הופעות...

הופעות...

אמא מתלוננת על זה שאני הולך ליותר מידי הופעות... איך מסבירים לה שזאת ההנאה שלי,שזה תחליף למסיבות וכו...

חלק כן וחלק לא...

למקרה יש הופעה של עברי לידר אז ביקשתי שתקנה כרטיס מוזל ואני אחזיר לה... ויש הופעה של היהודים והיא משלמת

LeeCooper69

New member
עברי לידר../images/Emo35.gif

מילא אם אלה היו הופעות נורמליות
אבל עברי לידר

Yuval Y

New member
עצור../images/Emo70.gif אתה ../images/Emo34.gif../images/Emo70.gif

אמרת משהו לגבי עברי לידר? רוצה שאלך ואקרא לפורום עברי לידר ובראשם ידידי חובב האירוויזיון שישירו לך מחרוזת שירים מעכשיו ועד שההורים שלך יחזרו?
יובל

LeeCooper69

New member
אוחצ'ה../images/Emo70.gif עצמי דום למה אני קורעת

אותך
מילה אני לא רוצה לשמוע ממך

faith2

New member
אמממ....

אממ ירח אדום יקר
תנסה להבין את הצד שלה, היום נורא קשה מבחינה כלכלית לגדל ילדים ולהביא להם את הטופ שבטופ. המיתון שפגע בכל שכבות האוכלוסיה לא מאפשר רמת חיים שהיינו רגילים אליה לפני האינתפאדדה. אני חושבת שקשה לאמא שלך הופעה אחריי הופעה לשלם 150 שקל, והיא רק רוצה קצת התחשבות. עצה שלי, תקטין קצת את כמות ההופעות כך גם תעזור לה וגם תמשיך להנות מהבידור הזה. או שפשוט מאוד תתחיל לעבוד ותממן את ההופעות- ככה גם תעזור לאמא וגם תהנה בעצמך

CluBeRiT

New member
ההורים שלי גם מתלוננים על דבר דומה

שאני יוצאת למועדונים יותר מדיי.... מסתדרים, מעלימים עין... תאמיני לי, לא משנה מה תגידי, הדעה שלהם לא תשתנה. וכשהם עושים פרצוף אני מחייכת, אומרת להם- "אל תדאגו... אני אשתדל להנות" והולכת.

Yuval Y

New member
המממ...

הנאה, תחליף למסיבות, אתה משתתף בהוצאות... לא יודע, בהופעות אתה מקבל ערך מוסף, מלבד ההנאה? כן, זה אכן נפלא לראות את הזמר/ת בגודל טבעי [יחסית] ולהיות יחד עם אנשים רבים. אתה מכיר שם גם אנשים מעניינים? מרחיב אופקים? אגב, מה הסגנון המוסיקלי שאתה אוהב?

למעלה