הושחתו שלוש תחנות של הרכבת הקלה בים

תגובות מעליבות ולא נעימות, חבל לא מתאים לך.

תבוא איתי, אחזיק לך יד.
הייתי שם.
אני גם יכול לשים כיפה על הראש ולצעוק קריאות גזעניות ואז יהיה לי בטוח.
הייתה שם הסתה לגזענות, תקיפה של עובדים ערבים, קללות, איום על ערבים שלו יתקרבו ליהודיות (כאילו שהם הבעלים של הרחם של כל בחורה פה!!!). כל מה שקורה כדי להכין את הסביבה לשנאת תהומית של האחר.
הייתה שם כוונה לרצח עם!
תבדקו כולכם מה קרה לפני מקרים שהיה רצח עם בעולם ותראו שכך זה מתחיל.
&nbsp
לא משנה כמה טילים ופיגועים יהיו ,אסור שזה יקרה. \
חבל שירושלים נהית דתית קיצונית גזענית. -:(

davidfainshtein

Member
מנהל
חס וחלילה, לא התכוונתי להעליב.

אני גם יכול לשים כיפה על הראש ולצעוק קריאות גזעניות ואז יהיה לי בטוח.
הייתה שם הסתה לגזענות, תקיפה של עובדים ערבים, קללות, איום על ערבים שלו יתקרבו ליהודיות (כאילו שהם הבעלים של הרחם של כל בחורה פה!!!). כל מה שקורה כדי להכין את הסביבה לשנאת תהומית של האחר.
הייתה שם כוונה לרצח עם!
תבדקו כולכם מה קרה לפני מקרים שהיה רצח עם בעולם ותראו שכך זה מתחיל.
&nbsp
לא משנה כמה טילים ופיגועים יהיו ,אסור שזה יקרה. \
חבל שירושלים נהית דתית קיצונית גזענית. -:(
ולגבי כל השאר - ברשותך אשאר עם הדעות הגזעניות שלי.

תקשיב טוב דודו: הדעות שלך

ולגבי כל השאר - ברשותך אשאר עם הדעות הגזעניות שלי.
הן לא גזעניות ! נקודה. הדעות שלך כמו הדעות שלי באות לשמור על המעט שיש לנו בארץ הזו ועל מה שבזכות הורינו והורייהם קיבלנו. זו חובתנו לשמור על המעט הזה ולכן סילוק הערבים מארץ ישראל הוא הדבר הראציונלי והנכון ביותר לכולנו. לראש הממשלה שלך אבדו הביצים בתוך תחתוניו וכנראה שהבורג שיש לו שם ניתן לראייה רק במיקרוסקופ אלקטרוני. זה גם בהחלט יכול להסביר את הכעסים של שרה. אין עם פלסטיני וזו המצאה מטומטמת של האיסלם כאן באזור. אני כועס מאוד שמדינת ישראל לא מגיבה בעוצמה עצומה כנגד עזה ומזרח ירושלים. יחד עם זאת אני טוען שעל יחידים אסור לקחת יוזמות פרטיות של נקמה. "הנקמה" חייבת להיות רשמית ומטעם המדינה בלבד, אך לצערי יש כאן ראש ממשלה עם זין קטנטן וללא ביצים ואני מאוד מקוה שזו הקדנציה האחרונה של הבושה הזו בפני העולם. פחדניהו התגלה כאחיה התאום של זהבה גלאון ומאז ומעולם טענתי שקוקסינליהו הוא שפן שמפחד מהצל של עצמו. הוא צריך להתבייש בעצמו ובכל חוסר ההישגיות שלו על פני כל שלוש הקדנציות. אין לנו באמת ראש ממשלה בישראל ואנו יתומים מבחינת הראש. היה כאן אך ורק ראש ממשלה גבר אחד ויחיד והוא יצחק שמיר, ז"ל. כל השאר ובמיוחד בגין - היו רכיכות. בגין היה הגרוע מכולם לאחר שנתן שטח ישראלי טהור (סיני) לאוייב המצרי. על כך לא סלחו לו הוריי עד יומם האחרון. כנראה שהאסון האמיתי של מדינת ישראל לא היה מלחמת יום הכיפורים אלא המהפך ביום 17.05.1977 שמאז אותו יום הכל רק הלך והתדרדר.

davidfainshtein

Member
מנהל

הן לא גזעניות ! נקודה. הדעות שלך כמו הדעות שלי באות לשמור על המעט שיש לנו בארץ הזו ועל מה שבזכות הורינו והורייהם קיבלנו. זו חובתנו לשמור על המעט הזה ולכן סילוק הערבים מארץ ישראל הוא הדבר הראציונלי והנכון ביותר לכולנו. לראש הממשלה שלך אבדו הביצים בתוך תחתוניו וכנראה שהבורג שיש לו שם ניתן לראייה רק במיקרוסקופ אלקטרוני. זה גם בהחלט יכול להסביר את הכעסים של שרה. אין עם פלסטיני וזו המצאה מטומטמת של האיסלם כאן באזור. אני כועס מאוד שמדינת ישראל לא מגיבה בעוצמה עצומה כנגד עזה ומזרח ירושלים. יחד עם זאת אני טוען שעל יחידים אסור לקחת יוזמות פרטיות של נקמה. "הנקמה" חייבת להיות רשמית ומטעם המדינה בלבד, אך לצערי יש כאן ראש ממשלה עם זין קטנטן וללא ביצים ואני מאוד מקוה שזו הקדנציה האחרונה של הבושה הזו בפני העולם. פחדניהו התגלה כאחיה התאום של זהבה גלאון ומאז ומעולם טענתי שקוקסינליהו הוא שפן שמפחד מהצל של עצמו. הוא צריך להתבייש בעצמו ובכל חוסר ההישגיות שלו על פני כל שלוש הקדנציות. אין לנו באמת ראש ממשלה בישראל ואנו יתומים מבחינת הראש. היה כאן אך ורק ראש ממשלה גבר אחד ויחיד והוא יצחק שמיר, ז"ל. כל השאר ובמיוחד בגין - היו רכיכות. בגין היה הגרוע מכולם לאחר שנתן שטח ישראלי טהור (סיני) לאוייב המצרי. על כך לא סלחו לו הוריי עד יומם האחרון. כנראה שהאסון האמיתי של מדינת ישראל לא היה מלחמת יום הכיפורים אלא המהפך ביום 17.05.1977 שמאז אותו יום הכל רק הלך והתדרדר.

&nbsp

Ofekalef1

New member
למי תצביע בבחירות הקרובות?

למי תצביע בבחירות הקרובות?
&nbsp

Ofekalef1

New member
אבל אתה רוצה להעיף את ביבי. לא הגיוני לרצות

לאף אחד. אין מפלגה לטעמי שהיא
מורכבת מאשכנזים-חילונים-ימנים-משכילים. כל עוד אין מפלגה כזו - אין למי להצביע.
להעיף מישהו כאשר אין אלטרנטיבה ראויה.

יש לי אלטרנטיבה ברורה ולא

להעיף מישהו כאשר אין אלטרנטיבה ראויה.
יש לי אלטרנטיבה ברורה ולא
אפרט כאן בפורום זה. ביבי לדעתי הוא מאוד שמאלן ואין הבדל בינו לבין זהבה גלאון.

מה הקשר? האם הרצח הוא לאומני?

בעקבות רצח של צעיר ערבי.
&nbsp
האם ברור מי עשה זאת? לפי אחד הקצינים בדימוס במשטרה המשפחה שלו בעיתית ויש סיכוי שהרגע בכלל פלילי, ושום דבר לא מצדיק התפרעויות(אגב גם לא מהצד הימני של המפה שלנו, רק שאצלנו לצערי זה נובע מחוסר המאס של השפן ביבי, ושוב אין כאןן שום הצדקה חס ושלום, אלא פשוט תופעה צפויה שלצערי גם תתרחב בעתיד אם הקו המתון של הממשלה ימשיך)

הם חושבים שזה רצח על רקע לאומני

האם ברור מי עשה זאת? לפי אחד הקצינים בדימוס במשטרה המשפחה שלו בעיתית ויש סיכוי שהרגע בכלל פלילי, ושום דבר לא מצדיק התפרעויות(אגב גם לא מהצד הימני של המפה שלנו, רק שאצלנו לצערי זה נובע מחוסר המאס של השפן ביבי, ושוב אין כאןן שום הצדקה חס ושלום, אלא פשוט תופעה צפויה שלצערי גם תתרחב בעתיד אם הקו המתון של הממשלה ימשיך)
בוודאי שזה לא מצדיק אלימות. והמדינה לא צריכה להפעיל אלימות מצידה (15 הרוגים ערבים באיזור חברון) רק בגלל הפחד מהקיצוניים הדתיים פה. אלא לרסן את כל הקיצונים.

מאיפה המספרים על ההרוגים בחברון?

בוודאי שזה לא מצדיק אלימות. והמדינה לא צריכה להפעיל אלימות מצידה (15 הרוגים ערבים באיזור חברון) רק בגלל הפחד מהקיצוניים הדתיים פה. אלא לרסן את כל הקיצונים.
ב מה לעשות עם טרטר צריך להפעיל יד קשה , ומה לעשות שהנבלות שמה מתחבאים בין אנשים חפים מפשע וב הם עצמם יודעים כנראה שזה לא(שוב לא בטוח) אבל התזמון של זה ביחד עם התקושרת ששונאת את הימין זה נותן להם דה לגטמציה ככה שהם מרויחים פעמים ובזה נסים כי בכת זאת זה פורום תחב"צ

זה כבר לא קשור, בוא נמשיך במקום אחר.

ב מה לעשות עם טרטר צריך להפעיל יד קשה , ומה לעשות שהנבלות שמה מתחבאים בין אנשים חפים מפשע וב הם עצמם יודעים כנראה שזה לא(שוב לא בטוח) אבל התזמון של זה ביחד עם התקושרת ששונאת את הימין זה נותן להם דה לגטמציה ככה שהם מרויחים פעמים ובזה נסים כי בכת זאת זה פורום תחב"צ
זה כבר לא קשור, בוא נמשיך במקום אחר.
&nbsp

down under

New member
איזה אלימות המדינה הפעילה מצידה?

על מה אתה מדבר?!?

easylivin

New member
ניחוש: כשכוחות צה"ל ומג"ב הגיעו ל..

על מה אתה מדבר?!?
לחלחול (הכותרת עדיין קצרה מדי
) לחפש את גופות הנערים, תושבי הכפר הארור יצאו להתפרע בהרכב כמעט מלא ולא רק יידוי אבנים היה שם אלא גם ירי. כי ככל הנראה, התושבים הארורים האלה ידעו בדיוק שמה שמחפשים אכן נמצא שם. וכשיורים על כוחותינו, עדיין מקבלים בחזרה... יש המעוניינים לשנות מצב זה, אנשים שמכנים את עבודת כוחות הבטחון במקרים חמורים שכאלה "אלימות של המדינה".

down under

New member
בתוך השורות עצמן ובעיקר בין השורות

לחלחול (הכותרת עדיין קצרה מדי
) לחפש את גופות הנערים, תושבי הכפר הארור יצאו להתפרע בהרכב כמעט מלא ולא רק יידוי אבנים היה שם אלא גם ירי. כי ככל הנראה, התושבים הארורים האלה ידעו בדיוק שמה שמחפשים אכן נמצא שם. וכשיורים על כוחותינו, עדיין מקבלים בחזרה... יש המעוניינים לשנות מצב זה, אנשים שמכנים את עבודת כוחות הבטחון במקרים חמורים שכאלה "אלימות של המדינה".
בתוך השורות עצמן ובעיקר בין השורות
של דברי הגולש ניצן קוקוס
נובעים דעות כמעט והייתי אומר אולטרה שמאלניות ומתקרבות מאוד לקצה הלגיטימיות (לא אמרתי לא לגאליות, הן כן לגאליות והן
אפילו לגיטימיות, אם כי מתקרבות לקצה שמבחינתי נגמרת בו הלגיטימציה).
לאמר על תגובת צה"ל שהיא אלימות של המדינה אין לה שום משמעות מלבד הבעת אי אמון של מי שאומר זאת במדינתו.

שוב, שלא אובן שלא כהלכה, קורה פה ושם שיש תגובות צה"לים מוגזמות או חייל או קצין מתנהגים בברוטליות ובצורה לא נאותה ולעתים
אפילו פושעת, אבל אם נזכר בדברי המורה אדם ורטה שר"י, הרי שאמירה גורפת על כלל הצבא שהוא נוקט באלימות היא דבר מגונה ובלתי לגיטימי.

וודאי שלא, רק צריך לדייק בעובדות ולציין מדוע

השמדת תשתיות מוצדקת אם מדובר ברצח כזה?
לא ממש מבין את התגובה שלך
וודאי שלא, רק צריך לדייק בעובדות ולציין מדוע
זה קרה.
התפרעויות לא מוצדקות בשום מצב.

למעלה