הודעה חשובה בעניין הצ`ט

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הודעה חשובה בעניין הצ`ט

שלום לכל משפחת סהר. אנו מודיעים בצער על החלטנו להסיר את חסותנו מהצ`ט. מבחינתנו, לא נוכל להיות נוכחים בו או לענות בו בשל מגבלות של מחסור בכוח אדם. הגענו למסקנה כי עדיף לא לאפשר אפיק בו לא נוכל לתת מענה ראוי מאשר לתת ולטפח ציפיות ואז לאכזב. איננו יודעים אם החדר ימשיך להתקיים, זה נתון להחלטת הנהלת תפוז. בכל מקרה הוא לא יהווה עוד אפיק תקשורת עמנו. עם זאת, אנחנו כאן בשבילכם דרך הפורום בכל שעות היום ודרך אתר סהר בין שמונה בערב לחצות. במקרה של פניות דחופות, אנו ממליצים לפנות אלינו על ידי משלוח e-mail דרך האתר שלנו או לתיבה הרשומה מעלה וננסה לקבוע שיחה אישית דרך הצ`ט האישי או ICQ, על פי העדפתכם. עמכם הסליחה, אוהבים אתכם כתמיד, צוות סהר

יש לי הרבה מה להגיד

אם אכתוב עכשיו המכתב יהיה כזה ארוך שעמוד שלם בפורום לא יספיק. והחלטתי לספור עד מאה ולא להגיב, יש לי מספר סיבות בלב , מדוע נסגר הצט הרבה מעבר להודעה. וממה שעבר עלי בימים האחרונים בצט-לצערי אני לא בטוחה שאתם טועים, בהחלטה בגלל הרבה סיבות, אבל זה כואב. אבל אני שמחה שזה קרה , כי ידעתי שכל האנשים הטובים בחיי נעלמים, שאלתי רק החודש את שי מתי אתה תעלם? מתי תגיד אני עמוס מידי? מתי אתה תגיד קשה לי? מתי.......?אמר אף פעם, אבל אם סהר נעלמה , אז אין לי אמונה יותר באדם. כבר לא הלכתי פעמיים, ועם מה שעכשיו הלב שלי מרגיש כנראה שאני לא אלך יותר כי ממילא נעלמים לי בסוף. בא לי.......................................................

NoyNoy

New member
רחלי

יש לנו עדיין את הפורום, את האיי סי קיו, את הצ`אט האישי ואת האי מייל. אני חושבת שצדק מי שאמר שלא צריך לתת לזה פרשנויות מעבר למה שסהר הודיעו.

עדי2

New member
עעעעצצצצצצצצצווווווווווווווובבבבבבב

אני לא יודעת מה להגיד חוץ מממממממממממממממממממממממממממ עצוב לי בדיוק אחרי אתמול שהשיחה איתך היתה כל כך משמעותית ואפילו אני אגיד בלי להגזים הצילה את חיי אתמול לא מבינה אולי גם לא רוצה לעכל ולהבין אני מבינה שיש מחסור בכוח אדם אבל אי אפשר לפחות לצמצם את הכניסות ולא להעלם משם? קשה לי לשמוע את זה קשה לי להבין עצוב לי מאד :( :( :( :( :( :( :( :( :(

סהר כן את

נעלמת לי מהחיים, הדמעות שמציפים אותי, יכולים להשקות את הדשא. אם היית נעלמת לי לפני שבוע שבועיים כשלא נפתחתי אלייך מילא. היום בדעבד הרגשת עומס רגשי , לא ידעתם לעשות את הפרידה בצורה המקובלת רגשית, ונעלמת. את יודעת אמא זה הדבר היקר לי בחיים. הנכס שאין לו ערך כספי. וזה שנעלמת את מחיי, כאילו לקחת סכין תקעת לי בלב, הוכחת לי מחדש שלהאמין שמישהו ישאר בחיי, זה יכול להיות רק בעולם הבא. כאילו הודעת לי שאמא נפטרה. סהר...... אני.......

עצמי

New member
ואוו איך עשיתם לי את זה....

עד שסוף סוף, מצאתי את הדרך פנימה. רק לפני שעתיים אולי עוד הייתי בפנים, ובפעם הראשונה, קיבלו אותי פנימה... כמו להראות לילד סוכריה, ואז להגיד אסור. כואב לי מאד, שנסגר האפיק... חבל.

עצמי יקרה

לאט לאט אנשים לא נעלמים אנחנו פה . כל האנשים האלו שמכירים את הצער שלהם מעצמם . אז נבנה לעצמנו את הצט שלנו ! כמו היום דובר אתה בא לצט מה אני צריך לשאול איך ? יש חדר ברור . סהר תמיכה נפשית אז הצט עם סהר נעלם אבל לא איתנו אנחנו לא מקצועיים כלכך אבל מעטים האנשים שלא מסוגלים לתת קצת אור חיבוק ואהבה ויתכן שתגלי שאפילו הרבה אור חיבור ואהבה דובר

חיותה

New member
מה קרה הכל כסף?

ולאן נלך? כך פתאום בן יום מודיעים והולכים. כך זה בעולם המגעיל שבו אנו חיים,הכל עניין של תקציב. אבל לא נשבר כי אנו חזקים,אנו צעירים,רק חבל שאף אחד לא לימד אותנו מה לעשות כאשר אנו נשברים. תלכו ותודה שלא תליתי בכם ציפיות שווא. לפחות הכרנו את מלאך גבריאל,ששווה את כל ארגונכם. שלום שלום.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הבהרה

למרות ההודעה התוקפנית, חיותה, הרשה לנו להבהיר שזה לא עניין של תקציב, לא הכל כסף, ולא עולם מגעיל, ולא ציפיות שווא. אלו מילים שלך שלא שייכות ולא מתאימות לאווירה ולמהות של סהר. אנו פועלים עם מתנדבים שנותנים את זמנם ומרצם על-מנת שנוכל לפעול. מתנדבים אלו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה אינטרנסיבית. לצערינו, מספרם קטן ואין אנו יכולים לפיכך לאייש את כל התפקידים ולהענות לכל הציפיות והצרכים של הפונים והאנשים הנפלאים שבקהילה. אנו חושבים שזה אחראי מצדינו שלא להותיר צ`ט שמתפקד חלקית וללא אחריות, מאשר השארתו. כפי שהודענו, אנו נפתח חדר צ`ט חדש לכשהדבר יסתייע בידינו. צר לנו שאנשים מאוכזבים ונפגעים. זה הרי הדבר האחרון שאנו רוצים לגרום. עם זאת, אנו מציעים דרכים חלופיות שונות לקשר, חוץ מחדר הצ`ט, כך שהקשר עמנו יימשך, בעיקרון, כמקודם. אנו מקווים שכל מי שזקוק לכך יקבל מענה בערוץ זה או אחר מהערוצים האפשריים.

חיותה

New member
אז אני בא........,

להתנדב כמובן....כי לא ידעתי עד שלא הגעתי כמה אנשים רוצים חיזוקים. ולעניין ההתקפה.......הכל בא רק מאהבה. ואכן אוהב אתכם על כל מה שאתם עושים..... :cool: המשיכו כך ...אני גאה ואוהב וקשה לי שתעזבו...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו לא עוזבים...

אנחנו אתכם כל הזמן. במעשה, במחשבה ובלב. אך לפעמים צריך לשים גבולות לדברים, אחרת נשברים הכלים ואין אפשרות לעשות את העבודה. כל דבר בזמנו. גם תורו של הצ`ט יגיע, כשנהיה יותר אנשים. עד אז, אנא היו סבלניים ודברו אתנו דרך - הפורום הצ`ט האישי באתר סהר e-mail ICQ זה לא מעט...

למעלה