ההופעה התיאטרון תמונע

y a ® d e n

New member
ההופעה התיאטרון תמונע../images/Emo13.gif

היה, מדהים באמת שזאת הופעה מדהימה ההופעה האקוסטית הזאתי, זה באמת לבוא ולשמוע כמה שירמי זמר מעולה. כאילו, הבן אדם לא מזייף. היה מדהים מדהים מדהים. הופעת חימום של דיה רז היתה נחמדה, ממש אהבתי את הלחנים שלה, את המילים טיפה פחות..אבל בסה"כ נהניתי ממנה [ומזה שניגן איתה, מנגן מדהים] ירמי עלה לבמה, היה פחות רועש מבחינת מחיאות כפיים ממה שהיה פעם קודמת בתמונע, אבל באמת שהיתה הופעה מדהימה. הוא פתח עם תתחיל מאפס, ושם מסכה של הבן שלו נראה לי, ואמר שפעם הוא היה פותח את ההופעות שלו עם מסכה
העיבודים האקוסטים היו פשוט מושלמים, עשו חסד עם כל השירים שלו חח הפלייליסט היה [לא לפי הסדר]: תתחיל מאפס מחטט גלי [ביצוע מדהים!!! פעם ראשונה ששמעתי אותו שר את השיר הזה בהופעה] קולה וברה לרע ולטוב מחפשת מודדת כמה נדבר כבר עכשיו משהו חייב להשתנות ראשון שבת -4 שירים חדשים מהדיסק שיבוא [רק שיבוא כבר!!!]: מילים מתוקות מעבר לגדר כמה את יפה חשק [חחחחח לפני שהוא שר את חשק, אז הוא אמר כזה "והנה עוד שיר חדש מהאלבום שיצא.." אז ידעתי שזה יהיה השיר הזה אז צעקתי "חשק" ומחאתי כפיים, אז הוא חייך וצחק ואמר "אם את כבר יודעת מה השיר הבא ומכירה אותו, אז אני לא אציג אותו
" חחח ואז שאלו אותי אם אני חברה של ירמי
] ובהדרן הוא שר- במוקדם או מאוחר אני אשתנה ואז! הגיע רן שמעוני
ולקח את התופים
וירמי שר הרבה דברים [מושלם מושלם מושלם!!] והדפוק הזה כמובן סגר את ההופעה. אני מקווה שלא שכחתי יותר שירים, אבל באמת שנהניתי בטירוף מההופעה הזאתי וישבתי כרגיל במקום ממש טוב חח
עוד מישהו היה?

למעלה