הוראה מתקנת

sorina99

New member
הוראה מתקנת

בני בן 14 עבר אבחון פסיכודידקטי בעקבות קשיים בבית ספר. הוא אובחן כדיסלקט והומלץ על הוראה מתקנת בשפה ובאנגלית. שיעור בודד עולה 100-120 ש"ח. רציתי לשאול אם יש סבסוד של שיעורי הוראה מתקנת כמו שיש טיפולים של קלינאית תקשורת וריפוי בעיסוק שקופות החולים מסבסדות. למי פונים? יש עם מי לדבר?
תודה לעונים

lolly87

New member
שלום

לצערי, כמה שידוע לי אין סבסוד להוראה מתקנת כמו לטיפולים אחרים. לא מכירים בחשיבות ההוראה המתקנת ולא מתייחסים לזה כטיפול.
אני לא יודעת איפה את מתגוררת, אבל אולי את יכולה למצוא באזור שלך מורה פרטית או מכון שהעלות תהיה אחרת.
חשוב לי אבל להדגיש שלפעמים עדיף לשלם יותר וללכת למישהי מקצועית עם הכשרה וניסיון. אבל גם מורות חדשות בתחום, באות בדרך כלל עם הרבה רצון ומוטיבציה ובדרך כלל לוקחות קצת פחות בהתחלה.
בהצלחה!

שירהד1

Member
מנהל
חד משמעית- לצערי, אין החזרים

מקופות החולים על הוראה מתקנת.
אני יודעת זאת, משום שאני עם שני הכובעים, ותמיד כותבת בקבלות "X טיפולים בריפוי בעיסוק", כדי שהורים יוכלו לקבל החזרים.
אגב, אני לא יודעת היכן את מתגוררת, אבל באיזור שלי (איזור השרון), הממוצע להוראה מתקנת הוא סביבות ה-150 ש"ח, ועל ריפוי בעיסוק 250 ש"ח...כך שאת עוד בטווח הנמוך של המחירים.
המחירים שנתת הם מחירים של סטודנטים לרוב, ולא של נשות מקצוע בעלות תואר אקדמאי וותק (אלא אם כן את גרה בפריפריה, שם המחירים יותר זולים מאיזור המרכז).

אני בהחלט מבינה את נושא העול הכלכלי. אבל אין לי במה לעזור, לצערי הרב.
אני כן יכולה לחזק אותך באשר לרצונך לסייע לבנך. הילדים מתקדמים בראש ובראשונה בזכות הוריהם, שמודעים לקשיים שלהם ומוכנים לסייע להם בכל דרך שהיא.
מקווה שתימצאו את הדרך הטובה ביותר לסייע לבינכם.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

lolly87

New member

משרשור זה נמחקו הודעות, כי חל איסור לפרסם בפורום!

למעלה