הזוכים הגדולים של העונה הראשונה

סאקרה

New member

גילוש77

New member
לא מסכימה

יש להם יצירות מקוריות מהממות שלהם שהם לא העזו להביא לתוכנית חילונית כי מדובר בג'נר חסידי,
הם ברמה הרבה מעבר לכל מה שהכרנו..
אני לא הייתי צופה בתוכנית אם לא היו מספרים לי מהם, ואחרי צפייה אחת בהם התמכרתי להם,
הם משהו שהציבור צמה אליו!

פלאטוס

New member
המכנה המשותף לכל הביצועים שלהם שיעמום מתמשך

בלי שום ייחודיות, שום חותת מוזיקלית, שום יכולות ווקאליות. סתם שיעמום מתמשך של גימיק מזוייף שההפקה החליטה שהיא רוצה בגמר, בשביל רייטינג.
אז יופי, הגימיק הצליח להם והם הגיעו לגמר ואפילו למקום השני, אבל לא ניצחו, כי גימיק אף פעם לא זוכה. אבל מה שבטוח ההפקה גזרה על הגימיק המזוייף שלה הרבה קופונים.

לאשייך

New member
תגובה לטענות שהעלו

לגבי הביצועים -כאשר שאר הביצועיים היו על גבול הזיוף (ולפעמים כבר לא על הגבול) עם הייחודיות שלהם, נהינתי לראות את הדיוק שלהם, יכולות ווקאליות אין להם אבל לכמה מהכוכבים הגדולים (לא מכוכב נולד) היו יכולות? נדמה לי שרוב השורה הראשונה של הגברים המוזיקאים לא מאופיינים ביכולות.
לגבי מה יהיה בעתיד, אני לא נביא אבל לפי ההווה יש להם עתיד, אנשים אהבו אותם כמו שלא היה לאף מתמודד בעונה הזאת,הם הושמעו הכי הרבה פעמים (רק השיר לוחמת של קורקוס הושמע יותר, אבל האומנים שהושמעו הכי הרבה זה הם) לדעתי המקצועיות שלהם (לעומת החובבנות של האחרים) תוביל אותם רחוק.
אגב סקר לא מקצועי שערכתי: נכנסתי לכולל שנמצא בשכונה שלי (בעיר חילונית במרכז) ושאלתי כ-15 אברכים אקראיים כ-3 שמעו עליהם מתוכם אחד ששמע את כל השירים אף אחד לא הצביע להם בתחרות (1 בלי מחשב אחד לא מעניין אותו וזה ששמע נמצא בשיעור באותו זמן), די ברור לי שזה ציבור לא חרדי שהתחבר אליהם (כך היה גם בסקר של הסליבריטאים במאקו ובנוסף ליאור נרקיס וסיון קליין בקישור:
http://www.kikarhashabat.co.il/קיבלנו-פרגונים-גם-מהקהל-החרדי.html
לגבי מוקי-הוא זלזל בענק בהם כאשר בקשו ממנו לפרגן לכל מתמודד הוא לא יכל להימנע מבקורת אצלם בלבד,כאילו הם לא יהיו משהו במוזיקה,וזה כאשר בהווה, בקריירה שקיבלה זרקורים לפני 3 חודשים בלבד ללא שום דיסק, הם מעניינים את הרשת ויוטיוב לא פחות ממנו,לא הכל נמדד ביוטיוב ולייקים אבל בתכלס הם מדדים טובים ללא מעט דברים

גילוש77

New member
הזוכים הגדולים של העונה הראשונה

הם האחים גת לפי כל המדדים!
איזה שיר שלהם הכי אהבתם?

פלאטוס

New member
זה טיבו של גימיק, לעשות הרבה רעש וצלצולים

אך בדיוק כפי שגימיק מופיע כך הוא גם נעלם.

לאשייך

New member
ממש כמעט כולם

הם מצויינים הלועזיים שבחרו זה קלאסיקות מרגשות והסולו בהוטל קליפורניה היה מטורף, הביצוע עם עמדי היה נפלא, עם דדון הם הפגינו מקצועיות, והשירים לגמר היו יפים מאוד (אבל לדעתי הכניסיני זה שיר מדהים אבל בגמר שאתה פקעת עצבים הוא לא במקום)
ומבחינתי הביצוע של העונה היה: ילדים של החיים רק בגלל ההקשר הוא ראוי למקום בפני עצמו
אגב האחים:
קטע מגוחך זה הזלזול של מוקי בהם כאשר ביוטיוב הם לא רחוקים ממנו בהשמעות ואפילו עוקפים אותו.

מישהו יודע איזה פרס הם פספסו ואיזה פרס יקבלו?

די ברור לי שאשמע אותם בעתיד קשה לי מאוד להגיד את זה על שאר המתמודדים, יצטרכו הרבה עבודה שהאחים כבר עשו כדי שזה יקרה.

גילוש77

New member
מאוד מוזר

שלא הזכירו את הפרסים של המגיעים למקומות הראשונים,
אני מאוד אהבתי את הביצוע שלהם עם עידן עמדי מי האיש,
בעיניי זה ביצוע השנה

גילוש77

New member
גם קשה לי להבין

איך הצבע האדום החזק השתלב בשיר הגמר, הצבע האדום לדעתי הוריד להם אחוזי הצבעה.

פלאטוס

New member
אף אחד לא יזכור את הגימיק המזויף הזה בעוד שנה

ועל זה אני חותם לך. עד אז כבר יהיו אין ספור מתמודדים חדשים בתוכנית ריאליטי ותוכניות תחרויות מוזיקליות, החל מדה ווייס 3, דרך האח הגדול 6, המירוץ למיליון 3, הישרדות 8 ועד הכוכב הבא 2 ואקס פקטור 2. עד אז בכלל לא יזכרו את הגימיק המזוייף של הפקת הכוכב הבא. ותהי בטוחה שהם ימציאו גימיק חדש בעונה הבאה, שאותו הם יביאו למר, בכדי לקדם את הרייטינג המדשדש שלהם מול הזכיינית המתחרה...

סאקרה

New member
אתה טועה. הם היחידים שיזכרו מהתוכנית הזו

לא מהסיבות הנכונות, אבל הגימיק הצליח.
יזכרו אותם.

אני מקווה שתהיה להם השפעה במגזר החרדי.
ברור שההצלחה שלהם בTV לא תעזור להם במגזר הזה. אפילו להפך.
אבל אולי הם יצברו בטחון ויעזו להופיע בארועים חרדיים עם רפרטואר מגוון של מוסיקה ישראלית ובינלאומית.
כל מה שיפתח סדקים בחומה ה-
חרדית- מבורך בעיני.
הבורות והניתוק שהחרדים חיים בהם, מדהימים אותי כל פעם מחדש.

פלאטוס

New member
הדבר היחיד שאני מקווה שהרבה מתוכם ייצאו לאור

כמוני, שאזרתי מספיק אומץ לפני שנים רבות להתנתק מהם ומעולמם החשוך הנבער והמדכא.
אם אלה הסדקים בחומה ה
החרדית שאתה מדבר עליהם, גם בעיניי זה מבורך.

סאקרה

New member
אנא.. קצת פחות להט..

לרגעים נדמה לי שהחלפת דת בדת.
החילוניות איננה חפה מחוליים.
העולם החרדי איננו שחור.
החברה האנושית על שלל פרטיה, היא רקמה מורכבת ומפתיעה.

אני מבינה שעשית צעד מורכב, לא קל,שדורש הרבה אומץ ופתיחות.
אז אל תעצור את הפתיחות הזו רק כי חצית את הקוים.
חילוניות איננה "אי-דת".
חילוני אמיתי יודע שזו תפיסת עולם מוצקה. עקרונית.
העיקרון החשוב ביותר הוא חופש (הבחירה, הדעה, המחשבה)
החופש הזה הוא אוניברסלי.
לכן אתה חייב לקבל את חופש הבחירה של החרדים.
גם אם בעיניך הם סומים בארובה.

באותה הזדמנות כדאי לזכור ש"חופש" הוא מושג פריך ויחסי.
כמו תוכניות ה"ריאליטי", גם ערכים מנופלטים על ידי מערכות פוליטיות וחברתיות.

פלאטוס

New member
לא החלפתי שום דת, אני עדיין יהודי

ומאמין באלוהים, רק לא בהלכה החשוכה והמדכאת והמעוותת של החרדים, שהמציאו מחדש את הדת ונכסו לעצמם את אלוהים ומדברים בשמו.

למעלה