הודעה על זכויות בעלי חיים

musmus

New member
הודעה על זכויות בעלי חיים

אני מעתיק הודעה שראיתי בפורום אחר חברים יקרים שלי מספר דברים לי אליכם לגבי עגלי חלב תודה לאנונימוס על ארגון ההפגנה ביום ראשון ואשמח אם יבואו כמה שיותר אנשים.... דיברתי הערב עם אורלי וילנאי שעשתה את הכתבה בחדשות ערוץ אחד והיא סיפרה לי שהגיעו ים תגובות לחדשות מאנשים מזועזעים זה נורא מוזר אבל לדבריה אנשים תמימים שמזדעזעים מכתבה כזו פונים לטלויזיה ומבקשים מהטלויזיה לעשות משהו בנדון כאילו שהם מטפלים בנושא מה שמלמד אותנו שכשמכניסים כתבה לטלויזיה צריכים להשאיר להם הנחיות מדוייקות מה להגיד לאנשים שפונים אליהם אחרי השידור ללא ספק השלב הבא חייב להיות בגצ והנושא בטיפול כרגע בינתיים מה שעוד ניתן לעשות זה לכתוב מכתבים לשלושת המשקים משפחת לייכט במושב בצרה משפחת פרידלנדר במושב כפר יהושע משפחת דה לוי במושב כפר יהושע וליידע אותם שאנחנו יודעים על מעלליהם ושלא נשקוט עד שייפסקו לא לאיים באלימות חלילה אלא להביע את שאת נפשכם ממעשיהם רציתי גם ליידע אתכם בכך שהיום בוטלה ברגע האחרון ישיבה של המועצה לניסויים בבעלי חיים כתוצאה מלחצים משפטיים שאנחנו מפעילים עליהם המועצה יוצאת מדעתה ממאבקיו החריפים של נציגנו שם דרור סלעי שנלחם ללא לאות על זכויות בעלי החיים ולא מאפשר למועצה להיות עלה התאנה שנותן לגיטימציה להפקרות בניסויים בארץ דרור סלעי הוא חבר באגודה נגד ניסויים בבעלי חיים והוא אדם שעושה גדולות למען בעלי החיים גם במועצה וגם בנושא מזור

למעלה