ההבדל בין מערכות של זוגיות

מאלף שבלולים

Well-known member
מסכים איתך לגמרי...
במציאות של היום, אני לא חושב שאשה רווקה מעל גיל 30 מסוגלת כבר באמת להתאהב.
קח בחשבון 5 פרטנרים בשנה מגיל 17 בערך (אם תוסיף את כל הזיונים בשירותים תגיע להרבה יותר).
מגיל 1 עד 30 זה פחות או יותר 65 מערכות יחסים, התאהבויות, אכזבות וכו'.
לדעתי, קשה מאד להתאהב...
נושא ארוך ומעניין אבל הכל בעיני המתבונן.
אני לא מאמין ששני אנשים מסוגלים להכנס לאותה מיטה ואילו לפרק זמן קצר ללא רגשות.
תמיד קודם למיטה איזשהו קשר, הסכמות, רצון הדדי ומן הסתם נוצר איזה רגש.
חלק קוראים לו חיבה, חלק אהבה, חלק עניין עסקי אבל הרגש תמיד מעורב.
אנשים חזקים נפשית יקראו לזה אהבה כי הם יודעים את הגבולות שלהם והילדים יותר יתנו לזה שמות אחרים.

Ellis Murphy

Well-known member
נושא ארוך ומעניין אבל הכל בעיני המתבונן.
אני לא מאמין ששני אנשים מסוגלים להכנס לאותה מיטה ואילו לפרק זמן קצר ללא רגשות.
תמיד קודם למיטה איזשהו קשר, הסכמות, רצון הדדי ומן הסתם נוצר איזה רגש.
חלק קוראים לו חיבה, חלק אהבה, חלק עניין עסקי אבל הרגש תמיד מעורב.
אנשים חזקים נפשית יקראו לזה אהבה כי הם יודעים את הגבולות שלהם והילדים יותר יתנו לזה שמות אחרים.
בניגוד לחיבה אין שום הגיון בהתאהבות ובאהבה ולכן היא מסוכנת כל כך...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כל הקטע הזה של "התאהבות אחרי השתרללות" נראה לי מוטל בספק. לא נראה לי שזה בכלל תרחיש אפשרי. זה נראה לי יותר מתאים לנשים צעירות מאד בתחילת דרכן. לא למישהי שמנוסה בשלישיות ורביעיות.
יש לך טעות משום שגם נשים מנוסות מתאהבות מסטוץ,ואולי הוא הסקס הכי טוב שהיה לה?ויש לה כימיה ועניין איתו.

אישון34

Well-known member
לגבי אותה הגברת, היא לא "התאהבה".
היא פשוט מצאה פראייר להתעלק על חשבון הבנק שלו תוך כדי שהיא ממשיכה לבגוד בו מאחורי גבו.
לא היא באמת אהבה אותו. אין אירוע כלכלי.

אבל סוג של אהבה חלוקתית. אהבה שבנויה על זה שהיא הייתה יותר מידי שנים נאמנה בסיבוב קודם.

הוא בא נותן עבודה, פעם ב... והיא בין לבין עושה עוד כמה דברים. (מי יחשוד במורה לכיתות א'?).

דרך אגב, לדבריה היא גם לא ממש מקפידה על אמצעי מניעה. היא הסבירה לי שהיא סומכת ורק אם הבחור מתעקש, יש.

אני לא יודע אם זאת הסיבה שלא רציתי, אבל החלטתי שלא. פשוט האמת היא שהגוף החליט בשבילי. (לא חשתי משיכה).
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הזכרת לי סיפור.

לפני הרבה שנים נסעתי לחתונה בצפון הרחוק, חבר טוב, אז התקשרתי לידידות מי רוצה לבוא איתי.

אחת מהן התנדבה, יש לה התחלת חבר רציני באותו הזמן, נסענו. היה חמוד מאוד בחתונה, אינ איש של ריקודים, וגם אז הייתי..

אחרי החתונה עצרנו בצד הדרך ושכבנו בצד הדרך.

לי זאת הייתה הפתעה, לא ציפית, שכן היא כל הזמך סיפרה לי שפגשה את "אהבת חייה", הם אומנים בתחילת הקשר, אבל, היא כבר ידעה שזה יהיה בעלה. (היו כמה חודשים יחד - אהבה גדולה).

בכול אופן אחרי שאלתי אותה, הכיצד?

והיא אמרה לי ש"היא החליטה הפעם לפעול לפי הספר "הכללים" (עם או בלי הספר בפועל) היא סוחבת את הקשר בקטע המיני, היא תיתן לו רק שהוא יהיה עם הלשון בחוץ, ואז המשיכה והסבירה ששאלתי אז למה אני? היא אמרה מה אני כלב? יש לי יצרים גם, כמה אפשר להתאפק?"
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

בחורה יפה, מקצוע נחשק, חכמה בצורה קיצונית - שום בדיקה לא תוביל לשום דבר.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הדבר המוזר שהתקיים אתמול זה שהבחורה שאמרה לי שהיא לא רוצה קשר כי אני "תפוס" שלחה לאי הודעה כאילו כלום ושום דבר. היא כנראה רוצה משהו נוסף ממני, משהו שאני פחות רוצה להתעמק בו בימים אלא.

אני הגעתי למסקנה שמגיע לי אישה שרוצה אותי, ולא עסוקה ב"משחק דמים" מורכב של בניית החיזור, הרצון ועוד ועוד.

אישוניאיש.
אין כללים באהבה, רק לב פתוח.

https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/47/ART2/445/987.html

alongrin100

Well-known member

אבל סוג של אהבה חלוקתית. אהבה שבנויה על זה שהיא הייתה יותר מידי שנים נאמנה בסיבוב קודם.

הוא בא נותן עבודה, פעם ב... והיא בין לבין עושה עוד כמה דברים. (מי יחשוד במורה לכיתות א'?).

דרך אגב, לדבריה היא גם לא ממש מקפידה על אמצעי מניעה. היא הסבירה לי שהיא סומכת ורק אם הבחור מתעקש, יש.

אני לא יודע אם זאת הסיבה שלא רציתי, אבל החלטתי שלא. פשוט האמת היא שהגוף החליט בשבילי. (לא חשתי משיכה).

הזכרת לי סיפור.

לפני הרבה שנים נסעתי לחתונה בצפון הרחוק, חבר טוב, אז התקשרתי לידידות מי רוצה לבוא איתי.

אחת מהן התנדבה, יש לה התחלת חבר רציני באותו הזמן, נסענו. היה חמוד מאוד בחתונה, אינ איש של ריקודים, וגם אז הייתי..

לי זאת הייתה הפתעה, לא ציפית, שכן היא כל הזמך סיפרה לי שפגשה את "אהבת חייה", הם אומנים בתחילת הקשר, אבל, היא כבר ידעה שזה יהיה בעלה. (היו כמה חודשים יחד - אהבה גדולה).

והיא אמרה לי ש"היא החליטה הפעם לפעול לפי הספר "הכללים" (עם או בלי הספר בפועל) היא סוחבת את הקשר בקטע המיני, היא תיתן לו רק שהוא יהיה עם הלשון בחוץ, ואז המשיכה והסבירה ששאלתי אז למה אני? היא אמרה מה אני כלב? יש לי יצרים גם, כמה אפשר להתאפק?"

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

הדבר המוזר שהתקיים אתמול זה שהבחורה שאמרה לי שהיא לא רוצה קשר כי אני "תפוס" שלחה לאי הודעה כאילו כלום ושום דבר. היא כנראה רוצה משהו נוסף ממני, משהו שאני פחות רוצה להתעמק בו בימים אלא.

אני הגעתי למסקנה שמגיע לי אישה שרוצה אותי, ולא עסוקה ב"משחק דמים" מורכב של בניית החיזור, הרצון ועוד ועוד.

אישוניאיש.

אין אירוע כלכלי אבל לא שומרת על אמצעי מניעה...🙄
היא מנסה לסנדל אותו עם הריון לא מתוכנן.
מקרה קלאסי של bait and switch.
תעשה גוגל על המונח הזה אם אתה לא מכיר.
לנשים כאלה יש לי טיפול מיוחד משלי.

אישון34

Well-known member
אין אירוע כלכלי אבל לא שומרת על אמצעי מניעה...🙄
היא מנסה לסנדל אותו עם הריון לא מתוכנן.
מקרה קלאסי של bait and switch.
תעשה גוגל על המונח הזה אם אתה לא מכיר.
לנשים כאלה יש לי טיפול מיוחד משלי.
היא בת 50 לערך.

כך שסיפורי הפרו ורוו הסתיימו עבורה.

היא מרגישה מושפלת כי הבעל הלך עם בת משפחה וחי איתה והיא כל השנים לא בגדה.

אישוניאיש.
כמו כולם מחפש אהבה.

alongrin100

Well-known member
היא בת 50 לערך.

כך שסיפורי הפרו ורוו הסתיימו עבורה.

היא מרגישה מושפלת כי הבעל הלך עם בת משפחה וחי איתה והיא כל השנים לא בגדה.

אישוניאיש.
כמו כולם מחפש אהבה.
מרגישה שיצאה פראיירית ובגלל זה מתנקמת במישהו אחר... :rolleyes:

אישון34

Well-known member
מרגישה שיצאה פראיירית ובגלל זה מתנקמת במישהו אחר... :rolleyes:
היא נוקמת בעיקר בעצמה. כך אני רואה את זה.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

יצא לי לדבר איתה פעם שבאה, אמרתי לה שהגישה של סקס סקס סקס שהיא נקטה בה בעבר היא נוראית בעיני.

היא הייתה ממש בהלם מהגישה שלי. אז הבנתי שזה לא הסתיים.

היא טענה שהיא לא רואה שום דבר רע בגישה הזאת, והקשר שלי ושלה התפוגג לו.

אישוניאיש.
מדהים אותי תמיד הגישה של אנשים למין.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

הזכרת לי סיפור.

אישוניאיש.

מסכימה עם האימרה"אין כללים באהבה"רק לב פתוח.
מגיע לך בהחלט אישה שתרצה אותך בזכות.

alongrin100

Well-known member
גם אני די בונקר. נראה לי שהייתי אובר אלמונימית בעבר ויש גברים שהתלוננו שזה לא הוגן. מה שנכון, כי זה לא סימטרי לפעמים. עם הזמן, לכל היותר מוסרת שם פרטי, מקום מגורים או מקום עבודה. יש לזה מחיר כי זה מעקר קצת את הקשר. בזמן האחרון הקללתי קצת. זה גם תלוי גבר. יש כאלה, מעוררי אמון ומרגיעים, שגורמים לי למסור ישר פרטים.
במקרה שלך, אין כל כך צורך לשמור על אנונימיות מוחלטת. כאילו מה יקרה אם מישהו ידע?
אבל אני בהחלט מקבל את הגישה שלך.. עדיף להיות בונקר מאשר להצטער על זה אחר כך.

פונדיצ'רי

Active member
במקרה שלך, אין כל כך צורך לשמור על אנונימיות מוחלטת. כאילו מה יקרה אם מישהו ידע?
אבל אני בהחלט מקבל את הגישה שלך.. עדיף להיות בונקר מאשר להצטער על זה אחר כך.
אני מניחה שזה מותיר את השליטה בידיים, אני מרגישה יותר מוגנת. אפשר לחתוך בלי בעיות כשרוצים. אנחנו הרי זוג בארון. זה מונע זליגה למעגל משפחתי, חברתי ומקום עבודה.

נכון שגברים נואפים לא עושים בעיות כי מי שגר בבית זכוכית... אבל תמיד יש סיכוי ליפול על מישהו בעייתי.

אישון34

Well-known member
אני מניחה שזה מותיר את השליטה בידיים, אני מרגישה יותר מוגנת. אפשר לחתוך בלי בעיות כשרוצים. אנחנו הרי זוג בארון. זה מונע זליגה למעגל משפחתי, חברתי ומקום עבודה.

נכון שגברים נואפים לא עושים בעיות כי מי שגר בבית זכוכית... אבל תמיד יש סיכוי ליפול על מישהו בעייתי.
התפיסה שלי שזה עולה באנרגיה שלא במקום להסתיר.

אם זה בשביל מעגל שני שלא לומר שלישי - לבטח. גם לזה יש מחיר כבד בכך שאתה רק בחלק מהאירוע המיני - עם ויתור מראש על כל דבר נוסף.

אני תמיד מטיף לכך שאדם יכול להיות רק במקום אחד בכל רגע נתון - אני מרצה על זה! הרצאות שאפילו זוכות לסוג מסויים של פופוליאריות.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

שיהיה ברור:

אני לא מדבר על ללבוש חולצה שם רשום "זוגיות פתוחה".

חייב לציין שפעם אחת מחברותי בפייסבוק הייתה רושמת את זה עליה בהגדרה שם - וזה היה בימים שהיא ילדה בדיוק תינוק והיא והאבא היו מצתלמים בכול מקום אפשרי. (היום משום מה זה ירד, מתאר לעצמי שגם בן הזוג כבר לא בסביבה, אבל לכול ברור המצב).

אני מדבר על זה שאתה לא מסתיר את מי שאתה - כי זה טיבעי. ולא פחות חשוב, כי להסתיר זה אנרגיה שלא במקום. זה מונע ממך להיות במקום.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני מניח שהמצב הזה קיים כי את במקום טוב עם בן הזוג - ואת לא מחפשת סוג של זוגיות אחרת במובן הרגשי. אני כידוע במקום מעט שונה.

אני ניזקק, כמו מקבץ נדבות, לחום אנושי לא פחות, אולי יותר, מהמין.

אני משלם במין תמורת החום, זה יהיה תיאור טוב בהרבה.

אישוניאיש.
עובד בתעשיית המין.

alongrin100

Well-known member

יצא לך ליפול על מישהו בעייתי? שואל ברצינות מתוך סקרנות.
מה אותו אחד עשה?
נראה לי שזו תופעה שרווחת יותר בקרב גברים צעירים.
לא מזמן אחת הבנות שלי נתקלה באחד כזה. הבחור פשוט לא שיחרר.
הטריד אותה בכל הפלטפורמות האפשריות.. עד שהורדתי אותו ממנה.

פונדיצ'רי

Active member
יצא לך ליפול על מישהו בעייתי? שואל ברצינות מתוך סקרנות.
מה אותו אחד עשה?
נראה לי שזו תופעה שרווחת יותר בקרב גברים צעירים.
לא מזמן אחת הבנות שלי נתקלה באחד כזה. הבחור פשוט לא שיחרר.
הטריד אותה בכל הפלטפורמות האפשריות.. עד שהורדתי אותו ממנה.
כאמור, נשואים לא עושים בעיות. החסיון נועד לאפשרות שאמצא במקרה את האחד שכן. למה לקחת סיכון?

מאלף שבלולים

Well-known member
כאמור, נשואים לא עושים בעיות. החסיון נועד לאפשרות שאמצא במקרה את האחד שכן. למה לקחת סיכון?
נראה לי שכולכם משוחחים במקביל, כל אחד לפי נסיון חייו.
כל אחד הוא עולם בפני עצמו ואין זוג אחד שמתנהל כמו זוג אחר, בבית או באסורה.
אין חוקים וכל אחד בא ממקום אחר ועושה לעצמו חשבונות אחרים וכל זמן שאנשים מתחתנים,יהיו גם אנשים שיבגדו.

למעלה