הודעת פרישה.

../images/Emo41.gif פרישת מנהל הפורום ../images/Emo41.gif

אנו מודים לאנדרי ז על ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
תפוז אנשים.

אנדרי ז

New member
נו טוב, רואים שהגברת עצבנית

במקרה שלי אפילו לא טרחה לציין את הניהול המוצלח... נא לא לדאוג, ייסורי הגמילה שלי מתפוז יעברו בקרוב. חבל שמנהלת קהילות אימפולסיבית ולא מספיק מנוסה הורסת את מלאכתם של רבים וטובים לפניה. עם אגו מנופח לא מנהלים מערכת כזאת. היו 6 שנים מדהימות שקשה מאוד עכשיו להיפרד מהן, וחבל שבנסיבות כאלה. אני נפרד מגולשי הפורום הוותיקים בעצב רב אך בידיעה שאין ברירה עקב הפיכתו של תפוז למקום שונה ממה שהוא היה עד לא מזמן, מקום שהוא כבר לא הכי ראוי לניהול פורום מכובד. חבל שמערכת פורומים מפוארת שקמה מתוך עפרה של אחרת לא השכילה לאורך זמן להפנים את הלקחים ולמנוע גורל דומה מעצמה. פשוט חבל.

אנדרי בהצלחה בהמשך הדרך

עשית עבודה טובה, זה היה כבוד עבורי לגלוש תחתיך. צר לי אתה פורש או יותר נכון הסיבות הלא מוצדקות שגרמו לשרה, אשרת מה שהבנתי גם ויני ולך לפרוש. אם עשיתי בעיות במהלך הזמן שנהלת את הפורום אני מצטער. חלק נכבד מן הזמן שנהלת את הפורום היה הדבר המרכזי בשינוי תודה על הזמן שנהלת את הפורום והזמן הזה בפרט. בהצלחה בהמשך הדרך בשינוי ובחיים בכלל. אני מקווה שנמשיך להפגש בשינוי, עצה שלי למרות עוגמת הנפש תמשיך לגלוש בתפוז למרות המקרה שבמילים עדינות מאוד לא מוצדק

אנדרי ז

New member
תודה על המילים החמות

אני לא רוצה להמשיך להאכיל את ההכנסות מפרסום של המערכת הזאת כך שבתפוז כנראה לא אמשיך לגלוש. במקומות אחרים אולי כן...

אין ב' מה אנדרי

תראה אני מבין אותך אתה תרמת רבות לפורום כמנהל תרמת גם לתפוז בזה שיש להם מנהל כמוך ומה שהם עשו זה לכרות את הענף עליו הם יושבים. אין ספק שהם יפסידו אם בנוסף לכך לא תגלוש יותר, למרות הכל אני אישית אמשיך לגלש. למרות שאני רוטן על ההחלטה להעיף את שרה, ויני, אשרת ואותך אחרי שתרמתם כמנהלים והסיבה שהעיפו אתכם שגוייה מאוד. איפה אתה הולך לגלוש עכשיו, אולי אני אחרוג ממנהגי ואהיה שותף בכתיבת הודעות באתרים נוספים. בכל מקרה בהצלחה בהמשך הדרך בשינוי ובחיים בכלל והחשוב מכל שילמדו להעריך את מה שאתה עושה

כמו שכתבתי אין בעד מה

ככל הנראה אני אמשיך לכתוב בתפוז למרות עוגמת הנפש שנגרמה לכם. עד המעשה שנעשה לא חשבתי על האפשרות לכתוב בפורומים של אתרים אחרים. אבל אחרי דבר כזה ארשום בנוסף ואם תהיו שם כחולים אני לא פוסל אפשרות שאעזוב את תפוז לחלוטין, אחרי הכל הם צריכים להבין את ההשלכות של המהלכים שלהם

אנדרי ז

New member
אכן גם לי מוזר מאוד להיות פתאום נגד תפוז

יותר מ-6 שנים אני במערכת הזאת שהספיקה בזמן הזה להשפיע על חיי הרבה מעבר לפורומים עצמם. אין ספק שיש פה הרגשה של חורבן בית, אבל כשהבית כבר חרב אין מה לחפש בו יותר וצריך למצוא בית חדש.

גם אם אני נשאר בתפוז אני מבין מה אתה מרגיש

אתה היית מנהל 6 שנים ועזבת בטרית דלת נסתכל על כל אותם מנהל ונסיק שמי שעיף אתכם אשם. הם ירו לעצמם ברגליים זאת הסיבה שאצטרף אליך. לפחות עד אז תרשום כאן (למרות שאתה תתרום בזה לתפוז). אחרי שתמצא בית אחר אני מבטיח לבקר, סומך עליך שתודיע כשתמצא ושוב תודה על התק' היפה בה נהלת את הפורום

timeless1

New member
../images/Emo24.gif

אתה יודע היכן לאתר אותי כאשר תצטרך עזרה, בייב

אתה מזכיר לי עכשיו את הסצינה

מהסרט הלהקה - כשיפצ'וק נשארת לבד על הבמה וכולם מוחאים לה כפיים. יפצ'וק יפצ'וק

S h a y D u

New member
עדיין לא הבנתי על מה כל גל הפרישות הזה...

בכל מקרה, אני הייתי כאן קרוא סמוי במשך הרבה מאד זמן ובדרך כלל לא כתבתי הרבה הודעות כאן... אז תודה לך אשרת, ולך אנדריי, על הניהול הנעות של הפורום ובהצלחה בהמשך הדרך.

timeless1

New member
תודה לך ../images/Emo13.gif

ובפורום "מדעי המחשב" בניהולו של ויני , תמצא שם הודעה מאוד יפה של ויני אשר מתמצת בצורה מדהימה כיצד תפוז הצליחו ליצר גשר בין הימין לשמאל באתר הזה

S h a y D u

New member
אני מטיל ספק בדבר הטענה שהנהלת הפורומים של

תפוז מזוהה עם הצד השמאלני-רדיקלי של המפה הפוליטית. וזאת מפני שבעבר הוסרו הודעות "סמולניות" שפירסמתי, בעלות תכנים מסיתים שהצטיירו כפרובוקטיביים במיוחד, על-ידם ומיוזמתם (לא ע"י המנהלים הכחולים הממונים). מדובר בחברה מסחרית, ונדמה לי שהם פשוט מנסים לשמור על סדר הדברים ועל תרבות הדיונים בפורומים, ולכן לא בוחלים בהדחתו של מנהל כזה או אחר ע"מ לעשות כן.

timeless1

New member
יש דברים שהם קצת יותר עמוקים

וכאשר עושים סדר, מרגיעים את שני הצדדים ולא בהכרח רק צד אחד. כמובן שזכותם לעשות מה שהם רוצים, אבל בסוף הם ישראו כנראה רק עם פורומי מעריצים.

אנדרי ז

New member
בטרם יזדמן לי לבצע סריקת מוח לחברי ההנהלה

לא אוכל לומר לך בוודאות מה מניעיהם. דעתי האישית: פשוט חוסר מקצועיות וחוסר יכולת להתמודד עם יותר מדי לחץ. עובדתית אני יכול לספר לך שב-6 שנות הניהול שלי פה אני לא זוכר גל עזיבה כזה של מנהלים, ואני ודאי שלא זוכר אצבע כל כך קלה על הדק ההדחות. פעם הדחת מנהל הייתה עניין נדיר מאוד ויצר רעש גדול בין המנהלים, היום נדמה שזה הפך פשוט לעניין שבשגרה.

למעלה