הורדת מחירים היסטרית באסוס!!!!

הורדת מחירים היסטרית באסוס!!!!

נכנסתי הבוקר לבדוק את הווישליסט וגיליתי שהמון פריטים ירדו לחצי מחיר ויותר

מתכננות לקנות משהו? אני ממש מתלבטת לגבי הסנדלים האלה, שכבר יותר מחצי שנה ברשימה שלי אבל אני לא בטוחה שאצליח ללכת בהם כראוי:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3574031

ולגבי השמלה הזו, שבהתחלה התאהבתי בה ועכשיו קצת ירד לי איכשהו:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3823342

וכמובן שאני בכלל בעוצר

חדשות מעולות!

ממהרת לבדוק את שלי גם.

הסנדלים יפים, העקב נראה לא נוח, לא?

השמלה ממש מוצלחת.

אכן, העקב הוא החלק שמטריד אותי.

עקרונית אני מסוגלת לצעוד על קיטן היל די בכבוד בהנחה שמדובר בסנדלים איכותיים - אבל לפי האתר זה 5 ס"מ, שזה בערך שניים יותר ממה שנראה לי שאני מסוגלת לו
ומצד שני הם כל כךךךךךךך יפייייייייייייייייים.

מיד הורדתי 3 פריטים מהוויש ליסט

בחודש האחרון ככה זו הפעם הראשונה שאני ממש מתחזקת ווישליסט ובודקת לעתים קרובות מה ירד. האמת שזה נחמד ככה, נראה לי שאמשיך עם זה. כה שמחתי לגלות שמחירם של 3 פריטים ממש ירד ומיד הזמנתי.

אגב, מה אתן עושות עם הקטע הזה שאחרי חודשיים זה יורד מהרשימה? נכנסות ומחדשות כל פעם? יש בכלל טעם להחזיק יותר מחודשיים אם בזמן הזה זה לא ירד?

sheffys1

New member
לפעמים אני "מחדשת" את הפריט

אם החודשיים עומדים לפוג ואני עדיין מתלבטת
לפעמים אני מוחקת, כי אני מגלה שכבר לא בא לי עליו
לפעמים הוא נהיה OUT OF STOCK ואז אני אורבת, ואם מתמזל מזלי הוא שב ואני חוטפת אותו
ולפעמים, רחמנא לצילן, הפריט אוזל מהמלאי ולא שב לעולם ונעלם מהרשימה שלי לפני שהייתי מוכנה נפשית לפרידה

איילה א

New member
אסוס - סיוע למתקשים...

טוב, מכנסי ההריון בסייל שם שברו אותי, ואני בדרך להזמנה הראשונה שלי ברשת אי פעם.
שאלות - עד איזה סכום אפשר להזמין לפני שמסתכנים במע"מ? נדמה לי שזה היה 75$, אבל פה אנחנו מדברים על מטבע אחר... ואיך מפצלים חבילה אם יש בכך צורך? אם אני עושה שתי הזמנות אחת אחרי השניה הם יאחדו את החבילה?
בעיה אחרת שלי היא סוגיית המידות. בימים כתיקונם אני לובשת בארץ מכנסיים במידה 36. עכשיו היקף הירכיים שלי הוא 97 ס"מ, והמותניים שבימים כתיקונם היו 64 ס"מ עכשיו תפחו בגלל הבטן ל-80. אז אני לא מצליחה להבין איזו מידה אני צריכה. לפי היקף הירכיים (שהוא יותר צפוי מהבטן, למרות שגם זה עוד יכול להשתנות
) אני בין 8 ל-10, אבל אני לא בטוחה עד כמה המכנסיים שלהם נמתחים. ואולי בכלל כדאי לקחת מידה יותר כדי לא להסתכן שזה ילחץ? או לקחת את שתיהן ולהחזיר את מה שלא טוב?
ומה עושים עם טבלת מידות שרשום בה W28 L30? מה זה אומר? אני משערת שL זה האורך, בסדר, פחות מטריד אותי, אבל מה זה הW? זה WAISTE? ובמידה שכן, האם אני הולכת לפי ההיקף לפני ההריון (כדי שהיקף הירכיים יתאים, ורצועת הבטן ממילא אמורה להימתח עם הזמן)?
ספציפית מדברת על אלה:
http://www.asos.com/ASOS-Maternity/...d=6413&sh=0&pge=9&pgesize=36&sort=-1&clr=Blue

תבוא הברכה על ראשיכן!
(אם תפוזבל יואיל בטובו לשלוח את ההודעה בפעם ה-20...)

לגבי הסכום

זה 75$ לא משנה מה, כלומר, תעשי את ההמרה מפאונדים לדולרים ואז תדעי. באופן עקרוני, את יכולה פשוט להחליף את המטבע באתר לדולר ויהיה לך יותר קל (כך אני עושה).
אם תעשי שתי הזמנות אחת אחרי השנייה הם יאחדו אותן, חכי עד שתקבלי מייל שההזמנה הראשונה יצאה (בדרך כלל יום יומיים) ואז תזמיני את השנייה.

בהצלחה!

אזזזזזזזז ככה:

1. אסוס לעולם לא מאחדים הזמנות. את יכולה לעשות 3 הזמנות שניה אחרי שניה והן יישלחו בנפרד. הידד!
2. הסכום בפאונדים הוא כ 42. שזו תמיד התשובה להכל, לא?

3. לגבי המידות - זה הימור קצת, כי הטבלה לא תמיד מדויקת (אם כי הם הוסיפו לחלק מהפריטים פיצ'ר חדש של מידות הפריט. שזה שוס). לדעתי 10 אמור להתאים לך לפי מה שאת מתארת, אבל אם יש אפשרות תזמיני גם 10 וגם 12 ותחזירי אחד. זה גם ייתן לך אינדיקציה טובה להזמנות הבאות.
ה W זה אכן WAIST. 28 זה מקביל ל 38, שהוא 10 בריטי. וכן, את אמורה ללכת לפי מידות פרה הריון.

sheffys1

New member
אל תעבירי את המטבע באתר לדולרים

כי באופן הזוי יש הבדל בין המחירים בין פאונד לדולרים (כשאת ממירה לשקלים לפי השער הנכון).
את יכולה להעזר במחשבוני המרת מט"ח שיש ברשת.
אני משתמשת בזה:
http://www.hamara.co.il/
(הפתעה, זו התוצאה הראשונה שמקבלים כשמגגלים "מחשבון מט"ח"
)
מכאן ש - 75 דולר הם 44 פאונד.
קחי בחשבון שהחבילות האלה לא נבדקות המכס באופן גורף, אז גם אם עברת את ה - 44 פאונד, קיים סיכוי סביר שלא תחוייבי בכלום (אבל עדיף לפצל אם אפשר).

איילה א

New member
תודה רבה לכולכן,

ההזמנה שוגרה לדרכה ועכשיו מקווים לטוב. מבטיחה לחזור לעדכן ואולי אפילו להעלות תמונות, אם לא אתבייש יותר מדי (לא מתה על זה שהבטן שלי גדלה
).

אגב, אין לי שמץ מאיפה נכנס הE המיותר הזה בהודעה שלי (פדיחות)...

למעלה