ההתייעצות

יהב11

New member
ההתייעצות

שלום לכם, אז כאמור הילדון אוטוטו עולה לכיתה א', לפני שלושה שבועות התחלנו במתן ריטלין בגן, הדעות שאני שומעת שם סותרות ולא חד משמעיות, מצד אחד אני שומעת שיש רגיעה מסויימת ( קלה מאוד) ומצד שני יש עודף של רגישות (בכי). הגננת אמרה לי ש"ככה הוא לא יוכל ללמוד" ( הכוונה לתזזתיות וחוסר מנוחה- היא אמרה את למרות הריטלין...) לא עשינו מבחן טובה. בעוד שבוע יש לנו תור לנוריולוגית ונתייעץ איתה. אתמול קיבלנו מכתב מביה"ס שבו הם מברכים אותנו על הצטרפותנו ומבקשים שבמידה ויש בעייה או קושי עם הילד אז שנעדכן אותם. ישבתי לי וחשבתי מה אני הולכת להגיד? נראה לי שנכון להסביר שיש לילדון קשיים אבל הבעייה שאנחנו בעצמנו לא יודעים איך להגדיר אותם. הגננת טוענת בכל תוקף שהוא צריך טיפול רגשי. חשבתי שהכי טוב בשלב הזה הוא לעשות איבחון רגשי מקיף ( אנחנו למודי נסיון "מהערכות" ודומיו) ולהגיד לביה"ס שאכן יש קושי ושאנחנו באמצע תהליך של איבחון וכשיהיו תוצאות אז נעדכן אותם. מה דעתכם? מישהו מכיר פסיכולוגית טובה ( ואם אפשר לא יקרה ) באזור מודיעין? תודה יהב

05 מיכל

New member
מציעה להתייעץ עם הרופא על המינון

אם רגישות היתר נמשכת כבר שלושה שבועות, והתועלת היא מוגבלת - כדאי לחזור לרופא ולהתייעץ לגבי המינון, ואולי גם הסוג של הרטלין. בעיקרון, מה שאת רוצה להגיד לבית הספר הוא בהחלט במקום, רק שכדאי לפני כן לברר אם האנשים בביה"ס הם מספיק מקצועיים ואינטליגנטים. אם לא - הם עלולים לשים עליו סטיגמות לא מוצלחות. אבל אם הם בסדר - זה בהחלט במקום לשתף אותם כמו שאמרת.

אני מכיר מישהיא טובה מרעות

בשם ליה לב אני לא בטוח אם היא מקבלת באזור תבדקי

למעלה