ההופעה הערב בראשל"צ

A t z a

New member
ההופעה הערב בראשל"צ../images/Emo80.gif

ההופעה הייתה מדהימה
כשהגעתי ציפיתי למשהו מיוחד ומהנה,אבל לא ידעתי שזה יעלה על כל הציפיות! הבנות האלה מוכשרות בטירוף,הן נתנו ביצועים מעולים ומדוייקים עד כדי כך שאפשר היה לחשוב שזה פלייבק... כמובן שלמרות הדיוק הן אילתרו המון ו"שיחקו" עם העיבודים והשירה בצורה מדהימה!! הביצועים הכי טובים של הערב היו לשירים Flowers, מאה אחוז אור,Lovers ובכלל,הכל היה כלכך מעולה! היה שיר שאין בדיסק וגם הוא היה מקסים...אני לא יודעת איזה שיר זה.... לא רק השירים היו טובים,גם הבנות היו מצחיקות בטירוף
...בכל הקטעי מעבר הן הצליחו להצחיק מאוד את הקהל ותיקשרו איתו. היה באמת כיף ענק,הופעה מצויינת,הבנות מדהימותתת!!!!!! ההופעה הזאת רק עשתה לי חשק לעוד הופעות,מקווה שיצא לי ללכת בקרוב שוב... אני חושבת שאין דרך יותר טובה לתאר את זה מהשורה מהשיר "מאה אחוז אור", הבנות נחמה הן מאה אחוז קסם.
אני מאוד מאוד מאוד ממליצה לכל מי שלא היה בהופעה עדיין להרים טלפון ולהזמין מהר מאוד כרטיס להופעה,כי היא אחת הטובות שיש

A t z a

New member
אין תמונות לצערי,כי../images/Emo80.gif

זה הרגיש קצת לא נעים לצלם במקום כזה, הרגשנו שזה קצת לא מכובד שכולם יושבים יפה ורק אנחנו נצלם
פעם הבאה יהיו תמונות בטוח

מאיה911

New member
שמחה שנהנת נשמוזהה!!../images/Emo99.gif

עשית לי חשק עז להופעה
נשמעת הופעה מעולהה!! יש תמונות?

אולי זה באמת פלייבק.

מאיפה באה המתולתלת הזו עם התסרוקת מימי אנטיוכוס. שרה דווקא יפה, אבל השער אוי השער.

yotem 17

New member
גם אני הרגשתי ככה אחרי ההופעה שהייתי../images/Emo83.gif

בה. כל הביצועים היו מעולים ובאמת נשמעו מדוייקים מאוד, אבל כמובן שהיו מלא אילתורים. וגם בהופעה בברלה הן היו ממש מצחיקות, בין השירים הן עשו שטויות וזה היה נחמד ומצחיק.

Lee7

New member
טוב לדעת שהן משתפרות בקטעי המעבר :)

זה היה החוליה החלשה בהופעות שלהן.. כנראה שעם הזמן הן ממש נפתחות לקהל. שמעתי שגם בהופעה בבראשית היה נהדר והקהל ממש נהנה.. ההופעה בראשון היתה הופעה מלאה?? חבל שלא פירסמו במיי ספייס...

A t z a

New member
כן היה די מלא../images/Emo80.gif

אולי נשארו כמה מקומות בודדים בגלל אנשים שהבריזו, כי הכל היה מאוד מלא לדעתי

ירדן88

New member
יא קוקי שמחה שנהנית../images/Emo23.gif

נשמע שהיה מדהים לגמרי
בקרוב אצלי

למעלה