הוכרזו ההרכבים הסופיים לאולסטאר

OrEl74

Well-known member
מנהל
בולטים בהעדרם
טריי יאנג
סאבוניס
דאווין בוקר(שכנראה יחליף את דיוויס)

דעתכם?

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1614154166714.jpg
    FB_IMG_1614154166714.jpg
    KB 149.5 · צפיות: 7

Rapgamer

Well-known member
שני הסנט שלי על הבחירות:

מזרח-
הסנאבס העיקריים- יאנג וסאבוניס שהזכרת, הייתי מוסיף גם את אדבאיו ומידלטון. אז כמה מילים עליהם:
יאנג- הופתעתי שלא נכנס. קייס דומה ללאבין, לטעמי יותר טוב ממנו. יכול להיות שהמאמנים פשוט לא אוהבים אותו במיוחד? לא מכבדים את השריקות שהוא מקבל? יש מצב.
סאבוניס- המספרים שלו ושל רנדל לא דומים, הם זהים. אישית הייתי מכניס את דומאס אבל אין לי בעיה שהלכו עם רנדל, הניקס באמת אובר-אצ'יבינג.
אדבאיו- לדעתי שייך, ופוספס כאן. ההיט אמנם מאכזבים אבל הוא בעונה אישית טובה. יש לו מספרים בסדר גודל של סאבוניס-רנדל, ובהגנה הוא מעליהם בכמה רמות.
מידלטון- היה סוג של באנקר עד לפני שבועיים-שלושה כשמילווקי נכנסה לרצף הפסדים. המזרח איכותי השנה ואין לי בעיה שהוא שילם את המחיר.

גבוליים שנכנסו-
לאבין- כאמור הייתי נותן ליאנג את האדג'. אבל עונה יפה מאוד שלו.
ווצ'ביץ'- רספקט, שחקן שנותן עבודה ועובר מתחת לרדאר התקשורתי. הוא כזה אנדרייטד ששמחתי בשבילו על בחירת אולסטאר ראשונה בקריירה, ואז גיליתי שבעצם הוא כבר נבחר פעם מבלי ששמתי לב.
סימונס- החודש האחרון שלו יותר מרשים ואין לי בעיה להכניס שחקן שני ממובילת הקונפרנס. אבל אם זה בינו לבין אדבאיו אני חושב שבאם היה קצת יותר טוב העונה.

מערב-
הסנאבס העיקריים- בוקר, דרוזן, קונלי.
בוקר- עונה יפה סך הכל אבל לא מבריקה, אני מסכים עם המצביעים שכריס פול נכנס על פניו. מסכים גם איתך ניר שהוא הבא בתור.
דרוזן- עקרונית יש לו קייס טוב בתור השחקן הכי טוב בקבוצת פלייאוף במערב שגם התעלתה מעבר לציפיות. בפועל מבחן העין לא מתחבר לי עד הסוף, וכנראה שאני לא היחיד.
קונלי- יהיו מי שיטענו שבהתחשב ב-advanced stats הוא צריך להיכנס לפני מיצ'ל אפילו בתור הנציג השני של יוטה. אני בכל זאת מאמין בסטאר פאוור ושם את מיצ'ל לפניו. אין לי התנגדות להכניס אותו במקום שדיוויס פינה אבל האמת שלדעתי יותר טוב ללגאסי שלו לפרוש בתור השחקן הכי טוב ב-NBA שמעולם לא נבחר לאולסטאר, מאשר להיכנס לרשימה אינסופית של חבר'ה שנכנסו פעם-פעמיים.

גבוליים שנכנסו-
ציון- האמת שפתח די בינוני אבל כבר חודש שני שהוא מפלצתי בהתקפה, הפליקנס בטווח ה-play in, הרוויח את המקום שלו ביושר מבחינתי.

מבחינת יחסי הכוחות בין החופים, אני חושב שבמערב לכל אחד מאלו שנכנסו יש קייס שהוא rock solid אבל דוקא במזרח מרגיש שיש יותר סנאבס, שחקנים בעונה ממש טובה שנשארו בחוץ.

מזרח -
עד לפני כמה שבועות, סאבוניס לפני רנדל. היום, לא בטוח. רנדל ממש עונה על ההגדרה של MVP. כמובן, לא ברמת הליגה, אבל ברמת הקונפרנס והקבוצה. הוא פשוט כל כך חשוב לקבוצה שלו, בעוד שבאינדיאנה, עם כל החיבה שלי לסאבוניס, יש מסביבו שחקנים מאוד טובים, ברוגדון למשל בורדרליין אול-סטאר לפרקים.

הסנאב הגדול מבחינתי הוא ללא ספק טובאייס האריס. לא יודע, מבחינתי, השחקן הכי יציב בקבוצה, שלא לדבר על מה שהוא עושה עבורי בפנטזי. אמביד חייב, אבל לשים את סימונס לפניו אי אפשר. השאלה מי אתה מוציא מעמדת הפורוורד, כי סימונס גארד. אולי ג'יילן בראון? לא היתה לי שום בעיה לקבל 3 שחקנים מפילדלפיה ו-1 מבוסטון. הק, לא תאהבו לשמוע, אבל אני בסדר גם בלי נציג מבוסטון פעם אחת בדור... אפשר היה להכניס גם את טובאייס וגם את מידלטון, שהוא עוד שחקן שקל להוציא מהרשימה שלך, ולא משנה כמה טוב יהיה. חבל לי באופן אישי, כי שניים אלו מסוג שחקני האופי שהייתי שמח שיקודמו.

לאבין בחירה שאפשר להתווכח עליה. המספרים יפים, אבל האם הוא באמת עושה את השחקנים לידו טובים יותר. יאנג כן, אבל קצת פחות יעיל העונה, ולכן אני מבין את הבחירה ומסכים איתה. אפשר לגוון קצת, לאבין הוא בחירה ראויה.

מערב -
מקבל.

Krit123

Well-known member
וואלה שכנעתם אותי, חשבתי שפשע לראות את סאבוניס בחוץ אבל תכלס רנדל עושה דבר דומה בנסיבות מחמירות. אולי הייתי מעדיף את דומנטס על ווץ', למרות שגם לא קריטי. מסכים שיאנג מרשים יותר מאלו שנכנסו במקומו, בוודאי מהפרונט קורט אז אפשר לומר שהעסק דפק אותו. מוזר לראות מישהו הופך מסטרטר לסנאב עם מספרים די דומים.

אגב דרוזן ממש נדפק מההדבקה בקבוצה שלו, הייתה לו הזדמנות לבנות קייס משכנע יותר במומנטום שהם תפסו. מצד שני גם עכשיו הם עוקפים קבוצות בטבלה למרות שהם לא פעילים.

למען האמת, חשבתי שהמון שחקנים שנבחרו יודיעו שהם מוותרים על ההשתתפות. כמו בפרו-בול של ה-NFL.
אולי אפילו לברון. זה קשה, הוא קפטן, אבל דמיינתי את עצמי אותו אומר 'אני חייב מנוחה לגוף'. בכל זאת, הם שיחקו פיינלס לפני כמה חודשים.
ומעבר לזה, היו שחקנים שטענו שהפסטיבל לא צריך להתקיים בכלל. אני מניח שחלק לא מבוטל משחקנים שנבחרו חושבים כך, גם אם לא אמרו כלום באופן פומבי. מופתע שלא ראינו ביטולים.

זה היה משאיר לנו משחק עם דרג ב', שראוי לא פחות - שמות כמו ברוגדון, אינגרם, ראסל ווסטברוק [בגלל הטריפל-דאבלים וההשתתפות הקבועה במשחקי ה'אול סטאר'], כמה חבר'ה מיוטה... למה לא, זה גם מעניין.

Rapgamer

Well-known member
למען האמת, חשבתי שהמון שחקנים שנבחרו יודיעו שהם מוותרים על ההשתתפות. כמו בפרו-בול של ה-NFL.
אולי אפילו לברון. זה קשה, הוא קפטן, אבל דמיינתי את עצמי אותו אומר 'אני חייב מנוחה לגוף'. בכל זאת, הם שיחקו פיינלס לפני כמה חודשים.
ומעבר לזה, היו שחקנים שטענו שהפסטיבל לא צריך להתקיים בכלל. אני מניח שחלק לא מבוטל משחקנים שנבחרו חושבים כך, גם אם לא אמרו כלום באופן פומבי. מופתע שלא ראינו ביטולים.

זה היה משאיר לנו משחק עם דרג ב', שראוי לא פחות - שמות כמו ברוגדון, אינגרם, ראסל ווסטברוק [בגלל הטריפל-דאבלים וההשתתפות הקבועה במשחקי ה'אול סטאר'], כמה חבר'ה מיוטה... למה לא, זה גם מעניין.
מתנצל על הקטנוניות אבל ווסטברוק גם לא שייך לדרג ב' העונה. זאת אומרת אם נשים בצד את 12 האולסטארים מכל חוף ונבחר "הרכב שני" עם 12 נוספים, הוא עדיין לא נכנס.

מתנצל על הקטנוניות אבל ווסטברוק גם לא שייך לדרג ב' העונה. זאת אומרת אם נשים בצד את 12 האולסטארים מכל חוף ונבחר "הרכב שני" עם 12 נוספים, הוא עדיין לא נכנס.
שראג... בעיני הציבור הרחב. הנה דוגמה מהלילה - הפרשנית בצוות של דנבר אמרה: "הוא שם מספרים נאים העונה". זה המהות של סופ"ש 'אול סטאר'... לא היכולת לעשות את הקבוצה שלו טובה יותר, אחרת כפי שהזכרנו, שחקנים אחרים היו משתתפים. בכל אופן, התגובה הזו היא רק להסביר שאני בעצמי לא רואה בו 'אול סטאר' בשום צורה, אבל מבין איך העסק עובד, ואם שחקנים בכירים מוותרים, אתה עדיין רוצה רייטינג, והוא מבין [עריכה: מביא] את זה בגלל הטריפל-דאבלים, שכידוע, מושגים בצורה שלרוב פוגעת בקבוצה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
דוראנט בחוץ
סאבוניס צפוי להיות זה שיחליף אותו

OrEl74

Well-known member
מנהל
אם כבר להכניס נציג של מיאמי הייתי בוחר באדבאיו. היכולת שלהם דומה השנה רק שבאטלר החמיץ חלק ניכר מהעונה.
מסתבר שהליגה הזמינה את באטלר והוא סירב בגלל שבאם לא הוזמן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
בוקר בחוץ, לא הבנתי למה.
קונלי יהיה זה שיחליף אותו... האולסטטר הראשון של קונלי.

Rapgamer

Well-known member
להבנתי שמרו על הקונפרנסים בבחירה הזאת- במקום בוקר צריך להכניס שחקן אחר מהמערב.

Krit123

Well-known member
בוקר בחוץ, לא הבנתי למה.
קונלי יהיה זה שיחליף אותו... האולסטטר הראשון של קונלי.
דרוזן היה צריך לקבל את המקום של בוקר, סנאבד. קונלי מאבד את התואר של הנון אולסטאר הטוב אי פעם על הדרך, חבל. אני בטוח שהוא מאוד חיכה לזה, מרגיש vindicated.

למעלה