ההודעה האחרונה שלי פה....

kobibm13

New member
ההודעה האחרונה שלי פה....

וזאת מכיוון שאתם פשוט לא קולטים... וזה מתבטה בהרבה דברים... דבר אחד אני כן יאמר לפני שאני הולך זה שאני בפעם הראשונה שנכנסתי לפה חשבתי שזה פורום שנועד בכדי ללמוד ולשתף אנשים בידע שלהם ולא לקטול על כל טעות קטנה. אני אדם שיודע להקשיב אבל אתם לא רוצים לדבר.....

segman1

New member
כנס רגע:

אתה רשמתה: "אני אדם שיודע להקשיב אבל אתם לא רוצים לדבר....." ואני מגיב:
הבן-אדם האחרון בפורום שיודע להקשיב זה אתה, ו ל ה ת ר א ו ת

Sbaro

New member
אני שואל

אותך מיזה ואתה אומר לי שאני זה הוא? ראיתי תשרשור שיש עליו פה למטה ואני רוצה לדעת מיזה.... לדעת מה הוא עשה שאני לא יעשה את זה.... יש הבנה בנינו?

qwertit

New member
יש הבנה...

אתה הגעת רק עכשיו, מה שאומר שבאת מ117 קודם, וזה אומר שראית הודעות שלו... ויש הבנה שאתה שאלת אחרי דקה בדיוק, מה שנותן 2 אפשרויות: או שאתה kobibm13 או איך שלא קוראים לו, או שאתה קורא את הפורום כל הזמן, ואז כמו שאמרנו כבר היית יודע מי זה... ואני יודעת שלא כתבת לי אבל לא נורא...

Sbaro

New member
תראה אני חדש פה

וקראתי רק את הדף הראשון בכל פורום(רגיל-חברתי).... בגלל זה אני לא יודע מי זה ומה הוא עשה ולא בדיוק הבנתי מה הוא עשה מהאשכול הקודם עליו...

qwertit

New member
../images/Emo46.gif

חתימה!!! ו"הוא" מופיע בדף הראשון בשניהם... ועשה טובה תפסיק לשחק אותה... זה לא הולך אז די...

Sbaro

New member
נוו.........

מה אתה רוצה ממני? אני עכשיו חדש פה ... תסביר לי מה הולך פה ........ לא יודע למה אתה מתכוון שאתה אומר "לשחק אותה" כי אני ממש לא משחק אותה....

Sbaro

New member
והמשתמש ההוא לא מופיע

בסלולרי הרגיל בדף הראשון..... תחפש ותראה.....

Pinkas XL

New member
אממממ...../images/Emo26.gif

הכל טוב ויפה, אבל השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא "למי איכפת ממך
"... התשובה אינה ידועה אבל נוטה ל"אף אחד" או ל"אף אחד, חוץ מהשכן מייקל"...

segman1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

M00sad

New member
איזה חסר התחשבות אתה../images/Emo70.gif

תגיד לו יפה שלום ולא להתראות

למעלה