ההופעה בברלה..

ההופעה בברלה..

וואו היה פשוט מדהים. נהניתי מכל שנייה. למרות שהישיבה הייתה בשולחנות ולא היה שום מקום לרקוד, וכן, ישיבה ב-flowers עושה יותר מדי קוצים בתחת. קרולינה שלפה בדיחות על יהודה המכבי הגבר גבר, ומי חשב שהשילוב בין "יה" לבין "באנו חושך לגרש" יהיה כל כך מושלם? באמצע i love you איזו ילדה קטנה התחילה ממש לבכות חזק ודנה לא ידעה מה לעשות עם עצמה :) חחחח קרולינה התבלבלה קצת במילים בהכל כשורה אבל יצאה מזה כמו מלכה. יעל פצחה באיזה שיר קאנטרי מטורף באמצע ההופעה והייתה ממש מתוקה. בקיצור אני יכולה להמשיך לכתוב פה שעות וזה עדיין לא יתאר את ההרגשה המציפה הזאת. מתי יבוא עוד דיסק? הופעה של 13 שירים זה קצר מדי!!!!!

A t z a

New member
איזה כיף../images/Emo80.gif

אין,כל הסיכומים האלה עושים לי חשק כל פעם מחדש להופעה.....

A t z a

New member
את לוחצת "הוספת תגובה"../images/Emo80.gif

(או אם בא לך לפתוח הודעה חדשה תעשי את זה) ולמטה תראי שכתוב בתוך מלבן כחול "צירוף קובץ - קבצים שמשקלם גדול מ 500KB או שאינם מהסוגים המותרים לא יתקבלו (מקם/י כאן את הסמן לרשימת הסוגים) " תלחצי על Browse ותוסיפי את הקובץ שאת בוחרת..

ענבלונט

New member
איזה נחמד לך

באמת אי אפשר לשבת ב Flowers אני אישית רוב ההופעה עמדתי אבל אי אפשר לשבת חח סיקור נחמד. ושאלה קצת מפגרת.. לדנה היה עיפרון בגולגול?

ענבלונט

New member
חח פשוט

מצאתי את עצמי בודקת תמונות שלה מהופעות ובודקת איפה יש לה עיפרון בגולגול ואיפה לא. פשוט מצאתי המון תמונות עם בגדים שונים [סביר להניח שמפעמים אחרות] והיא עם עיפרון, ואני אימצתי לעצמי את הרעיון =]

למעלה