הזייה איך הפורום מת, הערב AMA2017 מחווה לוויטני יוסטון

DirrtyShay

New member
הזייה איך הפורום מת, הערב AMA2017 מחווה לוויטני יוסטון

לסרט "שומר ראש".
הופעה שתיזכר לדורות בטח תעשה הדים כמו ההופעה לפני עשר שנים בגראמי (It's a man's man's man's world).
מחכה לזה כבר!!!

Ultraviolence

New member
חיכיתי לזה למען האמת.

התרגשתי לראות הופעה טלוויזיונית שלה אחרי כל כך הרבה זמן והתאכזבתי לאללה(!).
היא נשמעה לא טוב, נראיתה די רע ושלא אתחיל לדבר על מילוי השפתיים האיום שעשתה.
כל ההופעה הווקאלית הייתה חצי-כוח. היא התחילה די זוועה עם I Will Always Love You ויאמר לזכותה שזה רק הלך והשתפר אבל עדיין- יללות וצווחת לא במקום, מספר notes מבאסים ומלוכלכים, חוסר דיוק ותחושת עייפות וכבדות בקול שלה. מצטער אבל כמו שג'סי ג'יי הטרולית כתבה (ואני לרגע לא חושב שזה היה צריך לבוא ממנה): "Whitney was effortless". אני חושב שזה מסכם הכל.
וגם זה שהיא אפילו לא טרחה לצעוד על השטיח האדום. for real? הדור הצעיר בקושי מכיר אותך, קהל המעריצים שלך הצטמצם מפאת חוסר עניין שלך בקריירה. אני לא יודע איך הולך להיראות הקאמבק המוזיקלי שלה (אם הוא באמת קורה כמו שמראים הסימנים), אבל מבחינתי אתמול הייתה אכזבה גדולה.
מצטער אבל אני מתחיל להרגיש שאין כל סיבה לעקוב אחרי כריס בגרסתה הנוכחית כשיש בחוץ זמרות כמו ליידי גאגא, ביונסה וריהאנה. אפילו קלי קלארקסון הבריקה השנה עם אלבום מצוין ונתנה אתמול בטקס הופעה שלא ראתה את של X ממטר.
&nbsp
מתנצל על הודעת המרמור, הרגשתי צורך להוציא

DirrtyShay

New member
חיבבתי ת'הופעה וכנראה בגלל שמלא זמן לא היתה הופעה גרנדיוזית

נראה כאילו היא היתה לחוצה לכל אורך ההופעה ורק לקראת הסוף היא השתחררה.
בגדול נהניתי, אבל לדעתי היה אפשר לרגש יותר.
שמח אבל על מה שיש.
&nbsp
וכן, אין בכלל מה להשוות בין ההופעה הזו להופעה לג'יימס בראון (הופעה אדירה ואייקונית ולדעתי אחת מההופעות הזכורות שלה).
&nbsp
המילוי שפתיים באמת קצת מוזר, אבל לפעמים דווקא חשבתי שהוא מחמיא לה.
&nbsp
אני לא מבין דבר אחד - משהו בפנים שלה לא מסתדר לי, לא נראה אנושי, רגיל, נעים לעין.
ואני לא מדבר על המשקל בכללי... אלא משהו שם לא תקין כזה מעוות.
&nbsp
לא מבין איך בחורה כזו יפהפייה באופן טבעי שהפנים שלה כאלה יפות גם עם השפתיים היחסית דקיקות שלה - הולכת ומשפצת את הפנים, מילא שפתיים, אבל משהו בוודאות קרה בלחיים או בעצמות לחיים או משהו שם, כי משהו לא מסתדר לי שאני מסתכל.
&nbsp
(ממליץ לכולם לראות את הסרטון סטורי באינסטגרם שהיא מודה למשפחה של וויטני, משהו בצד שמאל של הפנים - שמאל כשאנחנו מסתכלים - לא תקין בעליל).
&nbsp
באסה.
&nbsp
&nbsp
וחפרו על העניין עם פינק וההבעות פנים - ממש לא נכון ואני שמח שגם פינק הגיבה שזה לא נכון ועודדה את כריסטינה.
שראיתי באיכות HD נורמלית רואים שהיא בסך הכל מסתכלת, מתרגשת ואפילו היה נראה שיש לה דמעה או שתיים.
לא היה ולא נברא פרצוף זלזול (ואני לא ממעריציי פינק).

Ultraviolence

New member
וכמובן איפה זה ואיפה הטריביוט האדיר לג'יימס בראון.

אני באמת מרגיש שהיא איבדה את הדרך,
כנראה שהאגו שלה כמנטורית והשראה לדורות גדול מדי בשביל לבקש הכוונה מvocal couch.
&nbsp
לגבי זה שהפורום מת- בוקר טוב

פורום פופ הכי עצוב

2Dirrty4U

New member
הופעה חביבה מאוד

האמת באתי מלכתחילה ללא ציפיות.. כי הבנתי שצפיות וכריסטינה זה לא הולך ביחד

ובסך הכל נהנתי מההופעה, הופעה חמודה, חביבה ומה שיותר אהבתי זה שהיא למעשה ביצעה את השירים בגרסה שלה ולא ניסתה לעשות חיקוי של וויטני (מה שאני מאמינה הרבה חשבו שהיא תעשה).

מה שכן, נראה לי שהקאמבק המוזיקלי שלה עוד רחוק
ובבקשההההההה תחליפי סטייליסט

למעלה