ההופעה בירושלים...

קדרו

New member
ההופעה בירושלים...

הייתה מדהימה!!! קודם כל...המעבדה הייתה מלאה...והייתה אווירה כל כך טובה מהקהל ובטח שגם מהבמה... השת"פ עם אסף אבידן והמוג'וס היה אחד הטובים...זה היה אירוח שבא ממש במקום... והשירים החדשים...אחחח...איזה יופי אני עכשיו שומע את האלבום ופשוט מתענג... ורק דבר אחד ביאס אותי, שלא הייתה חולצה במידה שלי (היה רק סמול) אבל אמרו לי שיהיה פעם אחרת... דבר קטן אחרון...הסטיקר החדש ממש מגניב..לקחתי הביתה עם הדיסק....(-:|

SV Design

New member
אוקיי היה באמת מדהים !!!

אין מה להגיד, לא ציפיתי לזה,קיוותי מאוד שיהיה מפוצץ כי הופעות מפוצצות זה מצד אחד מבאס כי אין מקום וכלום דחוסים אבל האווירה הרבה יותר מהנה גם מהבמה וגם מהקהל..שהגיע בהמוניו אתמול למעבדה.. בהחלט הקטעים עם המוג'וז ואסף אבידן היו ממש ממש מעולים ואדירים במיוחד שכל המוג'וז וקולולוש היו ביחד על הבמה בהדרן... הליין אפ היה ארוך מאוד ומלא באחלה שירים וזאת בהחלט ההופעה הכי טובה של קולולוש שהייתי בה ואחת ההופעות הטובות בכלל שהייתי בהם... חזרתי עם הדיסק ועם החולצה (במידה סמול !!! אני מקווה שאני אצליח להכנס לזה P:) ואני מחכה שאסף אבידן יעלה את מה שהוא צילם אתמול במצלמה ליוטיוב !!!

parnar

New member
נשמע שהיה תענוג ../images/Emo13.gif

שמח בשבילכם שהייתם

הרשו לי להוסיף

תחילה ששמעתי את הדיסק אז כמו כולם אמרתי..אה..חבל אין אינסטורמנטלים...זה לא אותו קולולוש.. אבל כושיליראבק,נוכחתי לגלות שזה אחד ה-אלבומים ושאני אפילו אוהב הקולולוש של האלבום השני יותר !! אני מתחבר לכל שיר.אפילו fall שנשמע לי תחילה קצת אפל אחרי ההופעה אתמול אני ממש ממשאוהב אותו. בקשר להופעה, שמחתי לראות שהיו הרבה אנשים מכל הגילאים...האווירה הייתה נהדרת! הביצועים היו טובים,קולולוש היו חמים ומלאי אנרגיה. רק דבר אחד באמת היה חסר לי וזה ספי על החצוצרה שנמצא עכשיו בטח עם פאנקינשטיין באוסטרליה(שגם הם יוציאו דיסק במהרה!!פשוט מת גם לדיסק של פאנקינשטיין) ולסיום שיהיה בהצלחה קולולוש! הבאתם לנו אחלה אלבום ואחלה מוזיקה. תודה. לילה מנוחה וחלום

parnar

New member
בקשר לאינסטרומנטלים

גם אני די התאכזבתי שלא היה אפילו אינסטרומנטל אחד (האינטרו של JUST WONT STOP לא נקרא
) אבל חוץ מזה יצא אלבום ממש טוב. אני ארחיב יותר על האלבום השבוע, מה דעתי עליו.

למעלה