הוצאה וניקוי מדף תחתון במקרר שארפ 2266

• פותח הנושא 1030
  • פורסם בתאריך

raya

Well-known member
תודה. אתקשר יום קודם. אני גר בפרברי קרית אתא.
כמה מוזר. קבלנו אתמול את המקרר שהזמנו שארפ 2269.
בנוסף יש לנו מקרר גדול יותר של שארפ T73.
היום ניקיתי אותו וסידרתי את 2 המקררים.
את המדף מעל מגירת הירקות לא הצלחתי להוציא - אותה התופעה שכתבת עליה.
אז ניקיתי בלי להוציאץ
היה מדף נוסף שלא יצא - בתא ההקפאה.
כנראה זה מה שיש.
רעיה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כמה מוזר. קבלנו אתמול את המקרר שהזמנו שארפ 2269.
בנוסף יש לנו מקרר גדול יותר של שארפ T73.
היום ניקיתי אותו וסידרתי את 2 המקררים.
את המדף מעל מגירת הירקות לא הצלחתי להוציא - אותה התופעה שכתבת עליה.
אז ניקיתי בלי להוציאץ
היה מדף נוסף שלא יצא - בתא ההקפאה.
כנראה זה מה שיש.
רעיה
הכל יוצא. אל חשש. רק צריך לדעת איך.

1030

Member
אחים לצרה. נוכל להקים את עמותת "נפגעי המדף התחתון." אם אצליח בכל זאת להוציאו אדווח. בינתיים שימרו על הבריאות והשפיות.

raya

Well-known member
אחים לצרה. נוכל להקים את עמותת "נפגעי המדף התחתון." אם אצליח בכל זאת להוציאו אדווח. בינתיים שימרו על הבריאות והשפיות.
תודה! אבל צריך להוסיף גם את נפגעי המדף העליון בתא ההקפאה...|שלג||אישלג|

1030

Member
תודה! אבל צריך להוסיף גם את נפגעי המדף העליון בתא ההקפאה...|שלג||אישלג|
תודה למשה 53 על עזרתו וסבלנותו .המדף העקשן הואיל בטובו לצאת לאחר דחיפות, משיכות לחיצות ודחיפות. הכל במובן ברגישות אך נחישות. כל המאמץ היה כדאי משום שהצטברה שם כמות לכלוך לא מבוטלת. מומלץ לנקות מדי פעם את המקומות שהעין לא רואה. יאללה מספיק התפלספתי. תודה לכולם .

1030

Member
תודה למשה על עזרתו וסבלנותו בעניין הוצאת המדף התחתון לניקוי במקרר שארפ 2266. בעזרתו של בני שדחף, משך, הוריד העלה הצליח להוציאו מהמקום .היה כדאי כי היה לא נקי בלשון המעטה. שירות ראלקו לא טרח לעזור רק בתנאי שישלח איש שירות בעלות ביקור של 250 ש"ח וזה עוד לפני שהיה מספר סיפורים והמחיר היה קופץ למעלה. בקיצור - ניתן להוציא את המדף ובא לציון גואל. תודה לכולם על ההקשבה.

raya

Well-known member
תודה למשה על עזרתו וסבלנותו בעניין הוצאת המדף התחתון לניקוי במקרר שארפ 2266. בעזרתו של בני שדחף, משך, הוריד העלה הצליח להוציאו מהמקום .היה כדאי כי היה לא נקי בלשון המעטה. שירות ראלקו לא טרח לעזור רק בתנאי שישלח איש שירות בעלות ביקור של 250 ש"ח וזה עוד לפני שהיה מספר סיפורים והמחיר היה קופץ למעלה. בקיצור - ניתן להוציא את המדף ובא לציון גואל. תודה לכולם על ההקשבה.
ערב טוב!
משה "הפנה" אותי אליך ;-).
אשמח לדעת עם קצת פרטים נוספים איך יצא המדף הסורר.
אני חושבת שאצלי אין שם הרבה לכלוך .
ואם כבר מדברים על מדף סורר, מה בקשר למגירת דברי החלב העליונה?
תודה
רעיה

1030

Member
ערב טוב!
משה "הפנה" אותי אליך ;-).
אשמח לדעת עם קצת פרטים נוספים איך יצא המדף הסורר.
אני חושבת שאצלי אין שם הרבה לכלוך .
ואם כבר מדברים על מדף סורר, מה בקשר למגירת דברי החלב העליונה?
תודה
רעיה
מכיוון שבני הוציא את המדף ולמען האמת אינו זוכר במדויק איך הצליח אז לפי דעתנו יש לנענע קלות את המדף בשני צדדיו ולנסות לשחרר אותו בצידו הרחוק כלומר בצד הנוגע בדופן האחורית. המדף אמור לצאת עם הרגל האמצעית שנשארת מחוברת למדף בצד הקדמי אולם יכול להיות שתתנתק מהמדף בחלקו האחורי. הצעתי לך לגשת לאחת החנויות שבהן נמצא דגם דומה ולבקש שיראו לך בתקווה שתצליחי לשכנע אותם לעזור. מהיבואן לא זכיתי לעזרה.
את מגירת דברי החלב לא ניסיתי להוציא ואני מנקה ללא הוצאתו. לא עזרתי הרבה אבל לפחות ניסיתי להתייחס. בהצלחה!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ולו רק היית מעט יותר אסרטיבי, היית מוציא את המדף כבר לפני שבועיים... מילא. העיקר שהצלחת עם או ללא עזרת הבן.
ורעיה, ע"מ שלא תיאלצי לשלם לי תמלוגים, בקשי מבעל השרשור שינחה אותך לגבי הפירוק. אצלי זה עולה כסף:unsure:.

1030

Member
בעניין האסרטיביות - אילו היבואן היה טורח להוסיף מספר מילות הסבר לגבי הוצאת המדף כל השרשור הזה לא היה קיים . להתלבט, לחשוש ולהיזהר אף פעם לא מזיק .זה הייעוד של הפורום הנכבד בעיקר כשהתוצאה עלולה לגרום נזק הגדול מהתועלת. העיקר שימרו על הבריאות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בעניין האסרטיביות - אילו היבואן היה טורח להוסיף מספר מילות הסבר לגבי הוצאת המדף כל השרשור הזה לא היה קיים . להתלבט, לחשוש ולהיזהר אף פעם לא מזיק .זה הייעוד של הפורום הנכבד בעיקר כשהתוצאה עלולה לגרום נזק הגדול מהתועלת. העיקר שימרו על הבריאות.
רק אזכיר לך את הפתגם RTFM. רובנו כלל לא עושים זאת, ובמקום זאת, אנו מנסים (במקרה הטוב(y) - או הרע(n):cry:) או שאנו מתחילים לבקש עזרה מהבן
שכבר מזמן איבד את סבלנותו כלפינו הקשישים...:devilish:
ונכון... בחוברות של שארפ לא כתוב הרבה, והיבואן בכלל משתדל שלא לשתף פעולה מול הלקוח.
ובכל זאת, כמי שהחל לפרק דברים מגיל צעיר, אני בד"כ לא מהסס מלנסות (במסגרת ההגיוני והיענות החומר) ואין לי גם בעיה לשחרר כמה וכמה ברגים (גם כשנראה שחלק מהם אינם קשורים למטרת הפירוק אלא אוחזים חלקי פנים רגישים... ) אבל בגדול, במרבית המקרים זה מצליח לי ואני גם מנצח את התקלה שלשמה פירקתי.
פעם הייתה לי תקלה במגבר הסטריאו הביתי. פירקתי וישבתי המום מול הלוח האלקטרוני שהיה עמוס לעייפה ברכיבים, כאשר לא הייתה בידי סכמה כדי להבין מי נגד מה. ומה נותר לי לעשות? להפוך שוב ושוב את הלוח... פעם התמקדתי ברכיב, ופעם עקבתי אחר פס ההולכה ממנו והלאה. שוב התמקדתי ברכיב הבא וכך הלאה. בני, שהביט בי בזלזול שאל: "אבא, אתה חושב שאם תהפוך את זה עוד 50 פעם זה יסתדר"? ואני השבתי, שפעם שמעתי על חוקר אחד, שסובב והפך שוב ושוב ביצה לא מופרית של תרנגולת, ובסוף, במניין הימים, בקע ממנה אפרוח. ואגב, זה נמצא גם בכתובים. מריה אחת המליטה את ישוע מבלי שגבר כלשהו הפר את בתוליה.
ואגב, דווקא את מגבר הסטריאו כן הצלחתי לתקן, אחרי שהתחקיתי על פסי ההולכה שבו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואפרופו RTFM שחסר...
הייתה לי טלוויזיה סוני, שנתגלו בה רוחות רפאים. לא פחות...
בשומקום לא היה תיאור של התופעה, ורק אנשים טובים מפורום נפלא סייעו לי לפתור את הקטע.
ומה לגבי היבואן ישפאר? הצחקתם. הם יצאו ממש גרועים.
אז מי שיש לו סבלנות לקרוא, שיקרא. זה ארוך, אף כי לא כל התגובות רלוונטיות.

1030

Member
אבא שלי היה אומר "הדאגות שלי הן הכי גדולות בעולם". תודה ולהתראות.

למעלה