הורוביץ !!!! רוץ עד הסוף אל תפרוש.

Katomishh

Well-known member
את הערבים לקחה מיכאלי
את הלהט"בים לקח גנץ
ולמי לא נשאר?

eקא זו או

Well-known member
את הערבים לקחה מיכאלי
את הלהט"בים לקח גנץ
ולמי לא נשאר?
אם גנצ לקח להט"בים אז הוא לקח את:
הורוביץ, אוחנה <אל תשכח על איזה 'טיקט' הגיע האוחנה לליכוד ואיזה עלה תאנה הוא משמש/שימש שם>, שמולי, ההוא חבר של הזמר התימני הרכרוכי.. יש עוד כמה, כבר שכחתי.

Katomishh

Well-known member
אם גנצ לקח להט"בים אז הוא לקח את:
הורוביץ, אוחנה <אל תשכח על איזה 'טיקט' הגיע האוחנה לליכוד ואיזה עלה תאנה הוא משמש/שימש שם>, שמולי, ההוא חבר של הזמר התימני הרכרוכי.. יש עוד כמה, כבר שכחתי.
המדובר הוא על מפלגת מרצ.
שמצביעיה הערבים עברו לעבודה, ומצביעיה הלהט"בים עברו לגנץ.

Harrington

Well-known member
מנהל
אני,
על סמך תחושת בטן.
ואכלתי בורקס אז יש סיכוי גדול שזה נכון.
אם הבורקס היה טרי לא אתווכח. אם הוא לא היה טרי ואפילו מהבוקר וקר, אין לי אלא לראות בך מצביע מרצ ומתוך כך לרחם עליך ועל טעמך.

נערך לאחרונה ב:

eקא זו או

Well-known member
המדובר הוא על מפלגת מרצ.
שמצביעיה הערבים עברו לעבודה, ומצביעיה הלהט"בים עברו לגנץ.
כתומיצ'קה - ניצן עצמו הוא גבר נשוי לגבר- וממי שאני מכיר, הלהט"בים לא עברו לגנצ, אולי רק עברו כדי לרחרח את התחת של עידן רול החתיך.

Katomishh

Well-known member
כתומיצ'קה - ניצן עצמו הוא גבר נשוי לגבר- וממי שאני מכיר, הלהט"בים לא עברו לגנצ, אולי רק עברו כדי לרחרח את התחת של עידן רול החתיך.
מרצ איבדה 2 מנדטים בשבועות האחרונים,
מאוד סביר להניח שמנדט של ערבים מצביעי מרצ עברו לעבודה, ומנדט של להט"בים מצביעי מרצ עברו לגנץ בעקבות הקמפיין שלו.
זה שניצן הורוביץ נשוי לגבר כנראה לא מספיק כדי לשמור את הקהילה במרצ.
וההתבטאות על רחרוח ישבנים מורידה מכבודך.

evglev1

Well-known member
מנהל
את הערבים לקחה מיכאלי
את הלהט"בים לקח גנץ
ולמי לא נשאר?
כן סקר ראשון מ-1992 שבו מר"צ לא עוברת את אחוז החסימה, מי ייתן וגם בתוצאות האמת הם לא יעברו, לא בגלל שיפרשו אלא מדגם ותוצאות אמת הם יפות כשמר"צ מפלגת השסע והשנאה היא מתחת לאחוז החסימה.

eקא זו או

Well-known member
כן סקר ראשון מ-1992 שבו מר"צ לא עוברת את אחוז החסימה, מי ייתן וגם בתוצאות האמת הם לא יעברו, לא בגלל שיפרשו אלא מדגם ותוצאות אמת הם יפות כשמר"צ מפלגת השסע והשנאה היא מתחת לאחוז החסימה.
הנה חזרנו לפה המטיף שנאה אבל מאשים אחרים בחטאו שלו. קשוט עצמך, נאמר בתלמוד. אולי תקיים מצווה אחת הקשורה ליחסים בין בני אדם ששונים ממך? איכסססססס עליך! ואתה מבקש דיבור סובלני ומכבד בפורום?!

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה בטוח? לענ"ד היו בעבר (במערכות בחירות קודמות) כבר סקרים בהם מרצ רקדה על גבול אחוז החסימה. בפועל מירב הסיכויים שהיא תעבור, עם או בלי סקרים מוקדמים שיעידו על כך. בס"ה יש לה בייס אידאולוגי נאמן וזה לא צפוי להתרחק ממנו יתר על המידה. סוגיות להט"ב לא ישנו זאת במיוחד (מה גם שאינן צפויות לזוז במיוחד גם בכנסת הבאה, ולא משנה מי יצעק מה בקמפיין שלו בעניין).

למעלה