ההמלצות שאחרי המבחנים...

SpinMan

New member
ההמלצות שאחרי המבחנים... ../images/Emo24.gif

היי כולם !!
קבלו כמה דברים חדשים.. (בין היתר מבית היוצר שלי........
) נתחיל, השחרור החדש מהסופשבוע האחרון ! Maya Simantov Feat. Lior Narkis - בשבילך (Dj Yaniv O Remix 2k10) esc-57538e הפרוקיט החדש שלי שעדיין לא משוחרר.... קבלו בינתיים רינגטון !!! Vocal Designer Feat. Rotem - הזמן שלך (Dj Yaniv O Original Mix 2k10) esc-6d38a3 ליהי עטר מחדשת את "איתו לנצח" - איזה שיר מעולה !!! (במקור קרח 9 לילדודס שלא מכירים...) esc-aa89bb טוב זה התבקש אחרי שהופיע באחר הגדול.......... יסמין !! ברמיקס אש... Chen i-zen Ft. Idan David - Yasmin 2010 esc-fe7254 החדש של ההרכב הישראלי הנחמד הזה... Vega Feat. Onit- אפשר להתאהב (Original mix) esc-49dc6a סקאזי ופרידמן... Skazi & Void - Meshuga (ft. Tal Fridman & Big Fishi) esc-fa7807 איזה שמות יש פה חברים... פשוט תענוג ! (Inner Smile - Know Me Better (The Perez Brothers Remix esc-ab4c5e (Inner Smile - Know Me Better (Maze Remix esc-ab4c5e שבוע טוב לכולללללללללכם !!! אולי תתעוררו קצת............
Spini

liatmg

New member
ליהי עטר איתו לנצח- ביצוע מעולה!!

ממש אהבתי את החידוש הזה פצצה

SpinMan

New member
קאבר ליהודים - הזמן שלך... 2010 !!!!

טוב..... אתם יודעים במה מדובר אני מניח ! :) תהנו ................ Vocal Designer Feat. Rotem - Your Time (Dj Yaniv O Radio & Intro Mix) http://www.4shared.com/file/235604801/68bb5b6/Vocal_Designer_Feat_Rotem_-_Yo.html

sahar2003

New member
מה יהיה איתך?!

לא מפסיק לשחרר קטעים שלך.... ומ הקטע החדש עם הראר ?! לאיפה נעלם זיפישייר...

SpinMan

New member
2 גרסאות + עטיפה.. איכות 320KBPS !!!

בסוף השבוע תשתחרר כנראה גרסאת הקלאב המלאההההההההההההה

למעלה