הודעת פרישה.

timeless1

New member
הודעת פרישה.

אחרי מספר שנים של כתיבה בפורום , ושנתיים-שלוש של ניהול הפורום, אני מודיעה על פרשיתי מניהול הפורום. הפרישה לא מגיעה ממקום של חוסר אמון באידיאלוגיה של המפלגה או במפלגה עצמה, אלא ממקום שלא קשור כלל למפלגת "שינוי". אני מאחלת לכם המשך גלישה נעימה

הודעה על פרישת המנהל../images/Emo43.gif

אנו מודים לtimeless1 על ניהולה המוצלח של הפורום והשקעתה הרבה.
אנו מאחלים לה הצלחה רבה והמשך גלישה נעימה ב
אנשים.

אשרת בהצלחה בהמשך הדרך

צר על עזיבתך אחרי תרומה של שלוש שנים כמנהלת. שמחתי שהייתה לי את הזכות לרשום תחת ניהולך, בהצלחה בהמשך הדרך. אני מצטער אם עשיתי בעיות במהלך כתיבתי אני משער שמתי שהוא זה קרה אז באותה הזדמנות אני רוצה להתנצל. מההודעה שלך הבנתי שאת נשארת בשינוי אז בהצלחה בהמשך הדרך בשינוי ובחיים בכלל. תודה על השלוש שנים שמתוכן זמן נכבד האתר הזה היה הדבר החשוב ביותר לשינוי עשית עבודה טובה אני מקווה שנפגש באירועים של שינוי בעתיד

פשוט אי אפשר לתאר..

למה את לא מספרת לכולם את האמת? למי את מחשבנת? בכל אופן, יותר טוב בשבילך תאמיני לי.

אשרת יקרה

אני מצטרפת לסוזי אם לא תספרי המצב ישאר כמו שהוא. מנהלים מאויימים ונקראים ליישר קו עם הנהלתה אחרת יורידו אותם מניהול אני בעד לספר. בהצלחה יקירתי השמאלנית

vinney

Well-known member
אנדריי, מה עם האתר?

אני עדיין מחכה לטלפון נראה לי זמן טוב להחיות את הפורום של המפלגה באתר הרשמי, ולסגור את הביצה הזאת סופית

primus solus

New member
זה לא קצת מסוכן?

שבסוף לא יקחו ממך את הכחול בפורום שאתה מנהל

timeless1

New member
חחח

לאור העובדה העצובה שהאתר איבד תוך מספר מועט של ימים 4 מנהלים.. הייתי אומרת שהכל צפוי.

שרה אני מסכים אתך

כתבתי לך הודעה בפורום שנהלת, כולי תקווה שיאשרו אותו אחרי הכל הבעתי בך תמיכה. התמיכה הייתה מתבקשת אחרי שהתייחסת אליי יפה ונתת לי יחס ראוי מאוד למרות שדעותיי רחוקות ממך. לא אוסיף יותר את מה שהיה לי כתבתי בפורום שנהלת בעבר (בתקווה שיאשרו את ההודעה שלי)

אשרת היקרה ../images/Emo201.gif

אמנם לא הרביתי לגלוש בפורום שינוי, אך בפעמים שכן גלשתי ראיתי, כיצד את מנהלת את הפורום ביד רמה, בתבונה ובהגינות האופייניים לך. ועל כך ההפסד כולו שלהם. צר לי שגם את נפלת קורבן למדיניות עריפת הראשים של ההנהלה כפויית הטובה שאינה יודעת חופש ביטוי מהו. מכל מקום, את בודאי יודעת, שיש מקום שיקבל אותך תמיד לשורותיו ובשמחה. מקום הגורם לרעד וחלחלה להנהלת הפורומים, מקום בעל אג'נדה אמיתית. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם. ויודעת שתלציחי במקום היודע לכבד את יושרך וכישורייך....

primus solus

New member
אשרת היא ליבו הפועם של הפורום הזה

ג'ון לוק היה מתהפך בקברו אם היה יודע, באיזו גסות ובוטות, מתנכלת "מדינת" תפוז לפרטים הגולשים שבחרו להתאגד כקהילות. דא עקא, אפילו ההובסיאנים יודעים שמדינת תפוז אינה לוויתן, אלא עדר של חמורים. |אמנון_אברמוביץ|

מספרים על ר' הלל הזקן שראה גולגולת צפה על פני

המים. אמר לה: על דאטיפת אטיפוך, וסוף מטיפייך יטופון (פרקי אבות).

קשור ועוד איך

מי שהבין הבין, ומי שלא - לא. אתה יכול להיכנס לפורום 'המחנה החילוני לאומי' ואולי תבין.

למעלה