הודעה לכולם בעקבות הקורונה

אופירA

New member
מנהל
בדיוק אתמול ישבתי בישיבה במשרד הבריאות עם 8 פרופסורים

שהם מנהלי מחלקות הכירורגיה השונות של בתי החולים בכל הארץ (איכילוב, העמק, רמב"ם, שיב"א ועוד). כירורגים בנושאים שונים.
(אני עובדת בישיבות שונות כקלדנית פרוטוקולים). כתבתי במחשב פרוטוקול מפורט, עם כל השמות שלהם והדברים שנאמרו מפיהם.
הם דנו בהמלצותיהם המקצועיות למשרד הבריאות על נקיטת אמצעים מונעים בבתי החולים ובמדיניותם הרפואית, להתמודדות עם החמרה צפויה בכמות החולים ופגיעה גדולה בבריאות ובזמינות הצוות הרפואי.

והם אמרו לי שבסין זה הסתיים. באיטליה כמובן שלא, זה עדיין השיא.
הם דיברו על המודלים השונים לפי מה שקורה בעולם, והסבירו שהמודלים לא מלמדים שום דבר, ושהם לא יודעים כלום לגבי מה שיהיה בארץ. אולי תהיה קטסטרופה כמו באיטליה/ספרד ואולי ימשיך ברמה שהיה עד כה. לא יודעים. צריך להיערך למצב היותר קיצוני, ובמקרה הכי גרוע ההיערכות היתה לחינם.
הם אמרו שבכל מקום זה יימשך כמו בסין, ויסתיים כמו שבסין כבר הסתיים. המגיפה שם בדעיכה סופית.

אלו העובדות שהבאתי מהשטח, במפורט יחסית.

DOCTOR W H O

Member
מנהל
הודעה לכולם בעקבות הקורונה

היי לכולם.
בעקבות משבר הקורונה והבלאגן שהולך לפקוד אותנו השבועיים הקרובים, אני רוצה להזכיר לכם שהפורום הוא מקום ובית לכל מי שרוצה לפרוק ולשתף מה עובר עליו.
מהבעיה הכי קטנה, עד הצרה הכי גדולה.
אתם מוזמנים לפתוח דיונים על הא ודה, ולשוחח על כל דבר שיעלה לכם במעט את החיוך על הפנים.
ואם אתם זקוקים לעזרה או לדבר, אני תמיד כאן עבורכם.
אנא שמרו על שפה מכבדת אחד כלפי השני ונעבור את המשבר הזה ביחד

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

ההודעה נרשמה כשנאמר לי שזה ימשך כשבועיים ההסגר.
אני מאמינה המשבר עצמו ימשך גג כחודש חודשיים וימצאו תרופה בהקדם.
המדינה והאנשים לא יכולים להשאר יותר מידי זמן ללא עבודה/לימודים וכדומה וקול מחאה יתחיל לעלות בשלב כל שהוא (דעתי האישית).
שנים זה בוודאי לא ימשך.

אופירA

New member
מנהל
עדכון חדשות מוויינט - לא מתוכנן סגר כללי בזמן הקרוב

"ראש הממשלה הודיע כי לא מתוכנן סגר כללי בזמן הקרוב, אך כן יופעל סגר מקומי במקומות שבהם יש התפרצות של המחלה – זאת כדי לשמור על בריאות הציבור".

למעלה