הודעת פרישה.

baudrate

New member
סוף העונה

בלי כל קשר למנהל שנשאר, הדברים לא יהיו כמקודם. בהצלחה בהמשך הדרך, איך אומרים? היו שלום ותודה על הדגים.

יוסקאי

New member
לפחות תהיו ישרים ותגידו שהודחתם

על התנהגות לא הולמת(וזה בלשון המעטה) ואל תמכרו לנו שזה בגלל דעות פוליטיות.

הגברת ההיא מילאה את מכסת המנא"שים, תודה

לפחות תרשמי בכינוי המקורי שלך במקום להסתתר מאחורי כינוי בדוי. הליקוק לא משתלם.

timeless1

New member
אנחנו מאוד ישירים.

ואת? התנהגות לא נאותה? אנחנו יודעים שהיא יכלה היתה להתמודד עם אותה הודעה אשר נכתבה בלהט הרגע בצורה בוגרת יותר, אבל משום שהאגו שלה כנראה נפגע היא החליטה להעיף אותי, את האנדרי, את איתי, את שרי ואת ויני, ולא ננשכח לציין שמשום שמנהלת הפורומים היא אדם מאוד בוגר ויודעת התנהגות בוגרת מהי, העיפה את ויני בגלל שהוא העז לומר את דעתו ועמד על דעתו. מעבר לזה, נותר לי רק להצטרף להמלצה של איושה - הליקוק לא משתלם.

דללה

New member
עדיף שהם יגידו את מה שאמרו

מאשר שהם יפתחו את כל הנושא הזה בפומבי ויעשו את מה שעשו להם.

אנדרי ז

New member
בהחלט

התנהגות מנהלת הקהילות היא לא הולמת בלשון המעטה. אין לי בעיה להסכים איתך בנקודה הזאת. ולא, אותנו היא בטח לא הדיחה בגלל דיעות פוליטיות, פשוט בגלל שבשלב הזה היא כבר מדיחה לאורך כמעט כל הקשר הפוליטית...

יוסקאי - במלוא הרצינות

אמנם אני יכולה לדבר רק בשם עצמי אבל אני בטוחה שכל המנהלים שהועזבו ישמחו לשמוע ממך ( ניכר שאתה מקורב לצלחת התפוזית) מה היא אותה התנהגות לא הולמת. לנו אין מושג,

מצטער מאוד לשמוע על פרישתך אשרת

חזרתי עכשיו ממילואים, וההודעה הראשונה שראיתי שנכנסתי לפורומים, זו ההודעה הזו על פרישתך. למרות חילוקי הדעות בינינו, לדעתי דווקא היית מנהלת הוגנת, ומעולם לא הסתרתי את הערכתי אלייך כמנהלת. במידה והשמועות נכונות על הדחתך מהנהלת הפורום, ההפסד הוא כולו של תפוז. אני מאחל מכל הלב בהצלחה בהמשך דרכך ובכלל בחיים.

timeless1

New member
../images/Emo51.gif

תפוז הפסיד יחד איתי עוד 4 מנהלים טובים וכל זאת תוך פחות מחצי שבוע
מי אמר שאין אקשן בתפוז אנשים?

ערב רב

New member
תמה תקופה בחיינו. להחזיר את גרשון למילואים

אולי הוא יוכל להפעיל את קשריו הפוליטיים בעיריית ראשון למענכם. או שאולי איתן יפעיל את קשריו בחברה לאוטומציה? התרשמתי בחודשים האחרונים שהפורום הזה ממילא גוסס, כמו המפלגה, כך שאולי יש לנו כאן דווקא סיום הולם יחסית, בסטייל.

למעלה