הורס לעצמי - ולא מבין למה

הורס לעצמי - ולא מבין למה

שלום רב, אינני יודע אם זה המקום להוציא את הדברים החוצה, נו כמה פעמים שמעתם את זה כבר. אבל אני חייב, אז תהיו סבלנים ואל תשפטו אותי. בעבודתי, אני כותב לאחד מגופי התקשורת הגדולים בארץ הזוכה לחשיפה די משמעותית. לאחרונה, פרסמתי מאמר שעורר הרבה תגובות שליליות הנוגעות לניסוחו. השתמשתי בשפה לא פשוטה המקשה על הקוראים, ונראה שהם חשו אי נוחות ממנו בכל פסקה. במילים אחרות - התפלספתי שלא לצורך. אבל ממש. בנוסף, מה שמפחיד אותי כרגע, לא קשור לטוקבקים עצמם או לכמותם. אלא לידיעה שאולי עשיתי את זה בכוונה תחילה - מתוך הבנה כשכתבתי את המאמר כדי לפגוע בעבודתי - לחבל בהצלחה של עצמי! ואני לא מבין למה עשיתי את זה. כשהגשתי את הכתבה אף אחד מעורכי לא הביע התנגדות ואף התרשם מהכתיבה. אבל בתוך תוכי ידעתי שמשהו לא בסדר באופן מהותי. אבל למה בעצם? אין לי שום בעייה עם עמיתי, או מקום העבודה ובטח שלא עם התנאים במקום. אז למה לעזעזל עשיתי את זה??? עכשיו אני מרגיש חרא כי פגעתי באמון של הקוראים ודפקתי לעצמי ייריה ברגל. אין לי שום תובנות בעניין. אולם הייתי רוצה לשמוע אם התופעה הזו מוכרת לכם, האם מישהו חווה דבר דומה או כל עניין שמעלה אצלכם מחשבות כאלו. אני פשוט לא מצליח להגיע לשורש. תודה

יש לי את זה בכתיבה בפורומים

את הרצון לבדוק עד להיכן אפשר למתוח את החוט... אצלי אני מתגבר ומבין שאין טעם לעבור את הגבול. דומני שאנחנו לא סולחים לעצמינו על טעויות שלנו, בעוד שאצל אחרים אנחנו מבינים שיש להם חולשות וטעויות, ושוכחים שהאחר טעה, ומלכתחילה מקבלים את הטעות -בסלחנות... כך שתנוח דעתך, אנשים לא מקפידים עליך, ומאידך - ממשיכים להעריך את מה שיש לך להציע .

למעלה