הודעה על סגירת הפורום

../images/Emo45.gif

טלי! את תמיד מוזמנת לפורום השכן (203) תודה על כל הפעמים שהיית כאן בשבילי. נתת לי להרגיש אהבה. לא אשכח את כל מה שעשית בשבילי, על כל הפעמים שעזרת לי מרצון. עדי. 3>

תגובה

אני לא חושבת שמיעוט ההודעות בפורום קשור לתדירות הכניסות שלי לפורום. אני חושבת שכן הייתי כאן הרבה, ברוב הזמן בתדירות די גבוהה. לפעמים כמה פעמים ביום, לפעמים בשעות לילה מאוחרות, וכן, אולי לפעמים גם לא כל יום, אלא רק פעם או פעמיים בשבוע, אבל עדיין לא בתדירות נמוכה שמשאירה את הפורום ללא מענה. ואולי יותר חשוב מהתדירות, אני חושבת שהקפדתי תמיד לתת תשובה אישית לכל אחד ואחת שנכנסו לפורום, ועל כל הודעה שנכתבה בפורום... לגבי עזרה בניהול הפורום, בשלב כלשהו הצטרפו הילה ועומרי כדי לוודא שיהיה מענה יומיומי להודעות, אבל התברר שלא היה בזה צורך כי לא היתה כמות מספיק גדולה של הודעות חדשות. אני חושבת שהסיבה למיעוט ההודעות ולסגירה של הפורום בסופו של דבר, היא שחוץ מהתשובות שלי להודעות כמעט ולא היו תשובות אחרות. רק מעטות מההודעות זכו להתייחסות של חברי פורום אחרים. לא נוצרה כאן קהילה של אנשים שהגיבו זה לזה ותמכו זה בזה. אבל, אני חושבת שאם הפרום הזה הצליח כן לעזור למישהו, כן להקל קצת על מישהו, כן לתת תמיכה ומענה לשאלות, אז זה מה שחשוב
אני מצטרפת למה שכתבת - גם לי חבל שהפורום נסגר...

אגב גולי! (.)

שתדעי שזה לא בגללך!
זה רק כי כולםה חליטו ללכת לפורום השני ולעשות ממנו שכונה! פה נימצאים כל הילדים הטובים!

הודעה על סגירת הפורום

מאחר ובתקופה האחרונה הפעילות בפורום נמוכה מהנדרש לפי הנהלים של תפוז, החליטה הנהלת תפוז על סגירת הפורום. אני רוצה להודות לכל מי שהיה איתנו כאן - שתף, התייעץ, עזר ונעזר
אני מאחלת לכולכם המון הצלחה בהתמודדות עם החרדה והקשיים
הפורום ישאר פתוח עד לסוף החודש, ויסגר סופית ב- 1.2.09. טלי

למעלה