הופעות והפתעות

הופעות והפתעות

כבר יובלות שלא הייתי בהופעה, כמדומני לפחות חודשיים, אם לא מתחשבים בציפורי לילה על הבמה (ולא מתחשבים בזה כי הרי זו לא הייתה הופעה של ממש, אלא רק שירה ושירים). החודשיים האלו מרגישים לי המון זמן, אך לאהובתי הסובייטית עובר הזמן אחרת והיא טוענת שההופעה האחרונה הייתה רק לפני זמן מה. ויכוח עז פרץ בינינו בנוגע להופעה הקרובה אליה נלך, וההדורים לא יושרו עד שלא השקתי אותה בכמה כוסיות וודקה, כמיטב המסורת הסובייטית. עוד בנושא זה בפוסט נפרד ומיוחד שיפורסם בתקופה הקרובה (** טיזר **), אבל עכשיו נחזור לפוסט הנוכחי: האביב וההופעות שהוא מביא איתו.

האביב כבר כאן ואיתו מתרבות ההופעות, כאילו שכולם עוסקים בימים אלו באורגיה מוזיקלית אחרת גדולה. בעודי עוברת על ההופעות של הזאפה התגלתה על מסכי הפתעה! הידעתן שאסף אבידן עשתה ניתוח לשינוי מין??? אני בטוחה שאסף מביאה איתה תוספת מבורכת לקהילתנו הגאה אך המצומצמת, אך תהיתי: האם זה מקומה של הזאפה להוציא את אסף מהארון? כתוב על מסכי פעמיים: "אסף אבידן מארחת את רונה קינן"! ייש! אסף מארחת את רונה! מי שלוקה בטרנסופוביה ומעדיפה את אסף גברי יותר תוכל לבוא להופעה יום לאחר מכן ושם אסף ת/יופיע במגדרו המקורי. והדבר המשמח עוד יותר הוא שבשתי ההופעות אסף ת/יארח את רונה! כן, כן! בסופ"ש הזה רונה תארח את אסף, בערב יום העצמאות אסף מארחת את רונה, ויום לאחר מכן עוד הזדמנות לראות את שניהם על במה אחת: אסף מארח את רונה שוב! כל אחת ואחת תוכל לבחור לעצמה את ההופעה שמתאימה לה והאם היא רוצה לראות את אסף מארח או מארחת. אני בוחרת ללא צל של היסוס במארחת! Girl power!

ועוד הפתעה מבית הזאפה: אירוע צהרים לכבוד השקת ספרו החדש של יקיר הפורום ולסבית של כבוד, הלא הוא דורי מנור! ומי יופיעו לכבודו, אתן בטח תוהות. הו! לפי הזאפה נראה שהולך להיות אירוע שהוא לא פחות ממרגש, מסקרן ומעניין: רונה, שלומי, מאור כהן, ערן צור, נינט טייב ואסף רוט במופע משותף! וחד פעמי! ומשותף! ודורי! ושמחה גדולה שמחה גדולה, אביב הגיע פסח בא!!!
בזאפה טוענים שכל השירים בהופעה יהיו תרגומים ושירים של דורי מנור. אם זכור לכן, קיבלנו טעימה מהשירים של דורי בדמות "בריטון", השיר המעולה בביצוע העוד יותר מעולה של הכיתה. לחשוב איזה מטעמים רונה תעשה מעוד שירים שלו, איזה שילובים יכולים להיות בין רונה לנינט ובכלל... ליבי מחסיר פעימה ונשמע שבאמת המילים "חד פעמי" מתאימות לו. אגב, תשכחו משולחן בשורה הראשונה - אהובתי הסובייטית לא יכלה לסרב להופעה שכזו, כך שהשולחן הזה כבר תפוס
.

daniel ben ari

New member
חחח שעשוע לצהרי הפסח

מודה שהצלחת להעביר בי חיוך וזה קשה כי האוכל מאתמול עוד חונק עד לגרון..
אחת הסיבות עיקריות שבא לי כבר להפסיק לקטוף פלפלים ולחזור לעולם האמיתי (למרכז?) זה כל ההופעות שאני מפסידה בנתיים..
למזלי רונה החכימה להופיע במוצ"ש ולכן אני זוכה להיות בהופעה היום, אבל אסף יאלץ לחכות לי עוד קצת.

חג שמח :)

למעלה