הודעה עצובה(אפילו מאד)

shanikoo

New member
הודעה עצובה(אפילו מאד)

קיבלנו היום חשבון טלפון........................... אני לא צריכה להכביר במילים...מי כמוכם יודע שאני כל החיים שלי כאן...אז יצא איזה שלוש מאות שקל רק אינטרנט!!!!!!!פלוס ארבעות ומשהו שקל מהקו השני,מה שיוצא המון המון המון כסף.... בינתיים אמא שלי רק הספיקה לצעוק,ועדיין לא לקבוע קביעה ממשית לגבי שעות האינטרנט שלי........אבל זה יבוא...... ואתם יודעם מה זה אומר..... NO MORE SHANIKOO........ מה אתם אומרים?תוכלו להתמודד עם זה? אני לא!!!! אני מתה עליכם ואני לא רוצה ללכת!!!! אוף,אם אסור לי יותר אינטרנט אני ארצח מישהו.... סיון ונאסטי,ההזמנה שלכן נראית לי יותר ויותר טובה...פתאם נהייה רלוונטי כל העניין הזה של הקפיצה....תרימו טלפון ונקבע מתי....איפה אנחנו כבר יודעות.... אוהבת לנצח,גם אם אני לא אהיה פה... שניקו

shanikoo

New member
קודם כל,ארבע מאות,ולא ארבעות...אין כזה מספר בכלל....

דבר שני.... אני סתם מגזימה...אתם יודעים איך אני... אני לא יכולה לא להיות כאן בכלל..פשוט לא...(זאת בעייה,אני יודעת...התמכרות....הייתי צריכה תחליף לאחר שהפסקתי לעשן....(כבר חודש שלם!!!!!)) אז אני כן אהיה כאן,הבהלתי את עצמי כבר....פשוט במינונים הרבה יותר נמוכים.... אוף,מה יהיה עלי? אני מסכנה.... למישהו יש הלוואה או משהו כזה? חחחחחחחחחחחחחולה עליכם(שילוב של חחחחחחחחח וחולה עליכם...שנון,לא.....?) שני

shanikoo

New member
לא הוגן,אבל מה יש לי לעשות....

גם לי לא טוב עם זה.... אבל עכשיו אני איתך בצ`אט....בואי נתענג על הרגעים האלה..... שני .....

למעלה