הוספת שם/שינוי שם

חל75

New member
הוספת שם/שינוי שם

אני אשאל שאלה קצת מוזרה אבל שמאוד מטרידה אותי. לפני כשבועיים נתנו שם בבית הכנסת לביתי היקרה . למעשה שני שמות שאני תמיד אהבתי ורציתי. מאז שנתנו את השם אני מרגישה שאני לא מתחברת לשמות שנתנו, ושיש שם אחר שאני כרגע מרגישה שהוא השם הנכון. בעלי אומר תשמרי את השם הזה לילד הבא שיהיה לנו...ובכלל לא מבין איך זה יכול להיות שזה שם שתמיד אהבתי ומה קרה לי פתאום.. האם קרה למישהו דבר כזה ? האם להמשיך הלאה ולהתרגל לשם ולאט לאט להתחבר אליו , או האם לחשוב על אפשרות של הוספת שם /החלפת השם בשלב הזה ? תודה למי שיכול לענות לי

ilanamysticana

New member
תשובה

ראשית נשים אחרי לידה לפעמים חווים "סערת" הורמונים והרגשות שלנו לפעמים משתנים. נסי לתת לזמן לעבור את כבר תדיעי מתי חזרת לעצמך. התינוקת היא שבוחרת את השם היא זאת שמעבירה את השם להורים או לאם. לפעמים זה קורה מוקדם ולפעמים בזמן ההריון או לאחר הלידה. השם ניתן כבר שזה אומר שגם אם יוחלף האנרגיה הראשונית כבר ישנה. החלפת שם אינו דבר פשוט לפעמים אנו יכולים לפגוע במערך האנרגטי של הנשמה והדבר יורגש בהמשך דרכה. עצתי, מאחר והשם הוא קוד אנרגטי של הילדה, לחכות ולתת לה להחליט כשתגדל יתכן וזה היה רצונה ואתם בדרך איטואיטיבית קלטתם את רצונה. שיהיה רק טוב

חל75

New member
קלטתי את רצונה אבל..

אני מרגישה ממש על שם אחר שזהו השם שלה שצריך להיות, ואולי גם בבחירת השם שנתתי הושפעתי מדעות של אחרים ! היא אפילו עוד לא בת חודש, האם יש אפשרות להוסיף את השם שאני רוצה ומרגישה ממש שהוא הנכון (אני חושבת על זה כל היום והלילה) וזה לא ישפיע על המערך האנרגטי שלה ואולי להיפך יוסיף לה ??.

ilanamysticana

New member
תשובה

כדי לדעת את ההשפעה ,תמיד יש השפעה כי אותיות ושם הם קוד אנרגטי, יש לעשות מפה נומרולוגית מעמיקה ורחבה. בסופו של דבר מקבלים את התמונה האנרגטית ואת ההשפעה של השינוי. שיהיה רק טוב וחג שמח

כל עוד אין בעיית בריאות והכל טוב ב"ה

לא נוגעים בשמות ולא משנים שמות ללא בדיקה מעמיקה. שם האדם הוא מאוד משמעותי וחשוב ומשמעותו עמוקה.

למעלה