הושחתו שלוש תחנות של הרכבת הקלה בים

לא, לא היה מפחיד.
&nbsp

משום מה יש אנשים שמפחיד אותם להלחם באוייב, שלא לדבר על להרוג אותו.

ההפגנה הגזענית לא קשורה למלחמה באויב

משום מה יש אנשים שמפחיד אותם להלחם באוייב, שלא לדבר על להרוג אותו.
היא קשורה לחינוך לקוי של חלק מהציבור הדתי. שמגדיר כל לא יהודי כאויב ונחות. הם צריכים לעבור סדרת חינוך מחדש.
שבשום מקרה לא פועלים באלימות נגד מי שלא תוקף אותך.
והערבים שהיו במרכז העיר לא תקפו אף אחד.
אני מסכים איתך שלמזלנו רובם מפחדים לעשות מה שהם חושבים אחרת היה קורה שם מה שקרה בשועפת.
עוד כמה שנים גם זה יקרה.

אני דתי ואני לא מפגין נגד סינים

היא קשורה לחינוך לקוי של חלק מהציבור הדתי. שמגדיר כל לא יהודי כאויב ונחות. הם צריכים לעבור סדרת חינוך מחדש.
שבשום מקרה לא פועלים באלימות נגד מי שלא תוקף אותך.
והערבים שהיו במרכז העיר לא תקפו אף אחד.
אני מסכים איתך שלמזלנו רובם מפחדים לעשות מה שהם חושבים אחרת היה קורה שם מה שקרה בשועפת.
עוד כמה שנים גם זה יקרה.
וגם לא נגד תאילנדים, כי הם פשוט לא רוצחים אותי ולא אונסים אותי, לעומת זאת הערבים המסולמים ברובם זה שאיפתם עוד מלפני הקמת המדינה, ולכםן גם השאה כלפי אותו צד שרוצה לחסל אותי, (לא סתם בוטקר אחד משמעם לנו ואנחנו שונאים מישהו, יש איזה סביה כלשהי.)זה לא נכון מה שאתה אומר שמי שלא יהודי מוגדר כאויב. אתה יכול לראות הרבה עוזרי סיעוד זרים אצל הדתיים,

אז איך תסביר את זה שבאבו גוש בטוח ליהודים

וגם לא נגד תאילנדים, כי הם פשוט לא רוצחים אותי ולא אונסים אותי, לעומת זאת הערבים המסולמים ברובם זה שאיפתם עוד מלפני הקמת המדינה, ולכםן גם השאה כלפי אותו צד שרוצה לחסל אותי, (לא סתם בוטקר אחד משמעם לנו ואנחנו שונאים מישהו, יש איזה סביה כלשהי.)זה לא נכון מה שאתה אומר שמי שלא יהודי מוגדר כאויב. אתה יכול לראות הרבה עוזרי סיעוד זרים אצל הדתיים,
גם בנצרת , לעומת זאת בגדה יותר מסוכן ובעזה מסוכן גם לזרים לא יהודים?
אולי זה קשור למדיניות השונה של מדינת ישראל בכל מקום, וספציפית לשועפת למדיניות המפלה כלפי מזרח ירושלים (בשום אופן לא מצדיק אלימות כמובן)
רק אצלכם, כל ערבי בהגדרה אויב. אני חושב שצריך לבודד את הפושעים מהשאר.

alantan

New member
לך לסטריט ויוו והסתכל על שכונת שועפט ב-2011

אולי זה קשור למדיניות השונה של מדינת ישראל בכל מקום, וספציפית לשועפת למדיניות המפלה כלפי מזרח ירושלים (בשום אופן לא מצדיק אלימות כמובן)
לי זה ממש לא נראה כמו שכונת מצוקה. בתים לא קטנים, רחוב מטופח ורכבת קלה שתושבי אבן גבירול וקרליבך היו שמחים מאוד לו היתה עוברת שם.

המתפרעים הגיעו ממחנה הפליטים שועפת אאל"ט

לי זה ממש לא נראה כמו שכונת מצוקה. בתים לא קטנים, רחוב מטופח ורכבת קלה שתושבי אבן גבירול וקרליבך היו שמחים מאוד לו היתה עוברת שם.
המתפרעים הגיעו ממחנה הפליטים שועפת אאל"ט
&nbsp

אתה מתבלבל

אתה מתבלבל
יש את שכונת שועפט ואת מחנה הפליטים. זה לא אותו המקום

amit1270

New member
לא בכל דבר ישראל אשמה

לא בכל דבר ישראל אשמה
ואול דווקא ההפך - המדיניות ה"מפלה" היא תוצאה של התנהגות התושבים?

תבקר בנצרת שמעתי שגם שמה שרפו

וזורקים אבנים , מצטער להגיד ככל שהערבים משתוללים גם מחוץ לגבולות האזוריםש כביכול מסוכנים הם רק יביאו שנאה גדולה כלפהם, או מה שנקרא הם מביאים את זה על עצמם, אל תתפלא אם הגזענות כלפהם בשלונך תגדל ולא רק בציבור הדתי והמאמן.

alantan

New member
לא מדובר באירועים ספונטניים

וזורקים אבנים , מצטער להגיד ככל שהערבים משתוללים גם מחוץ לגבולות האזוריםש כביכול מסוכנים הם רק יביאו שנאה גדולה כלפהם, או מה שנקרא הם מביאים את זה על עצמם, אל תתפלא אם הגזענות כלפהם בשלונך תגדל ולא רק בציבור הדתי והמאמן.
לא מדובר באירועים ספונטניים
התושבים הערבים הכינו את עצמם לפרעות הללו מבעוד מועד ורק חיכו לסיבה/תירוץ להתחיל במסיבה. יש להם הסטוריה "מכובדת" - שנת 2000 היא הדוגמה האחרונה כששרון עלה להר הבית והם פשוט לא יכלו לעמוד בהתגרות הנוראית שיהודי שם את כפות רגליו שם.

חבל שלא הגיעו

אותך לא, אותי מאוד.
לו הייתי פוצה פה שם היו תוקפים אותי במכות עד כדי אישפוז.
ולמי שנראה עם חזות מזרחית היה מאוד מסוכן.
לולא המשטרה הם היו מגיעים לשער שכם...
חבל שלא הגיעו
לא תזיק הפגנה יהודית קיצונית אחת בשער שכם כנגד עשרות הפגנות מוסלמיות כאלה המתקיימות שם

לפני שעה קלה - שוטר הותקף ואיבד הכרתו

אותך לא, אותי מאוד.
לפני שעה קלה - שוטר הותקף ואיבד הכרתו
טירוף בירושלים: שוטר איבד הכרתו לאחר שהותקף באבנים. תלמיד ישיבה הותקף באמצעות לום
&nbsp
שוטר נפצע לפני זמן קצר מאבנים שהשליכו ערבים ברחוב הסראיה בעיר העתיקה - כך נודע לחדשות 0404.
&nbsp
השוטר איבד הכרתו לאחר שראשו נפתח כתוצאה מהפגיעה ולאחר טיפול ראשוני שבה הכרתו. אמבולנס הוזעק לטובת פינויו לבית החולים.
&nbsp
באירוע קשה נוסף באותו המקום, הותקף תלמיד ישיבה עם לום ונפצע בראשו.
&nbsp
הערבים מתפרעים במקום, יורים זיקוקים רבים ומסכנים את חיי השוטרים ולוחמי מג"ב, שמגיבים באמצעים לפיזור הפגנות ומתקשים להדוף את המתפרעים.

davidfainshtein

Member
מנהל
תבוא איתי, אחזיק לך יד.

אותך לא, אותי מאוד.
תבוא איתי, אחזיק לך יד.
הייתי שם.

למעלה