הודעות תועות

עינתי28

New member
קבוצה חדשה להורים

הי לכולם,
נפתחה קבוצה חדשה ללא מטרות רווח בפייסבוק- להורים ואני מזמינה אתכם לעשות לייק ולשתף
הרעיון הראשוני של הקבוצה הוא: לעזור ולייעץ להורים. לדווח על דילים שווים במיוחד שקיימים כיום בשוק שיכולים להתאים להורים.
כמו כן, הקבוצה היא במה להורים שיש להם עסק ושיכולים לספק שירותים להורים אחרים (בין אם זה קייטנות, חוגים, או אפילו דברים לבית).
אני חושבת שע"י זה שתהיה במה להורים עובדים ונותני שירות אלה אנו נעזור גם להם וגם לנו, להורים המקבלי שירות.

חשוב לי לציין שהקבוצה עדיין בחיתוליה, וכמו שאמרתי היא ללא מטרות רווח. היא שם רק על מנת לעזור ולייעץ.
בשונה מקבוצות אחרות הקיימות כיום בעולם הווירטואלי הוא:
- כמו שצויין הקבוצה ללא מטרות רווח ואינה באה לפרסם אף אחד תמורת תשלום כלשהו.
- הקבוצה מספקת ייעוץ בלבד. אין פה מקום להערות או תגובות שיכולות לפגוע בצורה כלשהי.
- ניתן יהיה לפנות בהודעה פרטית עם שאלה על מנת לא להיחשף, ואז יופיע פוסט (כמובן לאחר בירור עם מומחים) העונה על השאלה. ככה, לא חייבים להיחשף בשום דרך על מנת לקבל תשובה לכל שאלה.

לדעתי יש עוד הרבה הבדלים (לטובה). כמובן שהקבוצה לא באה על חשבון קבוצות ופורומים אחרים כי כולנו בסופו של דבר אוהבים גם את התקשורת הווירטואלית.
הקישור לקבוצה :

https://www.facebook.com/pages/Iammommy/116208718549803?fref=ts

אשמח מאוד אם תגיבו עם הערות, הארות ותשתפו!
שיהיה לכולנו יום מקסים,

עינת

atzmaimma

New member
"עצמאמא" (בלוג בנושא אמהות וקריירה)

שלום בנות,

אני שמחה לשתף אתכן בבלוג אישי חדש בשם "עצמאמא" - בית השראה לאמהות.

הבלוג עוסק במפגשים אישיים עם אמהות עמצאיות, שבחרו בהקמת העסק כחלק מהרצון להגיע למימוש עצמי,
לצד החיפוש אחר איזון עם חיי משפחה וגידול ילדים.

זהו בעצם המסע האישי שלי בחיפוש אחר השראה,
שאני מאמינה שכל אחת תוכל למצוא בו משהו שידבר אליה.

התהייה הנצחית: כיצד לשלב אמהות וקריירה? האם לחזור לאותו מקום עבודה לאחר חופשת הלידה?
האם לעשות הסבה מקצועית? ואולי בכלל לפנות לדרך עצמאית?

אתן מוזמנות להכיר את האמהות מקרוב, להגיב, לשתף,
ולהצטרף לעמוד הבלוג בפייסבוק, כדי להישאר מעודכנות בפוסטים חדשים.

אשמח לשמוע מכן,
שבוע מצויין לכולן,
ולדה

למעלה