ההסברה הישראלית על הפנים, הכי גרוע שיש

ההסברה הישראלית על הפנים, הכי גרוע שיש

תפתחו אל ג'אזירה... הם מראים שם ילדים מתים עם קליעים בחזה, בראש... ומראים תמונות חוזרות ונשנות של אנשים פצועים ושותתי דם... מלא הפגנות בעולם נגד ישראל בכל מקום כמעט מונף דגל פלסטין... ב YOUTUBE יש תעמולה ארסית נגד ישראל... ואני מסתובב בחדר כמו איזה משוגע, הכל גועש ורותח אצלי בדם, רוצה לעשות משהו, אבל לא יכול לעשות כלום... ב YOUTUBE יש יותר מידי אנשים שתמיד מגיבים לי לתגובות, אין ישראלים כמעט ואין תומכים... על הפנים חבר'ה... נראה לי אתם יודעים את זה כבר... פשוט הנה עוד "פקיחת עיניים" שתהיה לכולם...

tuner

New member
מה אתה רוצה אתה נלחם נגד 1.5 מיליארד מוסלמים

תשמע אני הגעתי למסקנה...

שאין מה להתרגש מערבים שנמצאים במדינות אירופה ומפגינים שם, רוב הערבים שם בכלל לא הולכים, זה שיש אותם הרבה זה רק יחסית... אלה שמפגינים זה לרוב פנאטים דתיים וכאלה... ורוב הערבים כנראה הם כאלה... אתמול דיברתי עם מישיהי מצרפת, היא תוניסאית, קוראים לה אימאן, חילונית לחלוטין, היא אומרת שהיא ועוד רבים מתושבי צרפת הערבים סובלים מכך שהעם שלהם הוא מאוד קיצוני בכל הקשור לדת כולל דברים כמו יחס האישה וכו'... ככה שכל מה שהסברתי לה לגבי זה שחמאס יורה טילים מאוכלוסייה אזרחית והכל, מסתבר שהיא יודעת את זה ועוד רבים יודעים... שלא יהיה לך ספק... ערבים עושים בלאגן מאוד גדול בעולם, זה שאנחנו לא שומעים את זה בחדשות זה כבר עניין אחר לדון בו, בנורבגיה הם עושים פשעים וכל מיני כאלה, אונס, שוד... הם לא אהודים שם... אבל מה לעשות, מדינות הסקנדינביה לא רוצות בלאגן בתוך המדינות שלהם, אז הם אומרים שהערבים צודקים וככה אין תסיסה.... הם יודעים שזה עדיף להם, כי הם זוכרים טוב מאוד איך בדנמרק עשו רעש לא נורמלי כשעשו קריקטורה על מוחמד... ועדיין יש הפגנות, למרות שהם מבינים בעצמם בסופו של דבר מי בדיוק ה "רע" פה...

tuner

New member
...

"הם יודעים שזה עדיף להם, כי הם זוכרים טוב מאוד איך בדנמרק עשו רעש לא נורמלי כשעשו קריקטורה על מוחמד" ובגלל זה המוסלמים ינצחו.

הטענה המרכזית היא

שהיהודים גנבו את פלסטין מהערבים. דבר שקר שהופץ ע"י הערבים. ויש בעיה גדולה להסביר דברים כאלה כי זה ארוך וזאת ההסטוריה של המדינה, ואפילו היסטוריה של שנים על גבי שנים לפני כי מעולם לא הייתה קיימת מדינה בשם פלסטין, והדת המוסלמית התפתחה כמה אלפי שנים אחרי היהדות... אבל לך תוכיח את זה או תנסה להסביר את זה. וככה לרוב השאלה נשארת פתוחה, ואנשים ממשיכים להאמין שישראל נגנבה ע"י היהודים... והופ! הישראלים הם גנבים, הישראלים הם שקרנים, הישראלים מנסים לעשות תעמולות שקריות בעולם...

מתכNET

New member
טיפש מי שמנסה להסביר חצי פנים של ילד בן 4

ראה הודעותי הקודמות,אנחנו צריכים לעבור למתקפה גם בהסברה,להוציא את דיבתם של הערבים רעה בכל העולם. וברוך השם יש על מה.

מאי 406

New member
מסכימה איתך

אגב, אני כל הזמן מגיבה ביו-טיוב וכמעט תמיד מוחקים את התגובות שלי. בנוסף לכך אני כל יום מוחקת אלפי הודעות נאצה שמגיעות אליי בגלל זה. אכן מתסכל...

respecta1

New member
הקטע פה הוא שהמלחמה על ההסברה מוכרעת מראש.

הבעיה היא לא הסברה לא טובה. הבעיה היא עצם העיסוק האובבסיבי בכל רחבי העולם בישראל. לא יראו תקריבי גופות של ילדים מהמלחמה באפגניסטן (שנהרגו פי כמה יותר אזרחים מאשר נהרגו בכל הסיכסוך הישראלי פלסטיני בכל ה80 שנה שלו) לא מהפצצות של אף כוח אירופאי ואמריקאי, לא יראו דבר על הקורבנות.. ובטח שלא תקריבים על חלקי גופות. אם היו מראים אז האירופאים היו אמורים לשנוא את מדינותיהם שלהם. מה שכמובן לא היה קורה כך שהם ללא ספק היו גם מבינים מה קורה פה. כך שכל מצב שהעיסוק האובססיבי הזה בישראל נמשך.. הסברה ישראלית תהיה כמו להלחם בגל.

gilriv

New member
איזי

-עכשיו אני שומע שהצבע הישראלי הפגיז בית ספר בעזה -זה טוב בטח זה בנתיים משמש למקום מסתור של התחמושות של החמאס .. אבל אתמול היה לצהל הרבה פשלות -שאמרו בתקשורת בטח שמעתה היו שם פליטים שברחו מאיומי המלחמה "אבל הבעיה הזות גורמת לנו פדיחה איך לומר בעולם שחמאס משתמשת גם בתושבי עזה כדי להסתתר במקלטים ובבדומים עכשיו שמעתי ממקור אמין שחמאס מסתתרת בבתי החולים -פשוט המחבלים האלו מרגיזים עד מוות ולצערי אם יהיה סיוע הומנטרי אז חמאס יצאו ?פשוט צריך להפגיז בארטלריה את כל עזה זיבליה תראו מה שקורה פה שיש הפסקת אש לדקות אחדות אפילו

gilriv

New member
כתבתי את זה

מקווה שהכותבים ביטיוב יכתבו דומה לזה והאירופאים שיבינו שבעזה יש ארגון טרור שמטיל אימה ..גם בתושבים

זה מתסכל.

לא משנה כמה אנחנו צודקים, וכמה אנחנו לא ממציאים את ההסטוריה, הצד השני תמיד יגיד "זה שקר!". פשוט ככה, קביעה כזאת ללא שום בדיקה של העובדות. תמיד אנחנו ניצא השקרנים, הטרוריסטים, רוצחי הילדים במזה"ת. זאת בדיחה. ספגנו 8 שנים של קסאמים על עוטף עזה והעולם שתק, האו"ם שתק, והנה ישראל סוף סוף מגיבה- וזה נחשב כפשע נגד האנושות. אתה צודק, אבל זה פשוט מתסכל כי בד"כ העולם ששונא אותנו לא רוצה לשמוע, והכל נשמע לו כמו הצדקה של רצח ילדים. ישראל עשתה יותר מדי טעויות עם הערבים במשך השנים. אנחנו לא יכולים לצאת במסע הסברה נגד רוב דעתו של העולם דווקא ברגע של מלחמה בו התמונות משטח האויב רבות כמו נמלים. ההסברה צריכה להיות משהו שיחדיר למוחות של אנשי העולם, במשך שנים, את עמדתה של המדינה וההסטוריה של המדינה וכן מה שקורה במדינה. ובכך נכשלנו. ההסברה צריכה לפעול תמיד, ודווקא יותר חזקה בזמנים של שקט ושלום יחסי, כדי להחדיר לעולם את ההזדהות עם המדינה הקטנה במזה"ת. כרגע זה כמובן חשוב לא לוותר בהסברה, אבל קחו בחשבון שלאזרח הקטן בשבדיה/דנמרק/ספרד וכו' אין הרבה השפעה על אופן הפעולה בעזה ותוצאותיה. וזה הכי חשוב. הצדק איתנו

למעלה