הורוסקופ

ne ro

New member
הורוסקופ

שלום לכולם.. היום קראתי הורוסקופ שמיועד לחזות את הצפוי בשנה הקרובה, אותו הורוסקופ ניבא למזל שלי חודשי חורף קשים במיוחד, הפלא ופלא בדיוק הצרות שאני חוששת מהם, כל כך הרבה אזהרות והפחדות מצאתי בהורוסקופ הזה, אני שואלת האם להאמין לזה? אני אישית מאמינה באסטרולוגיה ומוצאת בה אמת מסוימת אבל האם להאמין לזה ולתכנן את חיי לפי זה? או לשקוע לפחדים ממה שיקרה? לנסות למנוע את מה שכביכול יקרה בעזרת חשיבה חיובית ובקשות? יכול להיות שאני סתם היסטרית ונלחצת ואותו הורוסקופ מיועד אולי לאלפי אנשים בעלי אותו מזל אבל משום מה האזהרה שהובאה שם דיברה אליי באופן מיוחד כי אותו דבר ליווה את חיי תקופה רבה ויצאתי מתקופה קשה בחיים שלי, עכשיו יותר טוב ושיניתי את חיי אבל כן אני עדיין מפחדת שהגלגל יחזור... העתק מהפיסקא שהפחידה אותי: חודשי החורף עשויים להיות קשים מאוד מבחינתכם , עשייה נעצרת ואינה יוצאת לפועל. לילות רבים של נדודי שינה וחוסר שקט נפשי עשוי לפקוד אתכם . תחושה שדברים נעשים מאחורי גבכם, תהפוך אתכם לחשדנים ואגרסיביים, אנרגיה שלילית זו עלולה לפגום בבריאותכם. יתכן ובחודשים אלה תצטרכו לעבור אשפוז או ניתוח מתקן ותחושת החופש והעצמאות תישלל מכם בין זמנית. *איזה מין בן אדם רושם כאלה דברים בהורוסקופ ללא עצה אפילו או אפילו אינפורמציה איך לפעול וממה להיזהר...ומה שכתוב פה זה רק חלק קטן מהאזהרות אבל העיקרי שבהם וזה שהפריע לי ביותר...

איזו סיבה יש לך להאמין בהורוסקופ כזה?!

קודם כל, צדקת כשאמרת שההורוסקופ הזה נועד לעוד אלפי אנשים. מיליוני אנשים, בעצם. כל מי שנולד באותו חודש כמוך, שזה בערך 600 מיליון בני-אדם. אז מה? כולם צריכים עכשיו לחיות בפחד - רק בגלל משהו שאיזה ישראלי אחד כתב באיזה אתר אינטרנט? שנית, זה שאת מאמינה שיש באסטרולוגיה אמת מסויימת, לא אומר שאת חייבת לקבל את כל מה שנכתב במדורי האסטרולוגיה כאילו שזה "תורה מסיני". אם תסתכלי בשני הורוסקופים שונים לאותו המזל ולאותה התקופה, תגלי שיש הבדלים גדולים בפרשנות. ושלישית, אם תאמיני בהורוסקופ הספציפי הזה, זה יגרום לך להרגיש רע. ויש להניח שאמונה כזו גם תביא אותך למצב של "נבואה שמגשימה את עצמה". אם את מפחדת עד מוות שמשהו רע הולך לקרות, אז בהחלט צפויים לך "לילות רבים של נדודי שינה וחוסר שקט נפשי". ואם את מאמינה לאסטרולוג שאומר ש"דברים נעשים מאחורי גבכם", אז ברור שתהיי אגרסיבית וחשדנית. תחשבי על זה רגע. זה לא קצת מגוחך, שהאסטרולוג הזה זורע אצל קוראיו זרעי השליליות במו ידיו, ואחר כך אומר "האנרגיה שלילית זו עלולה לפגום בבריאותכם"? מדוע את מתעקשת לשתף פעולה עם הדינמיקה החולנית הזו? את מזוכיסטית או משהו?

ne ro

New member
צודק...

נתת תוקף למה שחשבתי, רק שמרגיז אותי איך שאותה אסטרולוגית רואת שחורות משליכה ומפחידה אנשים תמימים שסך הכל באו לקרוא את ההורוסקופ שלהם לשנה החדשה, זה נכון שהכל תלוי בפרשנות, ואין זה אומר דבר על האסטרולוגיה אלא על האסטרולוגית...היא לא יכלה להשתמש במילים יותר שליליות..

Galel

New member
../images/Emo215.gif זה הדבר היחיד שצריך להדאיג בחורף...

scorpio86

New member
שטויות

קודם כל, צריך לזכור שאין דבר כזה "עתיד מוחלט". עתיד מוחלט הוא דבר פרדוקסלי מאוד, ובני אדם לא יכולים להבין אותו. אסטרולוגית טובה יכולה להציע לך **אפשרויות** שיכולות לקרות בהתאם לבחירות שתעשי. אבל לקחת את ה"נבואות" האלה ולפרש אותם בצורה מפחידה? בחייך... את היוצרת של המציאות שלך, אין שום "גורל" או "גזרות משמיים" או איך שתקראי לזה. אם את תמשיכי לפחד ממה שנכתב, את באמת תגשימי את זה, אל תתני לזה לקרות, זרקי את העיתון לפח, ותרגישי טוב :)

ע ו פ ר ה

New member
יש לך פה הזדמנות נפלאה

לקחת את ההורוסקופ במידה ואת רוצה להאמין בו, ולמצוא דרכים לחשוב על זה אחרת. " עשייה נעצרת ואינה יוצאת לפועל" - וואווו, זה יכול להיות מפחיד אולי, אבל זה מצב נהדר לבדוק איך "לצאת מהקופסה" ולהיות יצירתיים. בקיץ האחרון גם אני עברתי תקופה שהכל היה תקוע. לא בחרתי בנידודי שינה, אלא בצפייה. הבטתי כאילו מהצד על מה שקורה. בדקתי מה עובד ומה לא עובד. הסכמתי להיות במקום הזה בלי להתנגד, אז הוא לא הלך והתעצם (זו דרך נהדרת להתמודד עם פחדים). וזהו, היום מצאתי כיוון חדש וכולי בהתרגשות . מאחלת לך שנה נפלאה. והאיחול הכי גדול עבורך הוא למצוא את הקול הפנימי שלך. כשיש קול פנימי אז שום הורוסקופ לא יכול להפחיד. באהבה עופרה

ne ro

New member
../images/Emo13.gifתודה רבה לך

כן אני עצמי בטוחה שהכל יהיה בסדר ויסתדר על הצד הטוב ביותר גם אם יהיה מכשול קל אעבור אותו בעזרת הכלים שיש לי כעת ובעזרת סוד, מכל מכשול מתפתחים ולומדים, אגב יצא לי היום לקרוא תחזית של אסטרולוגית אחרת והיא הייתה כתובה בצורה שונה לגמרי ובשיא האופטימיות ואכן בישרה שלמזל בתולה יהיו קשיים כאלה או אחרים אבל נעבור את הכל ונצליח ונפרח תוך זמן קצר, זה מראה איך אנשים שונים עם הסתכלות שונה יכולים להסתכל על אותו מצב נתון..

אולי תקראי את ההורוסקופ של השנה שעברה?

ואז תראי מה היה נכון בדברי האיש הזה. בעצם, מי כתב? הרי כל אחד יכול לנסח משהו, למלא דפים. כשרוצים להפיק תועלת מאסטרולוגיה , מתייחסים לכיוונים, מגמות, נטיות הבאות לידי ביטוי במפה האישית, משתדלים לא ליפול לתוך הרשת. ואם חלילה קורה משהו , ומיחסים אותו לאסטרולוגיה, זה סוג של משענת... אבל כאן יש הכללה גסה, והגזמה בפרטים. נו , באמת....

למעלה