הודעה על סגירת הפורום

• פותח הנושא Soak
  • פורסם בתאריך

Soak

New member
הודעה על סגירת הפורום

חברים יקרים,
זה לא סוד שתחום אספנות המדיות נמצאת בדעיכה בשנים האחרונות, והדבר ניכר בהתמעטות החנויות בארץ ובעולם, הצטמצמות מהדורות הסרטים שיוצאים בארץ ובעיקר בכמות האספנים שעדיין קונים סרטים. התחום הפך נישתי ומצומצם, והפעילות בפורום ירדה מאוד (בין היתר עקב מעבר לפלטפורמות מתחרות). לאור הפעילות הנמוכה כאן הוחלט בשיתוף עם הנהלת הפורומים בתפוז על סגירת הפורום.

הקמתי את הפורום הזה כשתחום ה-DVD היה בשיאו ב-2002, וניהלתי אותו במשך 12.5 שנים. היו לי כאן המון רגעים של כיף גדול, אחווה ושיתוף אותם אנצור לנצח. הקהילה שנוצרה כאן לאורך השנים כבר התפזרה, אבל הזכרונות יישארו עם כולנו. לצערי גם דברים טובים צריכים להסתיים, וצריך לדעת לסיים אותם.

תודה לכולם על תקופה ארוכה של כיף בפורום. המידע לא יימחק ויישאר בארכיון תפוז בכתובת זו.
למי שרוצה להישאר איתנו בקשר, אנחנו ממשיכים להתראות ולכתוב בקבוצת הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/groups/497291346947793
(בואו, מאוד כיף שם)

נתראה בשמחות

מאור

Ice machinE

New member
עצוב כל כך

היה לי הרבה כיף והכרתי המון חברים בזכות הפורום הזה. חברים שעד היום אנחנו בקשר.
משהו אחד אי אפשר לקחת ממני, את העובדה שאני כתבתי את ההודעה ה-2 בפורום
(אמנם זה היה על הכינוי הקודם שלי, אבל יש עדיין מלא אנשים שעדיין קוראים לי בשם הזה שלא לדבר על כך שזה המייל שלי)
[URL]http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=497&MessageId=5065510[/URL]

liorb22

New member
סופה של תקופה שבא אנו אומרים שלום, אך לא להתראות

אחת הקהילות הישראליות הבודדות שבאמת השקעתי הרבה מעבר לכסף.
יצא לי להכיר בזכות תפוז בקבוצת אנשים מופלאה השותפה לשגעון שלי - אספנות הסרטים.
הפורום הזה וחבריו ידעו עליות ומורדות, ריבים, וויכוחים, כעסים, שמחה ועצב.... אבל מה שהיה משותף לכל היו בסופו של דבר מהדורות הסרטים.

אנצור לעד את המפגשים אצל רומן וכל הדו שיח (שלצערי נעלם מאז) על טיב ההוצאה. היו כאן מס' אנשים (כמוני) שפרסמו כאן ביקורות מקיפות על טיב הסאונד, התמונה, נתנו השוואות, תמונות ניתוחים והמלצות שהקלו מאוד על חיו של האספן הישראלי.

מצד אחד זה עצוב, כי זאת הפלטפורמה שאיחדה אותנו לקבוצה מלוכדת של אנשים,.אבל מצד שני , אנחנו לא נפרדים אלא ממשיכים את הקשר (והאספנות) בפייסבוק, שהינה, בוא נודה בזה לפחות, פלטפורמה נוחה יותר לאספן הממוצע.

נתראה שם

zender

New member
לקח לי 10 דקות להיזכר בסיסמא לתפוז

היה שלום פורום יקר

trilliane

Well-known member
מנהל
צפוי ובכל זאת צובט בלב... גם המסך המפוצל נסגר

ממש בתחילת החודש ואני יכולה להבין, גם אני כבר בקושי הייתי כאן (ושם) ועדיין, היסטוריה!

זה הפורום שלימד אותי שאפשר להזמין מחו"ל גם עם ויזה ישראלית ובזכותו התחלתי להזמין עצמאית מחו"ל (והיד נטויה עד עצם היום הזה...
);
זה הפורום שהכיר לי את האתר הקנדי, והאתר הקוריאני ושלל אתרים אחרים...
זה הפורום שבזכותו למדתי על פורמטים שונים, ולא לקנות סתם מהדורה אלא לבדוק מה יש בה;
כאן למדתי מתי יצא ה-DVD של בת הים הקטנה וחיכיתי לו שנתיים (ומאז עבר עשור...
);
זה הפורום שבזכותו יש לי ספרייה מרשימה של כותרים (לאו דווקא מרשימים, זו מעולם לא הייתה מטרתי) אבל בשנים האחרונות אני כבר קונה מעט מאוד, ובמבצעי החגים בחודשיים האחרונים לראשונה לא קניתי אף מוצר מדיה (פיציתי על כך בבגדים לרוב, אל דאגה...
).
&nbsp
תודה לרומן על מפגשי ההקרנה בקולנוע הביתי שלו; תודה לזנדר על היחס האישי וההשקעה בחברי הפורום; תודה ל-Soak על הניהול המסור; תודה לכל מי ששכחתי וכמובן לגולשים הקבועים שהפכו את הפורום הזה למה שהיה. אחרי שלל סניפי טאואר רקורדס וספריות וידאו שנסגרו, זה כנראה היה בלתי נמנע. למעשה מרשים שהחזיק מעמד עד עכשיו...
אני לא בספרצוף, אבל אתם יודעים היכן למצוא אותי. היו שלום ותודה על הדגים!

עטלפוני

New member
בדיוק השבוע חשבתי על זה שאתה עדיין מנהל וזה מדהים

כמה שנים! וואו!
&nbsp
אני חושב שזו החלטה נכונה. יש מה שרוצים ויש מה שבפועל. בלי קשר אלי, שאודה שאני בקושי כותב בשלוש שנים האחרונות, הפורום אכן הולך ודועך מחודש לחודש. אין מה להשוות עכשיו לשנים עברו. כמו סדרת טלוויזיה אהובה, אולי עדיף באמת לסיים ולא לגרור עוד ועוד עונות בלי סוף.
&nbsp
להתקל במספר 497 תמיד יעלה בי חיוך (במיוחד כשזה התור שלי בדואר), ודיוני "תור הזהב" של הפורום היו מהכייפים יותר שהיו לי במרחב האינטרנטי. זה ישאר תמיד :)
&nbsp
[שלא לדבר על התקופה המאושרת בחיי, כשהייתי חום!]
&nbsp
מאור, תודה על ההתמדה והניהול גם בתקופות סוערות ועמוסות וגם בתקופות שקטות. תודה למשתתפים שהפכו את המקום הזה למה שהוא היה.
&nbsp
בנימה אישית. לגבי הפייסבוק, אני קורא שם אבל פחות משתתף כי האמת היא שבשנים האחרונות אני ממעיט קניות ואין לי הרבה מה לשתף, גם כשאני רוכש זה לרוב לא מהדורה מיוחדת. התקציב שלי מוגבל, ואני כבר לא רווק בן 24. האהבה למדיה הפיזית היתה ותשאר, ועדיין כיף לקבל חבילה מאמזון, אבל האינטנסיביות של התחביב בחיי התמעטה והתאימה עצמה למציאות. מה שבטוח, את דור העתיד אני מחנך על אהבת הבלו-רי! :)

Mits Petel

New member
תודה רבה למאור על ניהול הפורום במשך שנים ארוכות

ותודה רבה לכל המשתתפים.

הפורום היה מקור טוב למידע וגם להנאה.

עקב מיעוט הפעילות בחודשים האחרונים נכנסתי כמה פעמים לדף הפייסבוק של הקבוצה, בינתיים רק בתור קורא.

דון גל

New member
גמדות חשופות חזה

תודה סואק (!) על כל השנים.
אחת התקופות המהנות בחיי.
הרבה חברים טובים, הרבה צחוקים, הרבה ידע וסרטים, והמון רגעים בלתי נשכחים.
נתראה בפייסבוק!

בפעם האחרונה:
הדון.

haifaboy

New member
מדיה הולכת ומדיה באה , לא נשכח את הרגעים היפים כמובן

מאור תודה על הכל , נמשיך להיפגש בפייסבוק.

עצוב, אבל צפוי...

כבר מזה זמן מה אני רואה שהפעילות בפורום הדלדלה מאד, ותהיתי מתי ההודעה הזו תגיע. המון תודה מאור על הניהול, ולא נותר לי אלא להיזכר בנוסטלגיה בהסטוריה הפורומית שלי כאן, שהיא לא קטנה בכלל...
לקבוצה בפייס כבר הצטרפתי. תודה לכולם על העשרת הידע, הצחוקים ואף על מפגש אחד שהייתי בו. מקווה שיהיו עוד.

סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לSoak שניהל את הפורום.
&nbsp
המשך גלישה נעימה ב
אנשים
&nbsp

למעלה