הוצאת קיטורררררררררררררר

G I R L P

New member
הוצאת קיטורררררררררררררר

נשבר לייייייייייייייייייי אוףףףףף אוךף אוף אוףףףףףףףףףףףףף כל יומיים הפורום הזה כמו גנון!!! גררררררררררררררררררררר שיהיה יום יותר טוב מאתמול! פליז פליז!

Black Jane

New member
../images/Emo24.gif

תחשבי על כך שלפחות הפורום פעיל
ותמיד טוב לפרוק..

Amalthea

New member
רוצה לעשות קייטנת הורים עם שלי?

יום אני גננת של שניהם יום את
יש אצלי ילד בעייתי שאני נושאת בגבורה בינתיים. עד שהוא יעבור את הגבול, מה שכנראה יקרה. אבל - בגן כמו בגן הוא מתסיס את כל הילדים האחרים

ואצלי....

לא כמו גנון אבל מעצבן. במעבר לממשק החדש אין לוחות. אני מוצאת עצמי כל היום משרשרת מודעות דרושים בפורום כי יש מלאן אנשים שם בחוץ שאין להם מושג מה זה פורום, איך משרשרים והם רק באים לתלות מודעה וללכת אם לא יהיו לוחות במהרה ארים ידיים. זה כל כך מעצבן שאין מילים.

עזוב

אין לך מושג עם מי אני מתעסקת. אלו שבאים לפרסם מודעות דרושים רובם פתחו ניק רק כדי לכתוב את המודעה הזו. אין להם מושג מה קורה, איך מתנהלים בפורום ומה עושים. הם לא קוראים את ההתרעות או הודעות המנהל וגם אם יקראו הם לא יבינו מה לעזאזל רוצים מהם. הרבה פעמים אחרי כתיבת המודעה הם לא נכנסים יותר אלא רק מחכים שיפנו אליהם. כשהיו לוחות הייתי פשוט מוחקת את ההודעות שלהם מהפורום. יש כאלה שלא מבינים לאן ההודעה שלהם נעלמה ושוב ושוב שותלים אותה - ואני שוב ושוב מוחקת. לפעמים אפילו אין טעם לשלוח להם מסר כי אין להם מושג שיש כזה פיצ'ר והם לא מתייחסים לצלמית המהבהבת כמו שהם לא מתיחסים לשאר הדברים מסביב.

Amalthea

New member
אין יותר מדי

מה לעשות בנידון, מעבר ללמחוק בנחישות כל הודעה שמכילה הפניה למקור תקשורת שאינו מסר אישי. כל הודעה שאינה הודעת חירום אצלי - ומכילה טלפון או מייל, בום, נמחקת מיד. אני כן כותבת במסר ולפעמים על גבי הפורום מה לא היה בסדר, ולשמחתי אני כמעט ולא מכירה את התופעה של מישהו שפותח ניק רק בשביל ההודעה ולא משתמש בכלל במערכת, לא עונה למסרים וכו'. עם הטיפול הזה התופעה לא נפסקת, אבל בהחלט התדירות יורדת ]י כמה.

למעלה