הודעת פרישה מניהול הפורום

הודעת פרישה מניהול הפורום

שלום חברים וחברות, היה לי חזון... לראות פורום שוקק חיים ואחד מהפורומים הרציניים, המשכילים מקצועית וה"לימודיים" ביותר בתפוז. לצערי בשל מחויבויות שונות אני נאלץ להודיע לכם שלא אוכל לנהל יותר את פורום מיתוג בתפוז. הודעתי על כך להנהלת תפוז ובימים הקרובים הם יחפשו מנהל חדש. אם משהו מכם מעוניין לקחת את המושכות... זה הזמן לפנות להנהלת תפוז! אני מקווה מאד שהמנהל החדש ישכיל לקחת את הפוטנציאל הטמון בפורום המיוחד הזה ולהעלות אותו לגבהים להם הוא ראוי. אני אשתדל להמשיך מידי פעם להשתתף בפורום במתכונתו החדשה. אני מבקש להודות לכולכם על הרצון, הסבלנות, וההשתתפות בפורום המיתוג בתפוז ומאחל לפורום החדש ולכם בהצלחה רבה! שלכם, בפעם האחרונה כמנהל הפורום! יפתח לרון

privet i

New member
חבל, אבל זה כמעט היה צפוי מראש...

עם כל הסימפטיה האישית אליך, אתה נשמע אחל'ה בן אדם... סלח לי ידידי על הביקורת הבאה אבל דע לך שהיא באה ממקום של כנות ואת האמת יש לומר.. לא מכיר אותך אישית, אין לי דבר נגדך אישית, אבל אני לפחות מאוכזב... הרבה רעש מעט מעשים. פורום כזה שהתחום שלו כל כך בתולי, לא פתחת פורום לאנשי מקצוע מהתחום, אלא לבעלי עסקים שילמדו מעט על הדרך ועל הנושא... אולי גם לקדם מעט אינטרסים אשיים וזה בסדר גמור. אני מדי פעם נכנס לראות היש חדש תחת השמש... אתה לא עשית עד היום מה שציפו ממך... אתה לא מצפה מעדר של אנשים שצמאים למידע, מן הסתם בלי ידע מינימאלי במיתךוג להפוך את הפורום הזה ל"שוקק" נכון ? אתה היית צריך להנהיג, לסמן את הדרך, להראות את האור בקצה המנהרה. אתה היית צריך להפוך אותו לשוקק. לדעתי, פחדת לעשות זאת, בחרת להסתתר מאחרי סיפור הזוי על סנדלר שלא מעניין אף אחד. אנשים היום עובדים מהבית, בעלי עסקים, ממציאים ובונים עתיד כלכלי בעולם של 2007... סנדלר לא מייצג אף אחד. בטח לא כשהתהיל ברור כשמש מלכתחילה. היית צריך לקחת משהו אמיתי, עסק, רעיון, לנתב אותו בדרך למיתוג מנצח, להצליח איתו או להיכשל אולי (אז מה ?) ולהמשיך שוב... להראות תוצאות מעשיות תוך כדי לימוד העדר התועה והטועה שאני כמובן בינהם... אולי כל התגובה הזאת שלי מיותרת, ומן הסתם תעורר אצל חלק מהאנשים אנטגוניזים... אני מקווה שאתה לפחות תראה אותה מהמקום הכנה והאמיתי שהיא יוצאת... ואם כן אולי ביום מן הימים תחליט שאתה מנסה שוב. אני אישית אשמח לראות אותך מנסה באמת...

פרישת מנהל הפורום../images/Emo20.gif

אנו מודים למנהל הפורום יפתח לרון על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לו המון הצלחה בהמשך! אנו מחפשים מנהל/ת חדש/ה לפורום מיתוג. חושבים שיש לכם את זה? רוצים להגשים חלום ולנהל את פורום 'מיתוג'? אתם מוזמנים למלא את טופס הבקשה לניהול הפורום: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp המשך גלישה מהנה בתפוז
אנשים

למעלה