ההידרנגאה חוזרת....

גילה או

New member
ההידרנגאה חוזרת....

רעיון חמוד שראיתי בFLICKR וקל מאוד לביצוע לאחר שההידרנגאה מוכנה - להפוך אותה למיכסה של קופסת מסו.עדיין לא הבנתי בדיוק מאיזה גודל של נייר צריך לקפל את המסו כדי שיתאים למיכסה אבל על זה אחשוב מחר...

גילה או

New member
גם אני כמעט ,אבל

הצלחתי לשחזר את זה .בכל אופן בקישורים יש את ההוראות של RAVI APTE.שם השיטה שונה ממה שבועז לימד אותנו ואני עוד לא ניסיתי דרך השיטה של RAVI.אם הבנתי נכון בשיטה ההיא יש קיפולים מקדימים ואתה מחליט מראש כמה עלים יהיו להידרנגאה .בשיטה שבועז לימד ניתן להוציא עוד ועוד עלים אין סוף(באופן תאורטי).

saadya2

New member
אחלה רעיון

ובגדול הייתי רוצה לרראות יותר מיצוי של הפוטנציה שתמיד הייתה גלומה ב tesselations --להפוך אותם לתלת-מימדיות: קופסאות, עציצים וכדומה

bshuval

New member
הרעיון לא של ראבי ולא של פוג'ימוטו

למיטב ידיעתי, הרעיון להפוך את הדגם לקופסה נולד דווקא בכנס אירופאי כלשהו. מי שמלמד את הקופסה בתמונה הוא ממש לא ראבי. מלמד אותה בחור הודי אחר ששמו שרי (הוגים כמו הגבינה ברי). לא ברור לי למה בתמונה שקישרת אליה חושבים שזהו ראבי. במהלך אחד הכנסים לימדו הרבה קופסאות מבוססות תבניות מחזוריות (בשעות מאוחרות). לגבי מה שאמר סעדיה: אני דווקא אוהב לראות את התבניות המחזוריות בפני עצמן. יש להן מספיק עומק וייחוד שלא צריך להופכן לדגמים אחרים.

למעלה