ההתפוררות של ה"קואליציה" בעיצומה.

resh0

New member
ההתפוררות של ה"קואליציה" בעיצומה.

עניין הצטרפותה של יהדות התורה לקואליציית השינאה של השקרון עומד לידון בבית-דין של תורה. אני מעריך שפסק הדין שם יהיה שעל הח"כים לפרוש מקואליציית השנאה הזאת, בצע הכסף ברור לכל, בטח לרבנים הדיינים. בנוסף מתברר למפלגת יהדות התורה כי תמיכת הציבור שלה שהיתה עיוורת עד היום, עפ"י סקרים מתרופפת ורבים מהקולות של החרדים יעברו למפלגות הימין או שס, היה ונציגיהם בכנסת יצביעו בעד מימוש תכנית ההתנתקות ו/או תקציב המדינה. ישנו כאן עוד אלמנט: הרב אליישיב חשב ו/או שוכנע כי מפלגת שס' תמכור את עצמה בקלות לממשלת השנאה של השקרון, גם בתמורה לבצע כסף, כך שיהיה "קיזוז" בעניין בינהם. אבל... מתברר ששס' מתעקשים על עקרונות, עקרונות שאם השקרון ייקבל אותם, מכאן שרבים יבינו כי שס' נכנסה לממשלה בגלל עקרונות חברתיים ללא התחיבות בתמיכה במימוש תכנית ההתנתקות, ואילו יהדות התורה נכנסה בעבור בצע כסף והתחיבות בתמיכה במימוש תכנית ההתנתקות, זה יהיה ברור מאוד בעולם החרדי והמחיר יהיה בקלפי!!! נראה לי שהחרדים בישראל מבינים את הסכנות שבקרע בצה"ל ובעם, מבינים שזה הזמן להתעלות ולהפיל את הממשלה, נראה לי גם שהם ירוויחו מכך אלקטורלית. אין חרדים, אין "נאמני הליכוד", אין קואליציה, אין תקציב, אין התנתקות!!! יש בחירות, הציבור לא יאפשר מציאות של הרכבת ממשלת שנאה כמו זאת שהרכיב השקרון.

למעלה