הודעה משמחת 2

הודעה משמחת 2

הריני אוחזת בידי את הרך הנולד, חם מבית הדפוס - ספר השירים הגדול "עצמאי בשטח - כל השירים" הגיע. כל מי שנרשם יקבל בקרוב הודעה במסר פרטי ואגב, אם אתם נמנים על מעריצי מאיר אריאל בפייסבוק (בדף שמונה מעל 18,000 מעריצים), תזכו גם להנחה משם. כשאדע עוד פרטים על מתי זה בחנויות ועל ההשקה, כמובן שתדעו גם.

רינה8

New member
ברכות

אני מפנה מקום על המדף תבורכו על עמלכם ועל הזכות לחלוק מהעוצר הזה

Reg Shoe

New member
רכישה דרך הקישור המדובר

זה מה שמופיע שם: "הספר שברצונך להזמין לא קיים במלאי ויודפס במיוחד עבורך בשחור לבן, בהדפסה דיגיטלית איכותית בכריכה רכה." מה הכוונה?

מאוד מוזר

והייתי מחכה בסבלנות שיגיע הספר המקורי. או שתרשם בהודעה כאן למטה ובקרוב תקבל מסר לרכישה מוזלת.

משמרותי

New member
נכון,גם לי זה קרה.ביקור באתר המו"ל

הספר כלל לא מופיעה בספרים החדשים...

אגב, חזרתי,

ואני מקווה להשאר הפעם יותר זמן. נאלצתי להעדר בגלל עודף עומס, אך לעת עתה נראה שהעומס פחת! ואני חזרתי להיות בן אדם ולא רק בן תמותה.

ציורים כן אקורדים לא

הספר כולל את כל השירים ועומד על 272 ע'. אקורדים היו מוסיפים לו הרבה עובי... אבל יש הרבה מאוד רישומים וציורים של המשורר וכמו כן מטמון רציני של תמונות מכל השנים.. שווה!

uridat

New member
תודה לשניכם

אבל הקישור לרכישה הוא אותו קישור עם אותה הודעה תמוהה... יודעים למה?

שימו לב

כל מי שנרשם ברשימה זו, יוזמן לרכוש הספר בהנחה בבית אריאל. (אפשר להמשיך להרשם) הספר יגיע לחנויות כנראה בסוף השבוע הזה ויופץ בסטימצקי אבל למעשה בכל חנויות הספרים..(גם ברעננה). מי שחבר בדף הפייסבוק, יאלץ לחכות להזמנה או הודעה מכנרת זמורה ביתן.

למעלה