ההופעה בפיוז'ן היום..שווה את המחיר.

ההופעה בפיוז'ן היום..שווה את המחיר.

...הופעה ארוכה של 25 שירים- הלילות, ידיים למעלה, היינו עושים אהבה בגירסא מיוחדת, תנו לי לשתות, תרימי את הראש, רוץ ילד, רחוק רחוק שיר מדהים!!, השיר מהגן דברים בלחש, שקט, לפעמים, קח שירים, אוטוביוגרפיה,מדליק את הטלויזיה, האביב הנצחי, אנחנו לדרכים, מה נשאר, למאיה יש אקדח,איך זה מרגיש ואז בהדרן- תגידי שטוב,אני בא אליה, אני מאמין, קאנא וואחדה ואז בהדרן השני- רעפים וlet love in ההופעה עד ההדרן הראשון היתה רגילה ואז בהדרן המתופף ירד מהתופים ושמו לו כזה באס של תופים וכל מיני דברים שעושים רשרושים כאלו ותוף מירים באמצע ההופעה נקרע ליורם מיתר חח וגם בידיוק החשמלית שלו קרה לו משו אז לא היתה לו גיטרה עד שהחליפו לו מיתר לפני סוף ההופעה הלך המוניטור של רן ככה אני חושב אז התעצבן וירד מהבמה לחדר אומנים... בהדרן השני הוא נתן לנו לעלות לבמה והיה מצחיק חחח "תעלו על הבמה!" אחרי ההופעה ישבנו איתם בחדר והיה מצחיק, כאלו סטלנים.. וגם קיבלתי מפרט. יומטוב לכם, בן.

cowgirl Ms

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif../images/Emo2.gif../images/Emo95.gif

או מיי גוד!!!!!!!!!!!!!! פאק פאק פאק !!!!!! הייתם איתם?? בחדר??? פאק, כאילו... !!! אה!!!! *הולכת לצד לשתות מים ולהרגע* אוקיי, מתי ההופעה הבאה? אני חייבת לבוא!! מישהו הופעה הבאה?...

ליאל ג

New member
הופעה מצוינת פשוט!!!!

חחחח גם בהופעה אצלנו בברקה נקרע ליורם מיתר....

למעלה