ההזרקות לתוך האוזן נגד סחרחורת סיכום ע"י אלי

rrrrrrrrrr2

New member
ההזרקות לתוך האוזן נגד סחרחורת סיכום ע"י אלי

שלום רב לזהבה וליתר חברי הפורום. סכום מצגת זו לכל חולי מנייר,ורטיגו,שיוי משקל,טינטון,ולסובלים מסחרחורות ממושכות. נא לקרוא מצגת ארוכה זו בסבלנות ובעיון רב. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- תודה גדולה לאיילה27 אשר הסכימה לחשוף בפניי את סבלה הרב ונדבה לי אינפורמציה אישית וחשובה לאחרים בנושא ניסוי ההזרקות לתוך האוזן אשר עברה בביח' תל השמור שעזרו לה רבות בהפסקת התקפי הסחרחורות אצלה לאחר שיחות טלפוניות עמה באדיבות רבה נתנה את הסכמתה לי לפרסם באתר את כל הנתונים הדרושים על מנת לעזור לאחרים מסכם עבורכם את כל הפרטים בצורה מסודרת ומובנת. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- פרטים:איילה 27 אשה נשואה עם ילדים,אשר סבלה שנים רבות,מהתקפי סחרחורות קשות ורבות בתדירות גבוהה מאד עם תופעות לויי בלתי נסבלות ששבשו את חייה לאורך תקופה ארוכה מאד. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לפני כשנתיים אושפזה בבית חולים "תל השומר" עקב התקפות חוזרות של סחרחורות ( ממושכות וחזקות מהרגיל ) וטופלה ע"י הרופאים דר' קולוני, דר' דובדובני, דר' רחימא ( שגם עובד במרפאת קופ"ח מכבי ) לאחר שעברה בדיקות מרובות התברר לרופאים שתוצאת בדיקת ENG לא תקינה אצלה וירודה מאד. לאחר התיעצות של הרופאים החליטו על ניסוי חדשני של הזרקה 6 זריקות לתוך האוזן - לאחר שחתמה על טופס הסכמה לטפול זה. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- סוג הטיפול שקבלה שנמשך לאורך חודשים ימים - 6 זריקות עם חומר שנקרא "גאראמיצין" 40 מ"ג לכל זריקה 3 הזריקות הראשונות אחת כל שבוע - לאחר מכן הפסקה של חודש ימים. 3 הנוספות נתנו באותה תדירות אחת לשבוע. צורת הטיפול: מזריקים לתוך האוזן דרך חור קטן שמנקבים בעור התוף ודרכו מעבירים את התרופה לתוך האוזן התכונה. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- תוצאות הטיפול : הסחרחורות פסקו לחלוטין ( שמו לב ) כבר שנה וחצי. לא היו כל תופעות לויי ושמיעתה לא נפגעה. מלבד הרעשים שגם ממנם סבלה שנשארו אצלה ללא כל שינוי מהותי, וזה הרע במיעוטו, שאפשר ולומדים להסתדר עמם חייה השתנו לחלוטין ובודאי גרמו לה ולמשפחה שמחה מרובה. איילה27 מסרה כי נושא ניסוי ההזרקות לתוך האוזן פורסם ע"י עתון ידיעות אחרונת כי בית חולים "מאיר" החל לטפל בחולים בניסוי חדשני זה. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לידיעתם :על כל חולה לנהוג במשנה הזהירות בגין טפול שכזה כל אדם וגופו מגיבים לטוב או לרע בצורה שונה לטיפול כזה ואחר,בפרט לניסוי חדשני שעלול לא להתאים לכל החולים מסיבות שונות ומצב בריאותו הכללית של החולה. ( כל הצלחה באדם מסויים יכולת להיות לא טובה עבור חולה אחר ) יש לבדוק טוב טוב עם הרופאים ומטופלים אחרים את גובה % ההצלחה של טיפול או ניסוי חדשני זה מה דרגת החשיבות הנחוצה לחולה מול הסכון בטפול זה כגון ( איבוד שמיעה,התחזקות התקפי שיוי המשקל,כאבי ראש, ונזקים שונים במערכת הראש והמוח ) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לפעמים טוב לחיות עם כאב ראש שאתה מכיר ורגיל אליו ,לעומת כאב ראש חדש ולא ידוע עם השלכות נסתרות ולא צפויות החפזון הוא מהשטן להסכים או ללכת לכל דבר שהנסתר בו גדול לעומת הגלוי והקיים. יש לשקול בכובד ראש טיפול זה, רק לאחר חוות דעת מקצועית ביותר ברורה ושקופה ומודגשת ע"י הרופאים ב% ההצלחה המרובים מניסוי זה. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מה שמדאיג אותי מזריקות אלה שכל עשרות החולים המרובים שכותבים ושאולים בפורום,אף אחד לא דבר או הזכיר את נושא ההזרקות כולל הרופאים השונים המטפלים בחולים. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- בעוד כשבועיים אני נפגש עם הרופא המטפל שלי מומחה למחלות האוזן התיכונה ואעלה בפניו סוגיה חשובה ומה חוות דעתו לכך לאחר מכן אעדכן אותכם בתשובתו. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- לסיום שוב תודה לאיילה27 לאיילה,אם דרך כתבה זו נשמע שעוד חולה עבר טיפול זה והצליח,אז עשינו את שלנו כעזרה לזולת ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- בנתיים שנה טובה בריאה ושמחה לכולנו אשמח לעזור ולעמוד לרשותכם בעת הצורך - מחכה לתגובתכם. באופטימיות רבה / אבל זהירה. אלי

disturbed angel

New member
תגובה בנושא...

היי לכולם, אני חיילת שאירעה אצלי ירידה פתאומית בשמיעה (ימין) עצבית המלווה בטינטון בלתי נפסק. אחרי שנתנו לי סטרואידים דרך הפה, שעזרו מעט, טיפול בתא לחץ (בחיל הים, של צוללנים שנפגעים בפגיעות צלילה)- לא עזר, הגעתי לבי"ח איכילוב לביקורת אצל אא"ג המתמחה בשמיעה (למזלי). הרופא הציע לי לעבור טיפול של 6 הזרקות אינטרא-טימפניות לתוך האוזן של סטרואידים (לא זוכרת את החומר שהוזרק), אחרי חודש וחצי כמעט חודשיים מהאירוע, כאשר הם נותנים את הטיפול במקרה כזה לעד 6 שבועות מהאירוע. לאחר בדיקת שמיעה בסוף התהליך נראתה עליה של 20 ד"ב ב-2 תדרים. התרדים הם: 1000 ו-1500 (בעיקרון מבין החשובים לשמיעה). ז"א שאני צריכה פחות הגבר לשמוע את הצלילים בתדרים האלה. לאחר כחודש בערך תדר 1500 ירד חזרה בכ-15 ד"ב. אבל תדר 1000 נשאר כמו שהוא (עלה מ-40 ד"ב ל-20 ד"ב וזה משמעותי). הטינטון נשאר כמו שהוא וזה הדבר שהכי מפריע לי בעצם. אני מכירה חיילת שיש לה אח חולה במחלת מנייר שהייה הראשון שניסה את הטיפול של ההזרקות בבי"ח מאיר אם אני לא טועה. החדירו לו צינורית לאוזן וכל כמה ימים הזריקו דרך הצינורית סטרואידים. אחרי הטיפול עברו לו ההתקפי מנייר. עדין הוא מרכיב מכשיר שמיעה אבל אין יותר התקפים. הטיפול שעשו לי זה בלי אשפוז ובלי צינורית. פשוט הזריקו בראשון ושלישי לאוזן- סה"כ 6 פעמים. בכל אופן, מקווה שיעזור למישהו. אל תאבדו תקווה. סופ"ש רגוע לכולם...

למעלה