הזזת הבגרות בביולוגיה!

Kudan

New member
הזזת הבגרות בביולוגיה!

תאריך הבגרות בביולוגיה לקיץ תשס"ט נקבע ליום ג', ה-9.6.2009. כיומיים לפני הבגרות מתקיימת בגרות בתנ"ך,ויומיים לאחר הבגרות מתקיימת בגרות באזרחות. כזכור הבגרות בביולוגיה כוללת מספר שאלונים,שבכל אחד מהם חומר רב,הדורש התכוננות רבה. סמיכות הבגרויות בשבוע זה עלול לגרום לפגיעה בציוני הבגרויות הן בביולוגיה,הן בתנך ובאזרחות. ככל שנשיג יותר חתימות,כך יגדל הסיכוי להזזת תאריך הבגרות בביולוגיה,מה שיאפשר לנו להתכונן לכל בגרות כראוי ולהגיע לציונים המקסימליים שאנו מסוגלים אליהם. מורי ותלמידי ביולוגיה מכל הארץ-בבקשה חתמו על העצומה, כל חתימה תקדם אותנו למען הזזת תאריך הבגרות, דבר שיעזור לכולנו. http://www.atzuma.co.il/petition/michalshrager/1/1000/ תודה מראש לכל החותמים, מיכל שרגר. (אני רק עוזר לה לפרסם) עדכון חשוב ממיכל: חותמים יקרים - בימים הקרובים אני מתכוונת לצאת עם הסיפור לתקשורת, ובשלב הראשון תפורסם כתבה בנושא כל המתעניינים להתראיין לכתבה מתבקשים להשאיר לי את מספר הפלאפון שלהם במייל: [email protected] חשוב לציין כי רק אנשים הנגשים לכל שלושת הבגרויות בתנ"ך, ביולוגיה ואזרחות יכולים להתראיין לכתבה.

Kudan

New member
ריך מתראיינים לכתבה בהזזת הבגרות בביולוגיה!

זה דחוף להיום, צריך עוד מתראיין אחד\שניים בשביל שנוכל לצאת לדרך עם הכתבה! חשוב שמי שרוצה להתראיין צריך להיות מישהו שעושה השנה בגרות בביולוגיה, אזרחות ותנ"ך שוב זה דחוף להיום בבקשה לתת את השם המלא, מספר הפלאפון, איזור מגורים, שם בית-הספר למיכל במייל: [email protected]

halloo

New member
עושה רק תנך וביולוגיה

ובכל זאת, תוכלו להודיע אם ומתי תופיעו בתקשורת? פה בפורום או במסר. תודה רבה וכל הכבוד על היוזמה הברוכה

למעלה