הודעה חשובה להולנדים בינכם,

מלפפiן

New member
הודעה חשובה להולנדים בינכם,

שלום לכולם וסליחה על ההתפרצות לפורום,
עצרת תמיכה בישראל בהולנד: ביום שישי הקרוב 9 בינואר בשעה 11:00 תיערך עצרת תמיכה בישראל בהאג ב-Plein voor het binnenhof בכניסה הראשית של ה-Tweede Kamer , באותו זמן יערך דיון בממשלה על המצב בעזה. את העצרת מארגן אירגון cidi בתמיכת אירגונים יהודים ואירגונים נוצרים אוהדי ישראל בהולנד. לפי האתר ישנם אוטובוסים היוצאים מה-WTC באמסטרדם (ב-Parkeervak 15 ) אבל עקב מספר מקומות מוגבל, מי שמעוניין להשתמש בהסעות צריך להירשם מראש דרך האימייל: [email protected] כמו כן בזמן העצרת האירגון מעוניין להגיש לממשלה עצומת תמיכה בזכות ישראל לביטחון, עליה ניתן לחתום גם באופן דיגיטלי: יש למלא בשדות למטה שם, כתובת וכתובת אימייל. נא העבירו את ההודעה על העצרת והעצומה לכל מי שאתם מכירים. גם אם אתם לא יכולים להגיע, חתימה על העצומה דורשת רק דקה מזמנכם, והיא לא פחות חשובה מההגעה עצמה! תודה על ההתייחסות, פרטים (בהולנדית, לא מצאתי באנגלית) ניתן לראות בקישורים הנלווים:

vodka6

New member
כל הכבוד! אני כבר מעבירה הלאה

מקווה שזה ילך

gilriv

New member
?

בואו נשים שירים -זה ההסברה הכי טובה במקום כל ההסברים - הכי טוב סרטונים שאתם עשיתם ושירי ראפ ומחאות על המשך הפעולה -לא נגד התושבים המאוחלסים בכוח על ידי החאמס החאמס שולט כיום בכול עזה וגם אבו מזן נשלט על ידם {באופן צדדי , --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vodka6

New member
וואי, כמה טעויות

ההסברה הכי טובה, זה לא שירים ועם כל הכבוד לשיר/קליפ האופטימי שהבאת, הוא טוב להרבה דברים, אבל במיוחד לא טוב להסברה. קודם כל הקליפ בנוי מכל מה שהסברה ישראלית היום לא יכולה להיות בנויה ממנו, צריך להבין איך אנחנו מצטיירים בצד השני: ראשית הקליפ הוא בעברית - מה לעשות אבל לאוזן שממילא לא מחבבת את המדיניות הישראלית ואולי את ישראל בכלל, עברית יוצרת אנטגוניזם ובמיוחד עברית כזו, שנית הקליפ מיליטריסטי - זו עוד סטיגמה שיש על מדינת ישראל שהיא אלימה, מיליטריסטית ותו לא, שלישית - כמו שכבר כתבו כאן אחרים, מול תמונות של ילדים מדממים וגופות מרוצצות, קליפ כזה לא משמעותי, את ההמשך אתה יכול כבר להבין, אז עם כל הכוונה הטובה... האמת היא שאם כבר זה מזכיר את הפרודיה שהכין elder of zion "אם הצבא היה עושה קליפ בסגנון הקליפים של החמאס, כך זה היה נראה" רביעית, החשיבות של המחאות היהודיות ובמיוחד בעולם היא מאוד גדולה, כאשר כמעט בכל מדינה בשבוע האחרון קיימו הפגנות שמשוות את ישראל לנאצים ואת חיילינו לחיילי אס אס (וזה רק על קצה המזלג) זה מאוד משמעותי שממול עומדת קבוצה עם דגל ישראל, זה מאוד משמעותי להשפעה על דעת הקהל. הדבר היחיד שאני מסכימה איתך זה שלא יועיל לתקוף בהסברה את האוכלוסיה עצמה שאכן סובלת עכשיו. ועוד דבר, אם אתה רוצה לשווק לייבל או שיר זה לא הפורום המתאים, למען הספק אני אשתדל להאמין שעשית זאת רק מכוונה כנה וטובה לעזור.

gilriv

New member
vodka

.כוונתי בתור הבאת הקליפים האלו ?.." זה יותר מסמל ציונות .. גם מאז שבן גוריון הכריז על מדינה משלנו _ועכשיו הערבים כאילו רוצים לזרוק אותנו לים את היהודי -ואת מי שיהודי בכלל עד היום זה המצב כך היה גם במומבי בבית חב'ד {בוא נאמר שזה כך לפחות אני רואה את זה וזה כבר נהיה ברור לישראלים בעולם גם אני גם רואה תיחצנות האנטי נאצית אפשר להגיד לתעמולה של החמאס "" שיש לו עשיה טובה בלהפיק סרטונים כאלו זה עם של שלום ומראים שם ממגוון זמרי הזמר הערבי ומראים יונת שלום
אני כאילו מחזיר להם וההסברה הכי טובה כיום הולך מצוין עם קליפים בתור רקע -כל אירופה תבין הזה טוב -אני קורא מה שאנשים המסתכלים בישראל {כולם חושבים עדיין שחייל צהל יורים בלי הבחנה נשים להם ביוטיוב או בFLIX את המוזיקה ובסרטון את שדרות ואנשים לא יודעים לאן ללכת באזעקות תאמין לי כך נוסיף יותר אהדה לחיילם הלוחמית ולהמשך המלחמה..? עד שכול חמסניק ירדו למחתרת לבונקר שלהם -------------------------------------------------------------------------------

gilriv

New member
{,למי זכור שהחמאס

מציג לרעווה יחצנות של כאילו את החייל גלעד שליט -
במצעד שאנשי עזה אירגנו .,>וכול אחד נעם ושם הציגו ערבי במדי החייל וקרא {אני מתאר לעצמי שכול תושב בעזה חשבו שזה כבר בלתי נסבל >כי בטלוייזיה שלהם וכבר יודעים מי זה החייל השבויי מישראל גלעד שליט

../images/Emo140.gifכל הכבוד! ההולנדים הם ידידים אמיתיים של

ישראל. רק חבל שאין תרגום של העצומה לפחות לאנגלית, על מנת שנוכל לחתום עליה גם.

מלפפiן

New member
אני יודעת אתה צודק, חיפשתי באנגלית ולא מצאתי,

אבל היה לי חשוב לשים את הלינק בזמן לפני העצרת ולא היה לי זמן לתרגם. בכל מקרה, העצומה הוגשה כבר לממשלה, תוכל לקרוא על כך בתגובה שלי למטה.

הילה376

New member
שאלה למלפפון

מעניין אותי לדעת, כיצד עברה העצרת, האם כרכה סביבה תגובות אנטישמיות כלשהן? מה הייתה הרגשת המפגינים בה? ובכלל (ע"פ הבנתי את מתגוררת בהולנד), הייתי רוצה לדעת, אם גם אצלכם האנטישמיות החריפה עקב המצב הביטחוני בארץ וכיצד הדבר בא לידי ביטוי. תודה מראש על ההתייחסות ובהצלחה!

מלפפiן

New member
שלום ותודה על ההתעניינות,

אני לא הייתי אישית בעצרת, אבל העצרת עברה בהצלחה, הגיעו קרוב ל-300 אנשים עם דגלים של הולנד וישראל, ושלטים התומכים בשלום ונגד החמאס. ראש אירגון סידי (מרכז אינפורמציה ותיעוד ישראל) נאם בעצרת, והגיש את העצומה לנציג הממשלה. בקטע הוידאו הבא ניתן לראות את העצרת, כמובן, שוב לינק בהולנדית, אבל אני יכולה רק להגיד שדובר על הזדהות עם ישראל וזכותה להגן על עצמה, נגד הרקטות ששולח החמאס ובכלל נגד החמאס, ונגד הצגת ישראל באור שלילי במדיה. בקטע האחרון של הוידאו מדבר נציג הממשלה שקיבל את העצומה, הוא מחזיק בידו 2 שיחים שהוק קיבל עם העצומה, שיח עץ תפוז שמייצג את צעירי ישראל ושיח עץ זית שמייצג את הצעירים הפלסטינאים, הוא אומר שהוא שמח שהייתה התייחסות גם לפלסטינאים בעצרת, ושהשיחים מייצגים את אפשרות החיים זה לצד זה, לישראל מגיע גבולות בטוחים ולפלסטינאים מגיע מדינה משלהם, ואם יבינו את זה במישור הבינלאומי אז יבוא השלום. באופן כללי בהולנד, יש תמיכה בישראל, כמובן שיש גם אנשים שלא תומכים, בעיקר מפלגות השמאל הקיצוניות שטוענות הישראל משתמשת בכוח לא פרופרציונלי, והמוסלמים שתמיד יהיו בעד הפלסטינאים ונגד ישראל, אבל הממשלה עצמה תומכת בישראל וזה מה שחשוב. שבוע שעבר היו כמה הפגנות קטנות פרו פלסטינאיות, וביום חמישי האחרון בערב היתה הפגנה לא חוקית (כתבה באנגלית) של אספסוף מרוקאי נגד ישראל, ההפגנה היתה די סוערת ונזרקו שם משפטים אנטישמים, כמה צעירים נעצרו. אבל שוב, מדובר על כמות קטנה של צעירים מרוקאים ורק מחפשים סיבה לעשות בלגן, ורוב העם לא רואה את זה בעין יפה.

vodka6

New member
תמונה מההפגנה

עפ"י האתר הזה היו 500 מפגינים! תמונה בקישור (על השלטים בתמונה "ישראל רוצה שלום")

למעלה