הודעה חשובה ומצחיקה לגבי המנזר...

TheGreatNut

New member
הודעה חשובה ומצחיקה לגבי המנזר...

נראה לי שיש מספר תלמידים שחושבים שאני מעביר את כל \ רוב ההדרכות במנזר הקרב ובא.
אז, לצורך הבהירות, אני בסך הכל מארגן את ההדרכות של כל המשתתפים במנזר. כלומר, אני קובע מה יהיה תוכנה של כל הדרכה, מי המשתתפים בה ומי יעביר אותה. זה ממש לא אומר שאני הוא זה שיעביר את ההדרכות הללו. למעשה, כמו שזה נראה כרגע, ברוב המכריע של ההדרכות אני אהיה רק תלמיד ולא תלמיד ומדריך.

TheGreatNut

New member
חברה, אתם קולטים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

עשרים ושבעה תלמידים מדהימים נרשמו למנזר / הודיעו שירשמו למנזר
27
איזה כיף לנו

TheGreatNut

New member
מידע חשוב נוסף...

יכול להיות שחלק מהתלמידים הבינו שכל תלמידי המנזר יעברו בו זמנית את אותה ההדרכה. סביר עד וודאי שבנתחו הגדול של המנזר יערכו מספר הדרכות בו זמנית. וגם אם את/ה עובר/ת הדרכה עם עוד אנשים, חשוב שתזכור/תזכרי שההדרכה שאת/ה אישית מקבל/ת ממעונת עבורך בלבד.

lexigali

New member
לא אתה תעביר את ההדרכות הכלליות?

(כמו שעתשה טליה במנזר הקודם, למשל)

TheGreatNut

New member
אני מניח שב-"הדרכות כלליות" את...

מתכוונת להדרכות שטליה העבירה לכולם.
אני לא מוצא כרגע סיבה מדוע אני אעביר לכל התלמידים הדרכה ביחד, חוץ מבשני מקרים קצרים מאוד: ברכת פתיחת המנזר + מיקוד, עבודה פנימית + ברכת סיום המנזר. מה שחשוב הוא מה הכי אידיאלי בכל רגע ורגע במנזר בשביל כל המודרכים. זה לא סביר שיהיו זמנים במנזר, מעבר לברכת הפתיחה והסיום, שהדבר האידיאלי ביותר עבור כל התלמידידם יהיה שאני אעביר לכולם הדרכה מסויימת, מאשר שכמה תלמידים (נניח 2 עד 5 בו זמנית) יעבירו הדרכות שונות לתלמידים שונים ככה שבו זמנית יהיו נניח 2 עד 5 קבוצות הדרכה בו זמנית. נכון להיום (או בעצם לעוד שלושה שבועות ומשהו) זה יהיה יותר יעיל, לא?
(כמובן שלא נכתבה כאן ביקורת כל שהיא כלפי הדרך שבה טליה בחרה לנהל את המנזר הקודם)

TheGreatNut

New member
תשובה ישירה יותר:

אני מניח שלא יהיו כמעט בכלל הדרכות לכל תלמידי המנזר ביחד.

omid79

New member
מתי תדע

אם אני אוכל להדריך המנזר? הייתי שמח לדעת מראש לגאן או לכאן.

TheGreatNut

New member
אני אכין את ההדרכות החל מה-1...

למאי. אשתדל להודיע לכל התלמידים שיצא להם גם להדריך, מי מה ומתי.

Lin Wu

New member
אפשר לדעת אילו הדרכות מתוכננות?

ומי יעביר אותן?

TheGreatNut

New member
בעקרון מה שמתוכנן בשבילך הוא...

הנושאים שיהיו הכי רלוונטיים עבורך במסלול הלימודים לחגורה הצהובה. נושאים אלו יועברו לך על ידי התלמידים שהכי יהיה כדאי שיעבירו לך אותם. הכל כמיטב יכולתי כמובן, ויהיה רחוק, בלשון המעטה, משלמות... (ההודעה נכתבה באוביקטיביות. לא ניסיתי להתחכם בה או משהו כזה)

למעלה