הודעת פתיחת הפורום ל-כ-ו-ל-ם

B.Shokor

New member
הודעת פתיחת הפורום ל-כ-ו-ל-ם

הודעת פתיחה אהלן וברוכים הבאים לפורום ``דו-קיום`` החדש במינו במערכת הפורומים של אתר תפוז. פורם זה מיועד (שימו לב) אך ורק לבני אדם, כל בן-אדם בכבודו ובעצמו מוזמן לכנס לפורום הזה ולהבע את דעותיו האישיות וכל מה שעובר לו בראש בתנאי שלא ייפגע באחרים. בפורום זה יתפרסמו פעם בכל שבוע תמונה או מסמך כלשהם שלא רואים אותם כל יום, בכדי שיהיה לכם על מה לדבר. אני אישית (כמובן) אשתדל לענות על ההודעות שלכם בתוך 24 שעות, ומכיוון שאתם מאוד אוהבים לשאול, אז תעשו לי טובה ותהיו טובים ותעזרו לי לענות על ההודעות של האחרים. ולמי שלא מכיר אותי, קצת על עצמי: - מנהל ומקים ארגון חשמ``ל חברים לשלום מדינות לאומיות. http://ahla.net/hashmal.html - מארגן פעילות ומפגשים בין ערבים לבין יהודים. - עובד בהיי-טק ומנהל חברת סטארט-אפ. - ובנוסף לכך ממלה שורה של תפקידים על רמה בעיתונות, ניהול.. וכמובן אני אומר את זה רק בשביל שתדעו שבתפוז לא מביאים סתם אנשים לנהל פורומים. ובנוסף לכך ובתחום העיסוק שלי אשמח מאוד גם לעזור לכם דרך הפורום הזה, (פה לא רק מדברים אלא גם עושים ביזנס? אלא מה חשבתם?), כמו למשל: על עסקים בין ישראל לפלסטין, או אם רציתם לארגן מפגש דו-קיומי אז אתם יודעים למי ואיפה לפנות? (ולא לדאוג חבר`ה, הכל ב-ח-י-נ-ם). לסיכום: `` חייך בלי סיבה מיוחדת, תאהב כפי שהייתה ילד, חייך ולא משנה מה הם יגידו לך, אל תקשיב למלה ממה שהם אומרים, כי רק ככה החיים יפים``. :cool:

dikla00

New member
שיר מקסים אני אוהבת אותו!!

איזה יופי אז בכל זאת יש לנו משהו במשותף חחחח איזה יופי לפתוח את הפורום באוירה נהדרת שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שלא תהיה לך התמוטטות עצבים החייכנית, דקלה

למעלה