הוא רק רצה משהוא אחד

הרו

New member
הוא רק רצה משהוא אחד

אז כהה : לפניח כמה זמן ישבתי לי במדור של ידידי, ועשיתי מסג` ( תמים) לאחד הידידים שלי מהמדור (הוא לא ממש ידיד טוב ) ובאותו היום אני חושבת שהוא החליט שאני יפה, וכול שער הדברים שגרמו לו לחשוב שיש להיתקרב אלי אז גם אני היתחלתי, כי הוא ממש מצא חן בעיני ! ואחרי כמה ימים מאוחדים שכאלה, הוא ואני החלטנו לצאת מה``ארון ``. אבל להפתעתי , היא אמר שהוא רוצה קשר פיזי (יזיזים ) ואני לא רוצה !!! הוא טען שאני והוא לא מתעימים ! ואין לנו אל מה לדבר... מה אלי לעשות ? איך לתת לו להרגיש? האם ךהסקים בתיקווה שבכל זאות יצא מזה משהו? ) :)

bubble

New member
הרו

דברי איתו .. תגידי לו שאת רוצה קשר רציני הבהירי את רצונותייך עמדי על שלך! ואם לא.. אז יש עוד דגים בים..

bubble

New member
ועוד משהו

אם הוא לא ידיד טוב ואינך מכירה אותו כראוי.. אז פשוט תציעי לו לנסות קשר מעמיק יותר..

פו-הדוב

New member
הרו תשובה לך

אני חושב שאין לך מה לצפות ממנו, ולא כדי לך להסכים בתקווה שמשהו ישתנה כי את רוצה אהבה וקשר אמיתי והוא רק רוצה קשר פיזי לטעמי הוא הבהיר עצמו די ברור הוא לא מוכן להשקיע ולהכנס לכל ענייני האהבה (ואין הרבה בנים שהיו אומרים את זה בצורה ברורה כל-כך), כך שפשוט תשארו ידידים וזהו עוד יהיו הרבה בנים לא צריך להסכים לכל אחד ובטח לא שפער הכוונות כזה גדול. ביי אסף

עצתי אליך....

תיראי הוא כבר יודע שאת מעונינת נכון? אז פשוט תני לו זמן לחשוב על זה שוב....

דניאל***

New member
בכמה הצהרות * * * * *

היי הרו ! אני (כבן) יכול לומר לך במאה אחוזים שאת יכולה להשיג אותו... לכל בן יש כמה דברים שיכולים להדליק אותו... אבל יש משהו אחד שתמיד מדליק אותו והוא ירצה אותך יותר מאשר את אותו(מניסיון). אל תוותרי עליו, תראי מה הוא אוהב ומה את יכולה לתת לו ולא מעבר לזה, לחילופין... אני מציע שתרדי מזה.. ולא נעים לאמר אבל ידידות גם לא תצא מכם אחרי הניסיון להשתלבות... מקווה שעזרתי, דניאל***

Y-girl

New member
להסכים בתקווה??????

ממש לא... מההתחלה את צריכה להבהיר לו שאת לא מוכנה לקשר פיזי בלבד!!! אחרת ככה את תישארי לתמיד!!! יזיזים תמיד נישארים יזיזים... קשר אמיתי מתחיל בנפש לא בגוף. אני מקווה שתעשי ת`דבר הנכון באהבה סיויק

הרו יקרה...

מדור=? אני חושב ששאלת וענית באותה נשימה! שאלת אם יצא לך מזה משהו? ואני חושב שהדבר היחידי שיצא לך מזה זה יזיזות! הבחור לפי מה שכתבת אמר לך בפרוש שהוא שאתם לא מתאימים ואין מה לדבר, ההחלטה היא אך ורק שלך, או שאת מעוניינת להיות יזיזה שלו או שתחפשי חבר שיתאים לצפיות שלך(מה שלדעתי טוב יותר לעשות אם את מחפשת אהבה ולא רק ...) שלומי

!~!~sweet angel

New member
תראי..

אם את מאלה שאין להן בעיה להיות במערכת יחסים כזאת, והוא באמת מוצא חן בעיניך... אז תסכימי. אבל אם את מאלה שמחפשות קשר רציני ואמין וכל זה, אז פשוט תגידי לו שאת לא מוכנה להיכנס לקשר כזה של יזיזים, כי את מעוניינת בקשר יציב ורציני. ודעתי האישית... אני הייתי נותנת לו כאפה ואומרת לו שיעיז בכלל לחשוב על דברים כאלה איתי. אבל יש כל מיני בנות. לאב יו :) קארין

HoLaT_NeFeSh

New member
הרו!!!

תראי אם כל מה שהוא רוצה ממך זה .... ולא קשר מעמיק של חברות אז כנראה הוא פשוט מחפש .... ומצא אותך בתור ה``קורבן`` שלו. כמו שסיון (Y-Girl) אמרה: קשר אמיתי מתחיל שנפש ולא בגוף. והיא צודקת. כי מה? במידה ואח``כ תהיו חברים את בטח לא תאהבי את איך שהחברות הזו התחילה כי היא התחילה מקשר פיזי ולא רגשי. לי יש כמה יזיזים שבחיים אני לא אחשוב אפילו להיות חברה שלהם כי הם לא כאלה שרוצים קשר רגשי (כמה פעמים יש בהודעה הזו את המילה ``קשר רגשי`` יא רבאק!) הם רוצים סתם קטע כזה. ולמרות שאנחנו די קרובים והכל אני יודעת שאם הם רוצים רק תגוף שלי (אל תטעו, אנחנו לא שוכבים או משהו!!! סתם קטעים קטנים כאלה!) ולא אותי, עצמי, אז הם לא שווים אותי, מצטערת מאוד! -סיון-

d.c!

New member
הרו.

קודם כל ,מה הגיל שלך? דבר שני, ממה שהבנתי ל``ידיד`` הזה שלך אין הרבה מה להציע לך ... אם את רוצה לדעת את דעתי אז תתרחקי ממנו כי גם ככה הוא לא ידיד כ``כ טוב שלך וגם ככה את כבר יודעת שהוא רוצה רק דבר אחד, אם תחליטי להסכים תדעי שתהיי כמו כלום בשבילו, כי יש עוד כמה כמוך...ואת לא מיוחדת. עדיך לך להבהיר לו שלא יצא מזה שום דבר שייספק את רצונותיו , אז שיחליט אם הוא רוצה קשר רציני ובוגר או רגע שחולף ונעלם. לדעתי תזרקי אותו לכל הרוחות... ד``א - אני לא מכירה אותך- אז... אני דיסי בת 17 מהצפון. בהצלחה- דיסי.

שלום!

אז ככה קודם כל חרמן...בלי להעליב אותו או אותך... הייתי שואלת אותו ומאיפה אתה יודע שאין לנו על מה לדבר?! איך ביססת את הדברים האלה?! סה``כ יש בי יותר מפרצוף יפה...זה מה שאני הייתי אומרת במקומך...

ויליאמס

New member
תשובה....

לדעתי את צריכה להגיד לו מה את רוצה שיהיה בקשר שלכם ואני מקווה שהוא יסכים לתנאים שלך שלך ויליאמס האוהב

למעלה