ההסתה החלה" שלום עכשיו " וירוס טוען הכלומניק

ההסתה החלה" שלום עכשיו " וירוס טוען הכלומניק

וכיצד מתגוננים נגד ווירוס ?משמידים אותו נכון בוגי ?וכך הלכו עם ארון מתים מאחורי התבוסתן השמאלן שאימץ גם את מדיניות רבין .ובנוסף לטיפוסים במירפסת בירושלים ,היו מהגורמים לרצח רבין . ועכשיו השר לעניני כלום מסית שוב ,הוא לא למד את הלקח !!!!!!!!!

עוד סילוף של מוסת

הוא אמר שמעשי שלום עכשיו הבוגדנות בחו"ל, הם כמו וירוס בחיי האומה. משהו פה לא נכון, משמיצן ?

מדובר בארגון שחותר תחת ריבונות ישראל

שמטרתו בסופו של דבר היא מדינה דו לאומית על מנת להחליש את הממסד הדתי מי שלא מבין זאת פשוט לא מבין כלום!

אביעד110

New member
אתה מדבר על יש"ע או שלום עכשיו?

הרי יש"ע נגד תוכנית לשתי מדינות לשתי עמים, אלא מדינה אחת לשני העמים.. זה מה שיקבלו הילדים שלנו בגלל הטיפשות של הימין הקיצוני. ועוד דבר, אתה לא היטלר ולכן אין זה מתפקידך להגדיר מיהו אדם ומיהו וירוס.

לפי דעתי זה מה שיקבלו הילדים שלנו

אם נסוג לקוי 67. נתמודד בדיוק עם אותן בעיות ושטח יותר קטן אומות העולם ימשיכיו לעשות דה לגיטימציה למדינה היהודית.

תגיד פטריוט ואם השמאלנים כפי שאתם מכנים את

כובשי ירושלים וכל השטחים ,לא היו יוצאים למלחמת 67 מה היה אז ?בתור ילד אז חייתי בסדר גמור .והיום לא היית מכיר את הגליל והנגב ,המתנחלים היו מתיישבים שם .ובסופו של דבר זה מה שיקרה .

אולי המתנחלים עיי ישוב השטחים מעונינים במדינה

דו לאומית ?איך עיי פינוי התנחלויות והעפת הישראלים משם תיצור הפרדה ?אתה בא בטענות שכאילו האירגון חותר תחת ריבונות ישראל ?תתבע אותם .

אני מסכים איתך לגבי חלקים מסויימים ביו"ש, אבל

כיצד פינוי מתנחלים ייצור הפרדה בגליל, בנגב, בואדי ערה, במשולש, בערים המעורבות? האם פינוי המתנחלים מיו"ש לבדו באמת מקיים את עיקרון "שתי מדינות לשני עמים"? האם לא יווצרו שתי מדינות לעם אחד? כאשר מדברים על הפרדה (ואני תומך מזה תקופה ארוכה בהפרדה), לא נכון להתייחס רק להפרדה מהפלסטינאים ביהודה, שומרון ורצועת עזה. יש צורך (עד כמה שאפשר) גם בהפרדה מהפלסטינאים בישראל, שרואים באנשים כעזמי בשארה, ראאד סלאח ואחמד טיבי (יועצו לשעבר של ערפאת) מנהיגיהם. נתניהו הציע בנאומו בבר אילן תחליף (לדעתי לא מספק) - הכרה במדינת ישראל כמדינת היהודים. הפלסטינאים, כולל הפלסטינאים בתחומי מדינת ישראל הריבונית, מתנגדים לכך. מדוע? כי הם לא באמת מעוניינים בשתי מדינות לשני עמים - הם מעוניינים במדינה אחת נקיה לחלוטין מיהודים ובמדינה שניה כמדינה דו-לאומית. אם פינוי מתנחלים יבטיח שמדינת ישראל הריבונית לא תהיה מדינה דו-לאומית, דעתי תהיה כדעתך. בינתיים אי אפשר להבטיח זאת, בגלל עמדות הפלסטינאים משני צידי הקו הירוק ובשל תמיכת מדינות ערב בעמדתם. לכן: נכון להיום, פינוי מתנחלים לא יצור הפרדה ולא ימנע ממדינת ישראל להיהפך למדינה דו-לאומית. גם ציפי לבני מבינה זאת ולכן היא אחת המתנגדות החריפות ביותר ל"שיבה" אפילו של פליט אחד לתחומי מדינת ישראל ולכן היא ראתה בישראל ביתנו שותפה מתאימה לקואליציה שלה. כשישראל פינתה חד-צדדית את כל ההתנחלויות מרצועת עזה (ואני תמכתי ביציאה מרצועת עזה) - היו לכך תוצאות שליליות רבות מדי (ולא איכנס לויכוח האם החיובי גובר על השלילי או להיפך), והצד השני רק הקצין בעקבות זאת. אני לא תומך בגידול ובחיזוק ההתנחלויות שאין ודאות כי יישארו בשליטת ישראל לתמיד (בעיניי זו גם הטעייה של המתאכלסים באותם יישובים), אבל פינוי התנחלויות שלא מבטיח את קיום מטרות הפינוי הוא מוטעה בעיניי. ואם המטרה היא הפרדה, אז יש מקום לראות לא רק כיצד מפרידים בין שכם לאלון מורה או בין חברון לקרית ארבע, אלא גם כיצד מפרידים בין אום אל פחם למי-עמי, בין נצרת לנצרת עילית ובין עומר לתל-שבע. או לחילופין, לפחות כיצד מבטיחים שתושבי אום אל פחם, נצרת ותל שבע יכירו במדינת ישראל כמדינת היהודים.

תפריד בין השטחים שלאחר 1967 ,לבין מדינת ישראל

בתחום הקו הירוק. "לית מאן דפליג " שאומות העולם ,ובמיוחד הקובעות ,או המעצמות החזקות והקובעות ,מכירות ותומכות ,במדינת ישראל ריבונית בגבולות 67 ,אמריקה היא החשובה פה ,והיא תומכת במדינת ישראל ,על כל המשתמע מכך . מכיוון שכך הוא המצב ,ואנו לא קובעים כלום אבל כלום ,כל מי שישלוט במדינה הזו ,יאלץ בסופו של דבר,לעשות כדברם חד משמעית ,אלא אם כן אתה חולק על כך ,ואז אומר לך שאתה לא מציאותי !והקפאת ההתנחלויות ,הכרה ב2 מדינות ל2 עמים עיי השמאלן נתניהו היא הנותנת, וזו רק ההתחלה . לגבי הפרדה ,אתה טוען שאתה תומך ?מצויין ! נשאלת השאלה הפרקטית איך מבצעים זאת נכון ? בפתיח שלי הזכרתי את תמיכת העולם בריבונות שלנו בגבולות 67 ,לעומת התנגדות גורפת לשליטה ביוש ובמזרח ירושלים . ברור מאליו שכל פעולה של ערביי ישראל בתוך הקו הירוק ואני מדבר על התנגדות צבאית ,מרד אזרחי וכו ,מדינת ישראל תדע לפעול בצורה כזו ,שפעם שניה לא יחשבו על כך . ומכיוון שערביי ישראל ברובם המכריע תומכים ונאמנים ותורמים ,ועובדות אתן לך בהזדמנות אחרת ,אין לי פחד מהם .רק אנשים חלשים ,חסרי אמונה ,יביאו לי דוגמאות של כמה ערבים שמקשקשים בקומקום . ודע לך ברגע שיבוא פיתרון לבעייה הפלסטינאית ,יבוא גם שקט .והשקט הזה יהיה בכל העולם גם כנגד יהודים מצד פלסטינאים בחול .גם על זה תקבל פירוט בהזדמנות . מדינה חזקה וגאה אינה צריכה הכרה שאנו עם יהודי ,ואם הם לא יכירו בי שאני יהודי ,אז אני לא יהודי ?אבל כאשר תהיה הפרדה ,מול 20 אחוז בני מעוטים ,שאגב מתוכם דרוזים ובדווים שמשרתים בכוחות הביטחון ,ורק חסרי חוט שידרה ואמונה ,יכולים לחשוב שהם יסכנו את מדינת היהודים . כאשר תיפתר הבעייה הפלסטינאית והפיתרון אני מקווה שהוא בדרך ,ממילא לא תהיה לערביי ישראל ,אלו שעדיין לא מכירים בה ,שם מוטיבציה להילחם בנו ,שהרי מנהיגי הפלסטינאים הסכימו להכיר בנו בתוך גבולות 67 ,מה יגיד טיבי ?לא מכיר בהסכם ? אתה יוצא מתוך נקודת הנחה ,שהעירבוב בין ערביי ישראל וערביי פלסטין בשטחים חד הוא ,אבל זה אינו נכון ,2 ישויות נפרדות יהיו פה ,ותחת תמיכה מכול העולם ,ולכן מדינת ישראל תהיה יותר בטוחה ,יותר צודקת ,ויותר פורחת ,כאשר ערביי ישראל יתנו אם חלקם לפריחת המדינה ,כפי שהם עושים היום ,תבדוק את מספר הרופאים הערבים בבית חולים עין כרם ותופתע ,מי מנתח את ילדינו הורינו וכו . גם השווקים מלאים בתוצרת חקלאית של ערביי ישראל ,ואתה אוכל את הירק והפרי שלהם ,אזרחי מדינת ישראל נוסעים בתחבורה הציבורית בחברת" נתיב אקספרס " חברה של ערבי בשם עפיפי ששולט על כל הצפון ,איזור השרון נתניה חדרה וכו ,והאזרחים נוסעים ומגיעים ליעדם . מה שיקרה ,אם מדינת ישראל תדע לנתב את פינוי עשרות אלפי המתנחלים ,לישוב הגליל הנגב ,אזי השינוי הדמוגרפי שם ,ישאוף לשוויון ,ובכך לשיטתך ,כאדם מודאג מהערבים ,תקבל פתרון טוב לכך שהשליטה בתוך הקו הירוק לא תהיה בידי ערביי ישראל ,למעשה זה צריך להיות אינטרס שלך כאדם מודאג . לגבי מה הם מעונינים זו בעייה שלהם ,כאמור העולם יתמוך בנו לאחר הפיתרון . דרכה של מפלגת קדימה ,ואגב גם "העבודה" ,או מה שנשאר ממנה ",ומרץ "וכמובן" ערביי ישראל" ,ואפילו "החרדים" הם ,הם כולם באותו ראש ,וכאשר יתבצע משאל עם כולם יתמכו בנסיגה מהשטחים ,כמובן בהתחשב בביטחון וב.................וכו . פינוי ההתנחליות בעזה חסכו חיי אדם ,וחסכו הרג חיילים ,"ולית מאן דפליג " שלא היית רוצה פצועים והרוגים יהודים ,בשביל מקום קדוש כעזה ,בשלב זה או אחר ,הם היום מפונים ,וטוב שאנו כבר אחרי ,שאלת הטיפול בחלק מהם ,זה כבר עניין אחר . ולסיכום כאשר עשינו שלום עם מצרים וירדן לא ביקשנו הכרה בנו כמדינת היהודים ,ואני לא צריך את זה ,הם מכירים במדינת היהודים ירצו או לא ירצו ,בעקיפין או במישרין ,על זה לא יפול ולא יקום הסכם .

אתה מדגיש מאוד את ההכרה בגבולות 67...

האם גבולות67 אלה הגבולות בהם קדימה תומכת? האם קדימה תומכת בפינוי מעלה אדומים (שארה"ב והעולם מתנגדים לה ולא מכירים בריבונות ישראלית בה), גבעת זאב, גוש עציון, אלפי מנשה, אלקנה? האם אלה הגבולות שמשורטטים בתוכניות של קדימה? ואם לא, לשיטתך, גם עמדות קדימה אינן תואמות את דברי העולם החד-משמעיים... אתה מדבר על חסרי חוט-שדרה, אבל לשיטתך מדינת ישראל חייבת לציית לכל מילה של ארה"ב. אם כך, שאלה לי אליך: מדוע שלא נקצר תהליכים ונהפוך רשמית למדינה ה-51? ואז גם נשתתף בבחירות שלדבריך הן בעצם הקובעות לנו באמת... מדוע בכלל אנו צריכים ממשלה ולא מושל? כאשר בעצם יש לנו נשיא שאנו אפילו לא בוחרים בו... שלא תבין לא נכון, אני חושב שהיחסים עם ארה"ב הם נכס אסטרטגי שחייבים לשמרו, אבל אם מדינת ישראל היא מדינה ריבונית שנשלטת על ידי הכנסת והממשלה הנבחרות על ידי אזרחיה, נשיא הדמוקרטיה החזקה בעולם, שודאי יודע להעריך דמוקרטיות, יוכל להבין שלא הוא נבחר על ידי אזרחי ישראל ויש כאן פרלמנט וממשלה שמייצגות את אזרחיה יותר ממנו. ולכן גם היחסים בין ארה"ב לישראל (אם ישראל אכן מוכרת כמדינה ריבונית), במיוחד אם ארה"ב רואה עצמה כידידה ובת-ברית של ישראל, צריכים להיות מושתתים על דו-שיח ולא על הכתבה. במיוחד בתקופה של נשיא שתומך בהידברות אפילו עם חמינאי ואחמדינג'אד. ולמען האמת, יש רושם שהממשל האמריקאי אכן מבין זאת ובסופו של דבר תהיה פשרה שקטה ולא הכתבה חד-משמעית ורועמת. זו המהות של הדיפלומטיה. ונשיא ארה"ב, כידוע, הוא חסיד מובהק של דיפלומטיה. ולגבי "ערביי ישראל" (שאינני מבין מדוע אתה מכנה אותם כך, כשהם מזהים את עצמם כפלסטינאים) - תן לי שם של אחד בהנהגתם או בקרב מייצגיהם בכנסת שמביע עמדות שונות מאלה שתיארתי. שוב - אני מסתמך על מעשים בפועל ולא על מאווי נפש. רוב הפלסטינאים בישראל (אגב, כולל הבדוויים, שטאלב א-סנע הוא נציג אותנטי שלהם בכנסת) נותנים את קולם לאישים שעמדותיהם לא רחוקות מהעמדות שהוצגו זה מכבר בועידת הפתח. אני מקבל אותם כפי שהם וכפי שהם מציגים עצמם - אתה מעוניין לחנך ולאלף אותם. אולי אני חלש, חסר אמונה וחסר חוט-שדרה, אבל אני לא מאמין באילוף בני אדם. מי שבוחר בעזמי בשארה - חושב כמוהו. מי שמתרפק על דרשותיו של ראאד סלאח - מאמין בצדקת דרכו לא ראיתי בקרב הפלסטינאים בישראל התארגנויות כנגד העמדות הללו. אם זה קיים - זה צריך להיראות.

קדימה תומכת בגבולות 67 בתיקונים קלים כמו למשל

הגושים וחלק מירושלים כמו המקומות שהזכרת ,אבל ופה יש אבל גדול ,תמורת חילופי שטחים בעיקרון .אז אפשר להזיז פה ושם את המפה ,אבל אין לי ספק שהפלסטינאים בגיבוי אמריקה ובתמיכתה ,יקבלו שטח חלופי,גם השמאלן התבוסתן נתניהו יודע זאת ,וימים יגידו מי צודק . אין פה שאלה מה טוב לך ,ואין פה "נחלת אבותינו "ואין זה שלנו כי" אדוני הבטיח " היום האלוהים זו אמריקה ,תנסה לעמוד מולם ?אז הנה לך הכרה ב2 מדינות ,והקפאת ההתנחלויות בכל שטחי יוש כולל ירושלים ,והשמאלן התבוסתן ,והליברמנים ,והבוגים ,יודעים שאין סיכוי לעמוד מול אמריקה .ומה שאמריקה תחליט בשלב זה או אחר יקרה ! לשאלתך אם מדינת ישראל חייבת לציית לכל מילה ?כן !יודע מדוע ?כי אין לך ברירה .אין לך מחצבים ,אין לך נפט ,אין לך יכולת לייצר" מנועים למרכבות "אין לך F22ואין לךF15במילים אחרות אתה תלוי בהם כתינוק לאימו .ובאשר" לגאוותך " לא רלוונטי . הראייה של אמריקה את הקורה פה ,ברור לי שהיא לא ראייתך ,אבל הם הקובעים ,התיסכול שלך שנובע מכך שאנחנו מדינה ריבונית ובללללללללל,,,,,,,,,,,,,,,.לא רלוונטי מהטעמים שהזכרתי ,כולנו היינו רוצים להיות עצמאים כלכלית וצבאית ,אבל אנחנו לא . יש רצוי ויש מצוי וכולם חוץ ממך יודעים מה יהיה הפיתרון פה ."הסכם זנבה " כן כן אותו הסכם שכולכם משמיצים ,הוא אשר יהיה בסופו של דבר ,הסכם אזורי הולך וקורם גידים ,בקרוב תשמע על כך . הטענה שלי לתבוסתן השמאלן היא שקריו לבוחריו ,והטענה שלי לבוחריו היא ,אהבתם לשקריו .אבל קרה לנו נס ואובמה הגיע ,ואני תקווה שהוא יצליח ברצונותיו . הבדווים והדרוזים ישובים רבים שלהם משרתים בכחות הביטחון ,והם ערביי ישראל לכל דבר ועניין ,ובאשר למינוח ?נו טב אם זה עושה לך את זה ,שיבושם לך . אני רוצה ממך ציטוט אחד של מנהיג ערבי ישראלי שהודיע קבל עם ועדה ,על רצונו בחיסול מדינת ישראל!! מדינת כל אזרחיה ?זה גם מה שהמתנחלים רוצים ,הם רוצים ארץ ישראל שלמה ,והפלסטינאים בתוכם ,כלומר מדינת כל אזרחיה ,או שמא אתה חותר לאי שוויון זכויות להם ",אפרהייד" הם יהיו ולא יראו ,כמה שאתם לא הגיונים,כמה שאתם לא מבינים את המציאות המתהווה פה ,כמה שאתם חיים בעולמכם בעל הגאווה אבל הלא מציאותית . אתה לא תהיה "משטרת המחשבות " של ערביי ישראל ,ולא תאמר להם מה להגיד ומה לא להגיד ,אם ישנם בקרבם כאלו ששונאים אותך ,מה תגיד על היהודים ששונאים פה האחד את רעהו ?על רצח רבין ?על הגזענות בקרב היהודים כנגד אתיופים ?או סתם בסטיונרים כנגד שמאלנים" כביכול" כמו המסית והמדיח ממציא הווירוסים הכושל ? אז תבדוק את עצמך לפני שאתה פונה לערביי ישראל.או במילים אחרות "טול קורה מבין עיניך " בפועל אי אפשר לעצור את החיים וכמו שכתבתי לך בכתבה הקודמת ,ערביי ישראל משולבים בתוכינו ,ותורמים תרומה גדולה לבניית מדינת ישראל ,וכאשר ישרור פה שלום ,וזה יקרה ,יהיו גם שרים ערבים בממשלת ישראל בתפקידים בכירים כמו בריאות חינוך וכו . כתבת גם שטות פרי" דימיונך הקודח" שאני רוצה לאלף את ערביי ישראל איזה שטויות חסרי ביסוס .

אבין מה?

אבין שגם קדימה אומרת לפני הבחירות דברים שאי אפשר לעמוד בהם? אבין שלשקר לבוחרים זו נחלת כל המפלגות הגדולות וגם חלק מהקטנות? אבין שכל בוחר שלא מנותק מהמציאות יודע כי מה שקורה בפועל אינו מה ש"מובטח" (בעל פה ובכתב) לפני הבחירות ולכן לא רק את נתניהו אפשר "להאשים" בכך אלא כמעט כל פוליטיקאי בכיר במדינה? אז זהו... שאני מבין זאת מלכתחילה. אני מבין זאת לא רק לגבי נתניהו, אלא לגבי כל נבחר ציבור. לכן אינני בוחר מתוך אהבה, הערצה, חיבה או אמונה יוקדת בנבחרים. אלא כבחירה ברע במיעוטו מבחינתי באותו רגע בו אני בוחר. אתה (לפי דבריך) לא בחרת כלל, כי אינך מאמין לאף אחד, אבל מהלל את קדימה כאילו בפועל התנהלותה היא סמל לפוליטיקה האולטימטיבית. אני דווקא בחרתי בקדימה ולא כי אני מאמין ומזדהה עם כל דרכיה, אלא כי קדימה ולבני היו מבחינתי הרע במיעוטו והאופציה האחרת הייתה לא לבחור כלל. מאוד ייתכן שלפי ההודעות של שנינו, בעצם בבחירות היינו צריכים לנהוג הפוך. אבל אני, כמי שדווקא כן מבין וכן מחובר למציאות, יודע שפוליטיקה היא אמנות האפשר והבחירה במצוי ולאו דווקא ברצוי. מי שלא בוחר כי אינו מאמין לאף אחד - הוא הוא המנותק מהמציאות ומצפה לבלתי אפשרי. לכן הביקורת שלך על נתניהו (ודווקא כאשר המדיניות שלו מקובלת עליך) היא לא יותר מהנאה שבהקנטה. ללגלג כי זה כיף... או שאתה מעדיף לצפות ולדרוש מנתניהו את מה שאינך מעלה על דעתך לדרוש מאחרים (כולל מקדימה, שאגב הוקמה על ידי מי ששיקר בצורה הגסה ביותר למצביעי הליכוד והימין. אפשר לומר שהשקר הזה הוליד את קדימה). אני (כבר) לא מצפה לכך מאף אחד, ולכן גם לא שופט את נתניהו בסטנדרטים גבוהים יותר. נתניהו הוא פוליטיקאי, יעלון הוא פוליטיקאי, ברק הוא פוליטיקאי ושלא יהיה לך ספק, לבני ומופז פוליטיקאים לא פחות מהם. במחשבה שניה, לבני פוליטיקאית פחות מוצלחת - היא לא הצליחה להרכיב ממשלה. נתניהו הצליח. אני בעד אופוזיציה ובעד ביקורת - אבל עניינית. לתקוף את נתניהו כי זה נתניהו - זו ביקורת לא עניינית. מרבית בכירי קדימה הם "שמאלנים תבוסתנים" אף יותר מנתניהו, שרימו את מצביעיהם לא פחות מנתניהו ואף מרדו בהחלטות גופים ריבוניים של מפלגתם. האם אז התלוננת כנגדם? נתניהו עוד לא עשה זאת. אני מקווה שלא יעשה זאת, ולכן גם כתבתי מספר פעמים בפורום הליכוד שנתניהו צריך לאשרר את מדיניותו במרכז הליכוד. ובהחלט יש לי ביקורת על חוסר השקיפות ועל הערפול בהתנהלותו, אבל הביקורת שלך עליו שהוא משקר לבוחריו היא צביעות.

למעלה