ההפתעה בדרך

ההפתעה בדרך

לתיבות המייל שלכם...!

חייבת להגיד תודה לחבר הפורום היקר hmje4 על היוזמה והעלאת כל קבצי הבי-סייד שברשותו לתיקייה שניתנת לשיתוף!

עכשיו אני משתפת את כל מי שהשאיר את כתובת המייל שלו - אבל עכשיו על אחריות כולנו להמשיך ולעדכן את התיקיה עם הקלטות חדשות ולשמור עליה.

לגבי הסבר על ההרשמה והתפעול - למי שמסתבך - תעלו לכאן את השאלות ונבהיר הכל

חוץ מזה - מה קורה עם כולכם?
מי מגיע להופעה עוד שבוע????.....

תודה! :)

איזה פולשני האתר הזה חחח. אני מורידה כרגע את ההתקנה שלו, תכף נראה אם הכל עובד. :)

אני מאוד מקווה שאגיע להופעה בשבת הבאה! אני ממש ממש רוצה ואני אפילו בבית בסופ"ש ההוא (נדיר בתקופה הזו), אני רק מקווה שמישהו מכל האנשים ששאלתי באמת יבוא איתי בסוף. P:

hmje4

New member
שבוע טוב

אהלן
לאור הביקוש הגדול בפורום לשירי צד ב' של רונה החלטתי לנסות להרים יוזמה חדשה.
העלתי את כל ה-b-sides/קאברים שיש לי (קרוב למאה שירים) לתיקיית דרופבוקס.
למי שלא מכיר, דרופבוקס זה אתר מאוד נוח לשיתוף קבצים קבוצתי כך שכל אחד מהמשותפים יכול להעלות בקלות קבצים משלו ולצרף עוד אנשים בעצמו.
כל מה שצריך בשביל להוסיף מישהו זה כתובת המייל שלו.
מנסיון, זה קצת בעייתי לעבוד עם התוכנה מכיוון שברגע שמישהו מעלה קובץ נגוע בוירוס או משהו דומה זה נכנס ישר למחשב.
כמו כן, למי שבכל זאת עובד עם התוכנה, כשאתם מורידים קובץ למחשב תעשו העתקה ולא העברה. העברה מוחקת את הקובץ מהתיקייה.

מקווה שכולם יהנו מהשירים וכמובן יוסיפו חדשים

ערב טוב
יצחק

hmje4

New member
בהחלט

ככה אני עושה. וכדי לראות אם הוסף קובץ חדש אפשר ללחוץ על Modified ולראות מה נוסף אחרון.

dul3012

New member
היי,

קודם כל תודה :)

הורדתי את התוכנה, אך לא הבנתי היכן נמצאים הקבצים ואיך מורידים אותם..

לכל המבולבלות (הוראות מצולמות)

לוחצים פעם אחת על השיר המבוקש (לא בצורה שתופיעה יד וקו מתחת לשיר), נפתך תפריט למעלה ובתוכו אפשרויות ובניהם גם הורדה.
(ראו תמונה)

dul3012

New member
ואיך מגיעים למצב שרואים את השירים?

הקישור מוביל אותי רק להורדת התוכנה, לא מצליחה למצוא את השירים.

מצטערת על הטרטור.!

dul3012

New member
הורדתי כבר את התוכנה אבל

אני רואה רק את הקבצים שלי, איך מגיעים לתקייה המשותפת? צריך לאשר באיזה מקום?

למעלה