הודעות תועות

אהוד L 28

New member
לאמהות לילדים בני 8-11

אהלן

שמי אהוד ואני שותף למחקר המתבצע במסגרת אוניברסיטת תל אביב, הבוחן השפעות של סגנון הורות של האם על היבטים שונים בהתנהגות והתפתחות הילדים.
אנו מחפשים אמהות לילדים בני/בנות 8-11 בכדי להשתתף במחקר. מיותר לציין שעזרתכן חשובה מאוד ותסייע לנו רבות.

כתרומה על זמנכן, נשמח להגריל שובר לארוחה זוגית באחת מרשתות בתי הקפה הגדולות (בשווי 120 ש"ח).

השאלון הינו אנונימי, ממולא באמצעות האינטרנט ולוקח רק מס' דקות לבצעו.

קישור: https://docs.google.com/forms/d/1ecOqFcRKicpUrNj9757WKqCPgJsPyxRzs7OGybENf7U/viewform

ושוב, תודה רבה!

אהוד

אמא181

New member
מחפשת מורה פרטית לאנגלית

עבור הבת שלי שלומדת בחטיבת ביניים. מישהו יכול להמליץ על מורה טובה עם סבלנות וראש פתוח מאזור המרכז?
תודה. יעל

מעיןבר

New member
מילאתי את הסקר

אבל היה לי קשה עם המחשבה שתסיקו מסקנות על התנהגות הילדה שלי רק על סמך ההתנהלות ההורית שלי. יש לי ילדה עם הפרעות קשב וריכוז, ויש אלמנטים בהתנהגות שלה שמקום בקשיים ובהפרעה (למשל חדר מבולגן
). לדעתי, אם אתם רוצים לתת את הדעת על העניין הזה, חשוב לנקות את ההטיות הללו ואת הרקע - ההתנהגות של הילדים שלנו באמת מושפעת מאוד מההתנהלות שלנו, אבל ממש לא רק וחייבים לתת את הדעת על האישיות של הילד. אתם צריכים לאסוף יותר נתוני רקע גם על הילדים וגם על ההורים אם אתם מעוניינים להגיע למסקנות תקפות יותר.

אהוד L 28

New member
תודה

תודה לך מעיין, ניקח את זה לתשומת ליבנו. ותודה על שהקדשת מזמנך.

lulyK

New member
עניתי, עוד הערה (אם מעניין אתכם)

חלק מהסיטואציות לא בדיוק סבירות, למשל: איך הילד מגיב לאלימות פיזית.

למעלה