הודעה מנהלתית

kickaha

New member
הודעה מנהלתית

כן, אני זוכר שאני לא מנהל, פשוט נתבקשתי להעביר לכם מסר מההנהלה כרגע לפייר-סנייק יש קצת עומס ובעיקר קשיים עם המחשב והאינטרנט. בואו נעשה את העבודה שלה קלה ונתנהג בצורה מתורבתת ומנומסת ונתעזר בסבלנות עד שהבעיות יסודרו

fire snake

New member
תודה קיקהא - כרגע הצלחתי להתחבר

אפילו הצלחתי למחוק כמה דברים אם יתנתק לי שוב - נא להמתין בסבלנות, הכל יטופל. בינתיים לפחות תיהנו!

fire snake

New member
עבודה שחורה...למחוק למחוק לבטל קללות..אלה חיי

הנפלאים

fire snake

New member
אלה הצרות של העולם... רשת הקללות-רשת הקרמה

כשאתפנה קמעא ממחיקות, אעלה פתיל בנושא.

המורעל2

New member
זה היה אמור להיות משורשר למנהלת

תפוז עושה הרבה פשלות בשרשורים לאחרונה וזה לא רק פה!

המורעל2

New member
תודה אבל משום מה

זה היה ועדיין נראה שזה היה משורשר לאדם הלא נכון. אולי הגיע הזמן להחליף דפדפן אינטרנט...

fire snake

New member
שוב השדון המאוהב בי המשבש כל מה שהוא יכול...

קרי: הכח קוסמי המסתורי שלא ברור מה הוא רוצה ממני, אבל ברור שהוא רוצה את זה מאוד מאוד... וטורח לא מעט.

fire snake

New member
בקצרמר - התערבות זדונית ברצון הזולת

"זדונית" כי יש התערבות "חוקית" - קטילת טרף כדי להיזון מבשרו, אכיפת סמכות הורית\חוק ... זדון זה כל נסיון לשעבד את הזולת (למשל כליאת פרות ברפת כדי להיזון מהן בנוחיות) אם אי פעם אתפנה, ארחיב.

fire snake

New member
העולם מלא קללות שפועלות כמו שעון שוויצרי!

ועובדות שעות נוספות! זו רשת שאופפת את העולם ומחזיקה בכולנו כבני ערובה. רשימה חלקית של קללות קיבוציות: *ניתוק הקשר עם הרוח (הקרוי גם "אלוהים" - כלומר "חוסר אמונה") *שעבוד האישה (וקבוצות אחרות - הקאסטות בהודו, הפרות ברפת, העגבניות בחממה...) *ברית מילה (ומילת נשים) *ענידת משקפיים -ויש נכויות נוספות - *ענידת עניבות(ושאר בגדים העוצרים את זרם הדם ואת הספונטאניות(חזיות, תחתונים)את חופש התנועה (חצאיות צרות, עקבים גבוהים, ג'ינס צינור, קולרי ניטים) *אלימות *התמכרות לסמים *התמכרות לאלכהול *התמכרות למאגיה *סאדו-מזו *מאותגרות מגדרית *נכויות *נכות ..ועוד הזרוע נטויה... והיד חזקה - אבוי! מי לכד אותנו ברשת? (המשך יבוא)

hamamin

New member
שחררי את העגבניות המאותגרות [גנטית]!!!!

מחכה להמשך והרחבה. אפלטון התחיל מיותר נמוך.....

למעלה