייתן כלי למשטרה שחיפושיה אחריו, בגלל זה התמונה נשלחת.

לא הגעתי למסקנה אם זה מחמיא או מעציב.

אישוניאיש.
יש בזה משהו מחמיא - אבל אובדן האנושיות וההפיכה לחומר בלבד הוא העצוב.

פונדיצ'רי

Active member
זה מלמד על שני דברים.

א. רצון להיות איתו - חזק מאוד.
ב. פחד להיות איתו משתק.

הרי הנושא פה הוא לא החשיפה, כי תמונת הפנים שלו לא תיתן לה כלום. אבל באם תעלם, זה ייתן כלי למשטרה שחיפושיה אחריו, בגלל זה התמונה נשלחת.

לא הגעתי למסקנה אם זה מחמיא או מעציב.

אישוניאיש.
יש בזה משהו מחמיא - אבל אובדן האנושיות וההפיכה לחומר בלבד הוא העצוב.
נשמע לי מוגזם להעביר תמונה לגורם שלישי כאמצעי בטחון. אני סומכת על האינטואיציה שלי. עד כה לא נפלתי ואם יש ספק, אין ספק.

אישון34

Well-known member
נשמע לי מוגזם להעביר תמונה לגורם שלישי כאמצעי בטחון. אני סומכת על האינטואיציה שלי. עד כה לא נפלתי ואם יש ספק, אין ספק.
לי זה נישמע נורא.

אתה פוגש אדם, ופוחד ממנו, והולך איתו לצימר הי שם עם חשש שאולי תיפגע. אז אתה בונה מערכת של הגנה.

הגיוני שאתה חושש מפסיכופטים. אני אומר את זה עם הכרות ארוכה עם פסיכופטים למיניהם.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

מזכיר לי את סיפורי מין בחושך.

משהו שאתה בא לדירה חשוכה ושוכב עם גוף והולך לאחר מיכן. אתה חושש שמדובר בפסיכופט, אבל התשוקה.... לי זה נישמע מוזר.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

בכלל כל פעם שאני רואה עד לאן הגיע האנושיות, אני מופתע מחדש.

בצהריים ירדתי לאכול עם חבר, סיפרתי לו שהביאו אלי בחורה למשרד לסקס. סוג של תשלום אני מניח.

הוא לא הבין איך לא הלכתי על זה.

הזוי.

אישוניאיש.
צריך משהו אחר.
קשה לי לדעת מה בדיוק אני צריך, ולא פעם אני חוטא בטמטום, ברישעות עצמית, באונס העצמי בשאיפה שהאחר לא חש שאני לא בוער, אלא סתם משחק, אבל אני חש בכול נים בגופי שאני זקוק למשהו שונה. משהו איטי משהו, רגוע, עם כנות אנושית.

alongrin100

Well-known member
לי זה נישמע נורא.

אתה פוגש אדם, ופוחד ממנו, והולך איתו לצימר הי שם עם חשש שאולי תיפגע. אז אתה בונה מערכת של הגנה.

הגיוני שאתה חושש מפסיכופטים. אני אומר את זה עם הכרות ארוכה עם פסיכופטים למיניהם.
החשש הזה נורא אבל מוצדק.
בעולם האסור אתה די מוגבל מבחינת האפשרויות שלך לעשות "בדיקות רקע" מקיפות למי שאתה נכנס איתה למיטה.
(כותב בלשון נקבה אבל, אבל בהחלט תקף גם לצד שני).

אתה למעשה צריך להסתמך רק על מה שהיא אומרת לך וכמובן על תחושת הבטן.
חיצוניות היא דבר מאד מאד מתעתע וגם תחושת הבטן...

היא יכולה להראות מלאך.
סוג של "הבת של השכן" ספק "חנונית" תמימה לגמרי, ממש מישהי שהיית רץ להכיר להורים שלך.
אתה בשבילה ה"ראשון", אנאלי? מה באמת יש כאלה שעושים את זה?

כאשר בפועל היא אחת ש:
- עברו דרכה יותר גברים מאשר מכוניות במנהרות הכרמל
- היא ממקבלת אותך עם עוד אחד או יותר
- היא נשאית של איזה מחלה סמן/מחק את המיותר. החל מהרפס, קונדילומה, וכלה ב-HIV וצהבת
- הנישואים שלה הרוסים לגמרי והיא מחפשת קרש קפיצה החוצה.

את כל "הטוב" הזה אתה לא יודע, כי כמובן שהיא לא תנדב את המידע הזה מרצונה..
אולי תחשף לזה בהמשך מערכת היחסים, אולי בכלל לא, ואולי כל זה יתפוצץ לך בפנים.

אישון34

Well-known member
החשש הזה נורא אבל מוצדק.
בעולם האסור אתה די מוגבל מבחינת האפשרויות שלך לעשות "בדיקות רקע" מקיפות למי שאתה נכנס איתה למיטה.
(כותב בלשון נקבה אבל, אבל בהחלט תקף גם לצד שני).

אתה למעשה צריך להסתמך רק על מה שהיא אומרת לך וכמובן על תחושת הבטן.
חיצוניות היא דבר מאד מאד מתעתע וגם תחושת הבטן...

היא יכולה להראות מלאך.
סוג של "הבת של השכן" ספק "חנונית" תמימה לגמרי, ממש מישהי שהיית רץ להכיר להורים שלך.
אתה בשבילה ה"ראשון", אנאלי? מה באמת יש כאלה שעושים את זה?

כאשר בפועל היא אחת ש:
- עברו דרכה יותר גברים מאשר מכוניות במנהרות הכרמל
- היא ממקבלת אותך עם עוד אחד או יותר
- היא נשאית של איזה מחלה סמן/מחק את המיותר. החל מהרפס, קונדילומה, וכלה ב-HIV וצהבת
- הנישואים שלה הרוסים לגמרי והיא מחפשת קרש קפיצה החוצה.

את כל "הטוב" הזה אתה לא יודע, כי כמובן שהיא לא תנדב את המידע הזה מרצונה..
אולי תחשף לזה בהמשך מערכת היחסים, אולי בכלל לא, ואולי כל זה יתפוצץ לך בפנים.
מניח שאתה צודק. אין לי חלק מהמורכבות הזאת למרות המקום בו אני נימצא.

אני לא הייתי יודע איך להתנהג.

סיפרתי כבר מה היה אצלי במשרד היום, יש אנשים שעבורם אירוע מיני זה סוג של ארוחת בוקר.

לי לא.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

אני שמח עד בלי די שהגברת שהתחלתי אירוע איתה עצרה לפני הסקס. (סיפרתי על זה לפני כמה ימים).

המוזר זה שהיא לא מפסיקה לשלוח וואסאפים.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

בעבר, כתבתי על זה, הכרתי מישהי חמודה עד בלי די, מורה לכיתות א'. רקדנית לא רעה.

הייתה באה אלי למשרד לרקוד, והגוף שידר לי שלא.

היא שלחה אלי סרטי סקס לרוב ובאה אחרי. ועדיין הגוף מרד. שידר שלא.

בכול אופן היא חגגה את גירושיה עם , לא פעם, שלושה גברברים ביום.

היא התאהבה באחד מהם, לו היא סיפרה שהיא צנועה עד למאוד, אבל איתי העבירה דחקות על זה שהוא מאמין לשטויות שלה.
______________________________________________________________________________________________________________________________________

אני, מחפש חיבוק, ומוכן לשלם במין תמורתו - האמת היא שקל יותר לקבל סקס אנאלי מאשר חיבוק וערב של נשיקות ורגש.

אישוניאיש.
זאת האמת כולה.

alongrin100

Well-known member
בכול אופן היא חגגה את גירושיה עם , לא פעם, שלושה גברברים ביום.

היא התאהבה באחד מהם, לו היא סיפרה שהיא צנועה עד למאוד, אבל איתי העבירה דחקות על זה שהוא מאמין לשטויות שלה.
מוכר לי מאד מה שסיפרת פה...
בגלל זה חשוב מאד לעשות בדיקת רקע ו-Due Diligence רציני למי שנכנסים איתו לקשר מחייב.
בתור עו"ד אתה מודע הייטב וגם מטפל בהשלכות הכלכליות של קשרים מסוג כזה,
לכן חשוב להבין את הכל לפני שקופצים לבריכה ומגלים שהיא ריקה.

לגבי אותה הגברת, היא לא "התאהבה".
היא פשוט מצאה פראייר להתעלק על חשבון הבנק שלו תוך כדי שהיא ממשיכה לבגוד בו מאחורי גבו.

Gu987

Well-known member
מוכר לי מאד מה שסיפרת פה...
בגלל זה חשוב מאד לעשות בדיקת רקע ו-Due Diligence רציני למי שנכנסים איתו לקשר מחייב.
בתור עו"ד אתה מודע הייטב וגם מטפל בהשלכות הכלכליות של קשרים מסוג כזה,
לכן חשוב להבין את הכל לפני שקופצים לבריכה ומגלים שהיא ריקה.

לגבי אותה הגברת, היא לא "התאהבה".
היא פשוט מצאה פראייר להתעלק על חשבון הבנק שלו תוך כדי שהיא ממשיכה לבגוד בו מאחורי גבו.
כל הקטע הזה של "התאהבות אחרי השתרללות" נראה לי מוטל בספק. לא נראה לי שזה בכלל תרחיש אפשרי. זה נראה לי יותר מתאים לנשים צעירות מאד בתחילת דרכן. לא למישהי שמנוסה בשלישיות ורביעיות.

פונדיצ'רי

Active member
כל הקטע הזה של "התאהבות אחרי השתרללות" נראה לי מוטל בספק. לא נראה לי שזה בכלל תרחיש אפשרי. זה נראה לי יותר מתאים לנשים צעירות מאד בתחילת דרכן. לא למישהי שמנוסה בשלישיות ורביעיות.
נהיית זקן, גו. אתה באמת חושב שזה לא ייתכן להתאהב באיזו סטוץ שתיקרה על דרכך?
למה לא בעצם?

פונדיצ'רי

Active member
ואת מסוגלת להתאהב בסטוץ שנקרה על דרכך?
לא יודעת אם לקרוא לזה התאהבות, אבל היה לי קראש מסויים על 2-3 . הבעיה היא שאז אני נהיית חסרת בטחון ומערימה קשיים ומחרבת את זה. פחד מאינטימיות, הגדיר את זה אחד מהם.
יותר קל לי לעבוד עם חיבה. פשוט לחבב אותם. אז אני במיטבי.

אישון34

Well-known member
לא יודעת אם לקרוא לזה התאהבות, אבל היה לי קראש מסויים על 2-3 . הבעיה היא שאז אני נהיית חסרת בטחון ומערימה קשיים ומחרבת את זה. פחד מאינטימיות, הגדיר את זה אחד מהם.
יותר קל לי לעבוד עם חיבה. פשוט לחבב אותם. אז אני במיטבי.
והפחד הוא מ....?

אישוניאיש.
מרצה על כך שחלומם של אנשים הוא להיכשל ולהכשיל את עצמם.

Gu987

Well-known member
נהיית זקן, גו. אתה באמת חושב שזה לא ייתכן להתאהב באיזו סטוץ שתיקרה על דרכך?
למה לא בעצם?
פתחת כאן וואחד נושא לדיון עם הרבה תתי נושאים:
1. מה זו אהבה והאם אפשר להתאהב.
2. האם אפשר להתאהב בסטוץ?
3. האם אפשר ללהתאהב במסגרת אורגיה קבוצתית. שלישיות ןרביעיות
4. והכי חשוב: האם נהייתי זקן.

פונדיצ'רי

Active member
פתחת כאן וואחד נושא לדיון עם הרבה תתי נושאים:
1. מה זו אהבה והאם אפשר להתאהב.
2. האם אפשר להתאהב בסטוץ?
3. האם אפשר ללהתאהב במסגרת אורגיה קבוצתית. שלישיות ןרביעיות
4. והכי חשוב: האם נהייתי זקן.
כן, כן, כן ו...כן

alongrin100

Well-known member
מסכים איתך לגמרי...
במציאות של היום, אני לא חושב שאשה רווקה מעל גיל 30 מסוגלת כבר באמת להתאהב.
קח בחשבון 5 פרטנרים בשנה מגיל 17 בערך (אם תוסיף את כל הזיונים בשירותים תגיע להרבה יותר).
מגיל 1 עד 30 זה פחות או יותר 65 מערכות יחסים, התאהבויות, אכזבות וכו'.
לדעתי, קשה מאד להתאהב...

אישון34

Well-known member
מסכים איתך לגמרי...
במציאות של היום, אני לא חושב שאשה רווקה מעל גיל 30 מסוגלת כבר באמת להתאהב.
קח בחשבון 5 פרטנרים בשנה מגיל 17 בערך (אם תוסיף את כל הזיונים בשירותים תגיע להרבה יותר).
מגיל 1 עד 30 זה פחות או יותר 65 מערכות יחסים, התאהבויות, אכזבות וכו'.
לדעתי, קשה מאד להתאהב...
אתם מדברים שטויות.

אימא שלי בבית אבות התאהבה עד בלי די בזקן שנימצא שם.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני מתאהב לפעמים.

התאהבתי עד בלי די בגברת עליה סיפרתי לא אחת.

האמת היא שאולי גם היום יש לי פינת אהבה אליה, אבל אני יודע שהיא לא באמת קיימת בעולם האמיתי, לבטח שלא כיום.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

הסוד לאהבה זה לשמור על עצמך.

סוג של לפתוח את הלב שאתה מגיע לדייט.

להיות נוכח במקום בו אתה נימצא - ולא בעוד שלושה מקומות במקביל.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

חלק עצום מהאנשים לא מנהלים לאורך שנים 5 אירועים מיניים בשנה.

יש גברת אחת שרוצה שאתן לה בראש, אני בא פעם בכמה חודשים. (בשאיפה הפסקתי).

תמיד היא מספרת לי שמאז האירוע הקודם לא היה דבר.

יש המוני אנשים שכאלה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הסוד לאהבה זה לא להיות באותו המקום שכבר היית פעמים רבות. כי אז האדם שמולך ימלא תפקיד של אדם שכבר היה בחייך.

אישוניאיש.
מחפש חיבוקים. באופן קבוע.

למעלה